1:0
0:5
- : -

FBŠ Hattrick Brno - Florbal Vsetín 1:7
20. Matyáš Gryc - 7. Adam Procházka, 8. Adam Hegar, 25. Jan Legát, 28. Martin Kovář, 30. Martin Kovář, 36. Martin Kovář, 36. Adam Pavlačka; rozhodčí: Vojtěch Saksa - Šimon Sekula; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Musil ? - Ondřej Mikeš ?; po třetinách: 0:2, 1:0, 0:5;
36:00
35:30
Vsetín se nyní dvakrát strefil do prázdné brány a stav je tedy 7:1.
35:11
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #33 Adam Pavlačka, asistoval #12 Lukáš Zbranek (1:7).
35:04
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Martin Kovář, asistoval #18 Matěj Šebesta (1:6).
35:00
Tým z Brna využívá možnosti timeoutu ke konci utkání. A jde do hry bez brankáře.
34:58
Timeout FBŠ Hattrick Brno
34:00
Vsetín kontroluje hru, drží se na míčku a určuje tempo hry.
32:00
Vypadá to, že Vsetín hodlá výsledek ještě navýšit a tlačí se kupředu.
30:40
Hráč Vsetína s číslem 23 právě přestřelil prázdnou branku. Stav je tedy stále 5:1 pro Vsetín.
29:23
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Martin Kovář, asistoval #20 Adam Martinek (1:5).
29:23
I když brankář týmu Brno vytáhl krásný zákrok, na dorážku již neměl a Vsetín zvyšuje stav na 5:1 ve svůj prospěch.
29:05
Hráč Vsetina s číslem 17 právě promáchnul před brázdnou brankou. Stav je stále 4:1.
28:15
Hráč s číslem 17 neproměňuje samostatný únik. Helma brankáře zabránila gólu.
27:30
Vsetín se stále tlačí dopředu a nedovoluje Hattricku Brno jakoukoliv možnost se uklidnit od neustálého tlaku.
27:07
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Martin Kovář, asistoval #17 Adam Procházka (1:4).
26:40
Po krásné kombinaci strefili hráči Vsetína tyčku a stále se talčí dopředu.
24:40
Vsetín se po vstřeleném gólu znovu tlačí kupředu. A vyvíjí tlak na Hattrick Brno.
24:30
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #23 Jan Legát, asistoval #16 Martin Kovář (1:3).
24:00
24:00
23:30
Zbývá 30 vteřin do konce třetiny a Brno se tlačí kupředu.
22:30
Samostatný únik hráče Brna s číslem 71 gólem nekončí. Útočník bránu minul. Stav je tedy stále 2:1 ve prospěch Vsetína.
22:20
Vsetín se po delším čase dostává k míčku a tlačí se k bráně Hattricku Brno.
21:00
Příznivci týmu Vsetín tlačí svůj tým k lepším výsledkům, ale Brno je stále na míčku a kontroluje hru.
19:27
Branku družstva FBŠ Hattrick Brno vstřelil #71 Matyáš Gryc, asistoval #96 Lukáš Hrubý (1:2).
19:27
Brno dokázalo svůj tlak využít a snižuje stav utkání na 2:1, díky střele ze středu hřistě.
19:00
Brno se vrací znovu do hry a tlačí tým Vsetín.
17:44
Vsetín se nemá potřebu nikam tlačit. Ovladá hru a snaží se držet co nejdéle na míčku.
15:53
Hattrick Brno drží gólman a i po přesilové hře je stav stále 2:0.
15:00
Vsetín si přihrává na polovině hřiště a snaží se překonat obranu Hattricku Brno.
13:51
Vyloučen hráč #67 Adam Klusoň družstva FBŠ Hattrick Brno na 2 minuty za sekání.
13:51
Nejlepší pětka Vsetína je na hřišti a začíná dvou minutová přesilová hra pro tým Vsetín.
13:00
Brno zatím tlačí Vsetín a ohrožují Vsetínskou obranu nebezpečným tlakem.
12:00
12:00
11:59
Konec první části a Brno musí dotahovat dvou gólovou ztrátu.
10:33
Brno přesilovku nevyužilo a hráč se vrací do hry. Hráč s číslem 33 málem hned vstřelil gól.
08:33
Vyloučen hráč #33 Adam Pavlačka družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za hra bez hokejky.
08:33
Po přišlápnutí hokejky hrál hráč s číslem 33 odehrál míček zatímco neměl florbalku ve svých rukou. Brno získavá přesilovku 2 minuty.
07:44
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #30 Adam Hegar, asistoval #11 Jakub Slováček (0:2).
07:44
Hráč s číslem 30 po otočce prostřelil hostujícího brankáře a Vsetín vede 2:0.
06:05
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #17 Adam Procházka, asistoval #30 Adam Hegar (0:1).
06:05
Vsetín se ujímá vedení po krásné individuální akci hráče s číslem 30. Na prázdnou branku přihrál hráči s číslem 17 a ten bez problémů zakončil.
05:00
Vsetín a Hattrick Brno zatím hrají velmi vyrovnaný zápas.
04:50
Po souboji leží jeden ze vsetínských hráčů (21) leží na zemi a odchází ze hřiště za doprovodu zdravotníka.
04:20
Brno se vrací do zápasu a na vsetínské brance cinkla tyčka.
03:50
Prvni zákrok Vsetínského gólmana dopadl na výbornou a Vsetín se znovu tlačí kupředu.