4:0
1:1
- : -

Bulldogs Brno - TJ Znojmo LAUFEN CZ 7:1
9. Jakub Tesárek, 10. Lukáš Rada, 13. Petr Úlehla, 16. Jakub Tesárek, 20. Lukáš Rada, 20. Lukáš Holásek, 28. Marek Mattes - 34. Radim Dočekal; rozhodčí: Vojtěch Saksa - Šimon Sekula; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; zásahy brankářů: Adam Suda ? - Ondrej Kaliský ?; po třetinách: 2:0, 4:0, 1:1;
36:00
33:11
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #12 Radim Dočekal, asistoval #53 Damian Jelínek (7:1).
27:27
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #55 Marek Mattes, asistoval #17 Jakub Tesárek (7:0).
24:00
24:00
19:57
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #79 Lukáš Holásek, asistoval #34 Petr Vincenz (6:0).
19:35
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #85 Lukáš Rada, asistoval #9 Matěj Hél (5:0).
15:16
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #17 Jakub Tesárek, asistoval #55 Marek Mattes (4:0).
14:11
Vyloučen hráč #99 Štěpán Stegura družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
12:06
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #98 Petr Úlehla, asistoval #17 Jakub Tesárek (3:0).
12:00
12:00
09:16
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #85 Lukáš Rada, asistoval #13 Adam Veverka (2:0).
08:45
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #17 Jakub Tesárek, asistoval #39 Tobiáš Hude (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Saksa a Šimon Sekula.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ:
00:00
Line-up domácích Bulldogs Brno: brankář: Adam Suda; hráči v poli: Adam Veverka, Nicolas Veselý, Marek Mattes, Jakub Tesárek, Petr Úlehla