5:2
- : -
TROOPERS

FBC GEPARDI BRNO - TROOPERS 9:10
21. Tomáš Kuchař, 24. Albert Hochman, 26. Zdeněk Řehoř, 29. Štěpán Novotný, 32. Tomáš Kuchař, 35. Tomáš Kuchař, 35. Štěpán Dohnal, 39. Zdeněk Řehoř, 42. Štěpán Dohnal - 4. Matěj Karásek, 11. Jakub Umlášek, 17. Filip Ráček, 18. Šimon Koutný, 19. Ondřej Trávníček, 26. Jakub Umlášek, 29. David Kubečka, 30. Marek Jedlička, 33. Šimon Koutný, 35. Maxmilián Plas; rozhodčí: Martin Kohoutek - Jakub Kulhánek; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; zásahy brankářů: Šimon Chmela ? - Filip Dvořák ?; po třetinách: 0:2, 4:6, 5:2;
41:45
Timeout TROOPERS
41:45
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #91 Štěpán Dohnal, asistoval #7 Zdeněk Řehoř (9:10).
38:47
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #7 Zdeněk Řehoř, asistoval #91 Štěpán Dohnal (8:10).
35:06
Vyloučen hráč #95 Štěpán Novotný družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za blokování hokejky.
34:58
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #91 Štěpán Dohnal bez asistence (7:10).
34:50
Branku družstva TROOPERS vstřelil #9 Maxmilián Plas, asistoval #19 Šimon Koutný (6:10).
34:42
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #50 Tomáš Kuchař, asistoval #91 Štěpán Dohnal (6:9).
34:39
Timeout FBC GEPARDI BRNO
34:39
Vyloučen hráč #96 Ondřej Trávníček družstva TROOPERS na 2 minuty za sekání.
32:04
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Šimon Koutný, asistoval #78 Filip Ráček (5:9).
31:33
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #50 Tomáš Kuchař, asistoval #71 Michal Matýsek (5:8).
30:00
30:00
29:53
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Marek Jedlička bez asistence (4:8).
28:33
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #95 Štěpán Novotný, asistoval #54 Vít Štěrba (4:7).
28:18
Branku družstva TROOPERS vstřelil #10 David Kubečka, asistoval #78 Filip Ráček (3:7).
25:50
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #7 Zdeněk Řehoř, asistoval #50 Tomáš Kuchař (3:6).
25:02
Branku družstva TROOPERS vstřelil #49 Jakub Umlášek, asistoval #34 Jan Věchet (2:6).
23:06
Branku družstva FBC GEPARDI BRNO vstřelil #60 Albert Hochman, asistoval #54 Vít Štěrba (2:5).
20:43
18:34
Branku družstva TROOPERS vstřelil #96 Ondřej Trávníček, asistoval #49 Jakub Umlášek (0:5).
18:23
Trestné střílení družstva FBC GEPARDI BRNO neproměnil #91 Štěpán Dohnal.
17:58
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Šimon Koutný, asistoval #42 Marek Paulík (0:4).
16:05
Branku družstva TROOPERS vstřelil #78 Filip Ráček, asistoval #42 Marek Paulík (0:3).
15:17
Vyloučen hráč #91 Štěpán Dohnal družstva FBC GEPARDI BRNO na 2 minuty za hra bez hokejky.
15:00
15:00
10:57
Branku družstva TROOPERS vstřelil #49 Jakub Umlášek bez asistence (0:2).
03:22
Branku družstva TROOPERS vstřelil #74 Matěj Karásek, asistoval #10 David Kubečka (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Kohoutek a Jakub Kulhánek.
00:00
00:00
Line-up hostů TROOPERS: brankář: Filip Dvořák; hráči v poli: Marek Jedlička, Filip Ráček, Marek Paulík, Ondřej Trávníček, Maxmilián Plas