- : -
TROOPERS
FBC Dragons

TROOPERS - FBC Dragons 7:2
15. Matěj Karásek, 23. Maxmilián Plas, 26. Jan Věchet, 27. Marek Jedlička, 35. Matěj Karásek, 40. Šimon Koutný, 41. Maxmilián Plas - 20. Jan Šimeček, 24. Zdeněk Provazník; rozhodčí: Radek Šafář - Jakub Kulhánek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Ursacher ? - Filip Jelínek ?; po třetinách: 1:0, 3:2, 3:0;
45:00
40:02
Branku družstva TROOPERS vstřelil #9 Maxmilián Plas bez asistence (7:2).
39:39
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Šimon Koutný, asistoval #42 Marek Paulík (6:2).
36:38
Vyloučen hráč #15 Jan Kašný družstva FBC Dragons na 2 minuty za blokování hokejky.
34:27
Timeout FBC Dragons
34:27
Branku družstva TROOPERS vstřelil #74 Matěj Karásek, asistoval #34 Jan Věchet (5:2).
30:00
30:00
26:40
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Marek Jedlička, asistoval #78 Filip Ráček (4:2).
25:41
Branku družstva TROOPERS vstřelil #34 Jan Věchet, asistoval #96 Ondřej Trávníček (3:2).
23:55
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #6 Zdeněk Provazník, asistoval #10 Martin Konvička (2:2).
22:15
Branku družstva TROOPERS vstřelil #9 Maxmilián Plas, asistoval #42 Marek Paulík (2:1).
19:33
Branku družstva FBC Dragons vstřelil #3 Jan Šimeček, asistoval #7 Filip Švábík (1:1).
15:00
15:00
14:09
Branku družstva TROOPERS vstřelil #74 Matěj Karásek, asistoval #78 Filip Ráček (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Šafář a Jakub Kulhánek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Dragons:
00:00
Line-up domácích TROOPERS: brankář: Tomáš Ursacher; hráči v poli: Marek Jedlička, Filip Ráček, Maxmilián Plas, Marek Paulík, Ondřej Trávníček