0:5
1:3
- : -

FbŠ Bohemians B - Tatran Střešovice B 2:15
2. Lukáš Krupička, 41. Tomáš Holomeček - 2. Mikuláš Rýdl, 10. Albert Cibulka, 11. Mikuláš Rýdl, 12. Albert Cibulka, 15. Lukáš Bulderbergs, 15. Mikuláš Rýdl, 15. Albert Cibulka, 20. Tomáš Veverka, 24. Lukáš Bulderbergs, 25. Albert Cibulka, 27. Mikuláš Rýdl, 29. Tomáš Veverka, 33. Mikuláš Rýdl, 37. Lukáš Bulderbergs, 40. Matyáš Polidar; rozhodčí: Ondřej Jícha - Jan Sysel; vyloučení: 0 + Tomáš Holomeček 5:1; využití: 0:0; diváků: 30; zásahy brankářů: Filip Matys ? - Kristýna Bartošová ?; po třetinách: 1:7, 0:5, 1:3;
45:00
41:40
Vyloučen hráč #99 Tomáš Holomeček družstva FbŠ Bohemians B na 5 minut za hrubost.
40:35
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #99 Tomáš Holomeček, asistoval #65 Michael Čihák (2:15).
39:35
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #71 Matyáš Polidar, asistoval #44 Vojtěch Kucharčík (1:15).
36:46
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #58 Lukáš Bulderbergs, asistoval #75 Tomáš Veverka (1:14).
32:07
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #91 Mikuláš Rýdl, asistoval #44 Vojtěch Kucharčík (1:13).
30:00
30:00
28:03
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #75 Tomáš Veverka, asistoval #58 Lukáš Bulderbergs (1:12).
26:23
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #91 Mikuláš Rýdl, asistoval #93 Tomáš Kamarýt (1:11).
24:59
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #64 Albert Cibulka, asistoval #18 Miroslav Prosa (1:10).
23:07
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #58 Lukáš Bulderbergs bez asistence (1:9).
19:50
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #75 Tomáš Veverka, asistoval #68 Jiří Friesz (1:8).
15:00
15:00
14:50
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #64 Albert Cibulka bez asistence (1:7).
14:26
14:19
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #58 Lukáš Bulderbergs, asistoval #15 Matyáš Cvačka (1:5).
11:13
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #64 Albert Cibulka, asistoval #93 Tomáš Kamarýt (1:4).
10:35
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil #91 Mikuláš Rýdl, asistoval #38 Petr Sekyrka (1:3).
09:08
06:33
Vyloučen hráč #71 Matyáš Polidar družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.
01:32
01:16
Branku družstva FbŠ Bohemians B vstřelil #10 Lukáš Krupička, asistoval #8 Matouš Juřek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Jan Sysel.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice B:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians B: brankář: Filip Matys; hráči v poli: Antonín Janoušek, Vojtěch Novák, Eliáš Lux, Michael Čihák, Tomáš Holomeček