4:5
1:2
- : -

Florbal Vsetín - FBC MSEM Přerov 5:8
24. Tomáš Horák, 30. Lukáš Adámek, 33. Patrik Seevald, 37. Tomáš Novosad, 43. Tomáš Březík - 11. Tobiáš Pavliš, 21. Michal Bělaška, 30. Michal Bělaška, 32. Michal Bělaška, 33. Ondřej Kowalik, 38. Tobiáš Pavliš, 45. Lukáš Raška, 55. Tobiáš Pavliš; rozhodčí: Ondřej Hošek - Martin Plaček; vyloučení: 4:4 + Šimon Váhala OS; využití: 2:2; diváků: 29; zásahy brankářů: Jakub Tománek 32 - Václav Raška 32; po třetinách: 0:1, 4:5, 1:2;
Komentář domácích Anděl David (Trenér):
Zakončení je naše stálá bolest.
Komentář hostů Malina Petr (Trenér):
Těžký zápas. Omlouvám se všem, že jsem v průběhu zápasu řval než bych měl. Florbalové krásny to tolik nemělo, ale naši klíčoví hráči svou kvalitou rozhodli. Celkově ale obětavý výkon všech do obrany. Po první třetiny jsme měli prohrávat, ale držel nás gólman Raška.
60:00
Střely ve 3. části: 13:8
60:00
58:29
Vyloučen hráč #37 Šimon Váhala družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:29
Vyloučen hráč #37 Šimon Váhala družstva FBC MSEM Přerov - osobní trest.
58:29
Vyloučen hráč #37 Šimon Váhala družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nesportovní chování.
54:15
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš bez asistence (5:8).
51:31
Vyloučen hráč #6 Jakub Húšť družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
48:44
Porvol chtěl dát tvrdý hit Adámkovi, ale to se Porvolovi nevyplatilo a končí v bolestech na zemi.
45:47
Domácí drži hosty pod tlakem.
44:50
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #27 Lukáš Raška, asistoval #14 Matěj Ševčík (5:7).
43:43
Vyloučen hráč #96 Lukáš Adámek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za sekání.
42:45
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #16 Tomáš Březík, asistoval #24 Patrik Seevald (5:6).
42:45
Opět paradní přesilovka z pohledu domacích které se v koncovce zůcčsnil Seevald a Březík.
41:35
Vyloučen hráč #18 Petr Kavka družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za sekání.
41:35
Domácí mají k dispozici druhou přesilovku.
37:20
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš bez asistence (4:6).
37:00
Překrásná přesilovka domácích končí golem.
36:56
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #22 Tomáš Novosad, asistoval #24 Patrik Seevald (4:5).
36:28
Vyloučen hráč #69 Tobiáš Pavliš družstva FBC MSEM Přerov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:40
Březik sám před brankou ale přihrávka neprošla.
32:47
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #24 Patrik Seevald, asistoval #16 Tomáš Březík (3:5).
32:05
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #10 Ondřej Kowalik, asistoval #14 Matěj Ševčík (2:5).
31:39
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #86 Maxim Šefčík (2:4).
30:50
Vyloučen hráč #17 Michal Žůrek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:50
Žůrek zakopl a jde si posedět na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:53
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #96 Lukáš Adámek, asistoval #24 Patrik Seevald (2:3).
29:06
27:20
Hra se přelévá ze strany na stranu.
23:58
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #54 Tomáš Horák, asistoval #4 Filip Vichtora (1:2).
23:58
Zubek snižuje.
21:20
Březík to zkusil z nulového úhlu a trefuje tyčku.
20:40
Do druhé třetiny lépe vztoupill hosté.
20:34
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #87 Michal Bělaška, asistoval #8 Ondřej Foldyna (0:2).
12:45
Vyloučen hráč #17 Michal Žůrek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za blokování hokejky.
11:42
Seevaldovi chyběl centimert od vyrovnání.
10:53
Branku družstva FBC MSEM Přerov vstřelil #69 Tobiáš Pavliš, asistoval #86 Maxim Šefčík (0:1).
07:50
Húšť blokuje.
05:50
Zubek v obrovské šanci minul.
03:45
Chybu v hostující rozehrávce mohl potrestat Macek ale minul.
02:20
Oba týmy vstoupily do utkaní ve vysokém tenmpu.
00:01
Úvodní buly vyhrávají domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Hošek a Martin Plaček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC MSEM Přerov: brankář: Václav Raška; hráči v poli: Adam Pospíšilík, Tobiáš Pavliš, Matěj Porvol, Michal Bělaška, Maxim Šefčík
00:00
Line-up domácích Florbal Vsetín: brankář: Jakub Tománek; hráči v poli: Robin Macek, Patrik Seevald, Jakub Húšť, Lukáš Adámek, Tomáš Březík