3:2
2:2
1:0
Komentář domácích Šácha Martin (Trenér):
Opět zápas, ve kterém jsme udělali velké množství chyb, některé z nich soupeř využil a díky tomu jsme ho drželi v zápasu. Nejtěžším soupeřem na hřisti jsme v posledních utkáních především sami sobě. Následnou herní pauzu musíme využít maximálně efektivně.
Komentář hostů Tuček Leoš (Trenér):
Velmi vyrovnaný zápas, který bohužel rozhodly naše zbytečná vyloučení. Povedlo se nám zlepšit produktivitu, ale i tak tam bylo velké množství neproměněných šancí, což nás velmi sráží. -Věřím, že se to už zlomí a štestí v zakončení se nám vrátí. Díky kluci za vše!
65:00
Střely v prodloužení: 1:0
61:31
61:31
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #5 Michal Fišera (8:7).
61:11
Vyloučen hráč #46 Matyáš Metoděj Krahulec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za držení.
61:03
Na balonku Boleslav.
60:00
60:00
Zahájení prodloužení, za stavu utkání 7:7.
60:00
Střely ve 3. části: 4:5
60:00
59:28
Seibertova ostrá střela překvapila Blaha.
58:58
Šourek zůstává na zemi.
55:38
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #17 Tomáš Červinka (7:7).
55:38
Svůj třetí gól v dnešním utkání střílí Marek Korych a vyrovnává tak skóre. Stav utkání - 7:7.
54:23
Fišera bojuje o každý balonek.
52:41
Pužman si svou střelou říká o pozornost Blaha.
50:48
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #28 Štěpán Kostrhún, asistoval #27 Daniel Zeliska (6:7).
50:48
Kapitán hostí - Kostrhún, posílá svůj tým do vedení.
50:12
Hra je velice vyrovnaná.
49:27
Ani Fišerův výběh s prudkou střelou v zakončení skóre nemění.
48:20
Seibertovu akci dopředu přerušuje Zeliska.
47:09
Koštialik vysílá prudkou střelu na Tomšíka, ten je ale připraven a jeho střelu vyráží.
44:19
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (6:6).
44:19
Krahulec - Čejka, tato dvojka vyrovnává na 6:6.
42:53
Trestné střílení družstva Předvýběr.CZ Florbal MB neproměnil #24 Marek Korych.
42:53
Korych si mohl připsat další vstřelenou branku. Nájezd, ale bohužel neproměnil. Blaho byl připraven.
40:29
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #45 Filip Bergman (6:5).
40:29
Korych opět skóruje! Trefuje se hned v první minutě 3. třetiny. Krásná akce, Korych - Bergman - Korych.
40:00
40:00
Úvodní buly třetí třetiny vyhrává tým hostí.
40:00
Střely ve 2. části: 5:5
40:00
39:37
Doležal přestřeluje.
38:37
Tomšík vyráží Kostrhúnovu střelu zblízka.
37:08
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #48 Jan Michálek, asistoval #9 Jakub Kocourek (5:5).
37:08
3 minuty před koncem 2. třetiny, hostující tým vyrovnává. Trefuje se Michálek po přihrávce od Kocourka.
35:07
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #76 Ondřej Pužman (5:4).
35:07
Korych využívá přesilovky a přidává pátý gól domácích.
34:11
Vyloučen hráč #28 Štěpán Kostrhún družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
33:46
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec, asistoval #18 Vilém Doležal (4:4).
31:43
Fišera svůj slalom mezi soupeři zakončuje krásnou střelou na bránu.
31:21
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #33 Jakub Šourek, asistoval #32 Tomáš Volovik (4:3).
31:21
Domácí jdou do vedení. Volovik - Šourek a je z toho čtvrtý gól pro Bolku. Rychlá akce, Blaho se v brance nestihl ani zorientovat.
29:57
Krahulec posílá střelu vedle Tomšíkovy tyčky.
28:36
Hostující tým prošvihl plno šancí na navýšení stavu utkání.
26:22
Pužman přestřeluje.
24:46
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #76 Ondřej Pužman (3:3).
24:46
Seibert dorovnává na 3:3. Po přihrávce od Pužmana se v přesilovce trefuje a umísťuje balonek za záda Blaha.
23:44
Vyloučen hráč #23 Filip Folauf družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za hrubost.
22:23
Tomšík opět zachraňuje Boleslav, chytá překvapivou střelu od Kostrhúna.
21:16
Další prudká střela na straně hostí, vysílá ji Jupa, branku netrefuje.
20:24
Korych, potom Hendrych. Oba se teď pokusili dorovnat skóre.
20:00
20:00
Úvodní buly druhé třetiny vyhrává domácí tým.
20:00
Střely v 1. části: 7:10
20:00
17:11
Seibert právě promarnil několik gólových šancí.
16:18
Tomšíkův hezký zákrok proti Folaufovi.
14:40
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #65 Tomáš Vorel (2:3).
14:40
Bolka dává svůj druhý gól. Trefuje se Seibert, kterému nahrává připravený Vorel.
14:03
Pužmanův pokus o gól. Vysílá prudkou střelu na Blaha, ten je připraven.
12:33
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #89 Hugo Konečný, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (1:3).
12:33
Krahulec již u dvou branek hostujícího týmu. Na 1:3 tentokrát navyšuje Konečný.
11:29
Seibertova ostrá střela na Blaha, bohužel nekončí v jeho brance.
11:02
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #46 Matyáš Metoděj Krahulec (1:2).
10:22
Další gólovou šanci hostí, zachraňuje Tomšík v brance Bolky.
09:47
Boleslav si na půl minuty zahraje přesilovku.
09:22
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #87 Marek Čejka, asistoval #28 Štěpán Kostrhún (1:1).
08:16
Vyloučen hráč #46 Matyáš Metoděj Krahulec družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
07:43
Vyloučen hráč #5 Michal Fišera družstva Předvýběr.CZ Florbal MB na 2 minuty za sekání.
07:31
Další Kostrhúnova prudká střela na Tomšíka.
06:12
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #76 Ondřej Pužman, asistoval #24 Marek Korych (1:0).
06:12
U první gólové akce Bolky nechybí Korych. Posílá přihrávku na Pužmana a ten dostává balonek za záda Blaha.
05:48
Šourkovu chybu před vlastní bránou nepotrestal Doležal.
03:12
Tomšíkův první zákrok, prudká střela Kostrhúna, ho ale nezaskočila.
01:11
První šanci na domácí gól a otevření skóre měl Korych, bránu bohužel minul.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů BLACK ANGELS: brankář: Jan Blaho; hráči v poli: Jakub Kocourek, Štěpán Kostrhún, Daniel Zeliska, Jakub Hájek, Filip Folauf
00:00
Line-up domácích Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Ondřej Tomšík; hráči v poli: Michal Fišera, Štěpán Hendrych, Filip Bergman, Ondřej Pužman, Marek Korych
00:00
Krásné nedělní odpoledne. Vítejte na dnešním utkání 13. kola CE soutěže juniorů, mezi týmy Předvýběr.CZ Florbal MB a BLACK ANGELS. Přejeme Vám příjemnou zábavu!