1:1
1:0
- : -

ACEMA Sparta Praha UNYP - Předvýběr.CZ Florbal MB 5:4
3. Matěj Čermák, 16. Daniel Fišer, 20. Adam Kocián, 33. Josef Sedláček, 51. Jakub Mühlfait - 1. Marek Korych, 3. Jakub Seibert, 11. Martin Feigl, 37. Jan Zoufalý; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Viktor Hejna 23 - Dominik Hanuš 19; po třetinách: 3:3, 1:1, 1:0;
Komentář domácích Vojta Marek (Trenér):
Komentář trenéra domácích: Úvod do zápasu patřil výsledkově soupeři především z důvodu našeho slabšího backcheckingu. Od 10. minuty jsme hráli většinu času s balonem, vytvářeli si dobré příležitosti a úěkné útočné akce. Byla pro nás výzva pracovat s prostorem i naší trpělivostí proti zataženému obranému bloku soupeře. Jsem rád, že jsme v tom dnes byli lepší než například v zápase s Ostravou. Děkuji soupeři, fanouškům a pořadatelům.
60:00
Komentář trenéra hostů: Díky souhře špatných okolností během dnešního dne jsme tu hráli proti kvalitnímu soupeři na 2 lajny a v momentě kdy jsme potřebovali tempo stupňovat, tak to již bylo velmi těžké. Mohli jsme tu dnes uspět, ale museli bychom odehrát lépe první 2 třetiny.
60:00
Střely celkem: ACEMA Sparta Praha UNYP - 24, Předvýběr.cz Florbal MB - 27
60:00
Střely ve 3. části: 5:8
60:00
59:59
To už byla ale poslední akce utkání. Domácí si odnášejí z dnešního těsného utkání cenné 3 body a v neděli je čeká zápas proti Liberci.
59:57
Tak toto bylo hodně blízko gólu! Míček se vykutálel z chumlu před brankou domácích a skoro zatočil do Hejnovy branky.
59:19
Šest hráčů Boleslavi nyní drží obranou pětku Sparty velmi dlouho pod tlakem. Sparťanským hráčům dochází energie a přerušení hry by se jim velmi hodilo.
57:21
Tvrdý souboj v rohu hřiště nyní svedl Šimek a kapitán hostí Seibert. Vylučovat se ale nebude.
56:23
Boleslav zkouší hru bez golmana!
53:50
První lajna domácích si pěkně hraje s obranou hostů. Je vidět, že boleslavští by si přáli hru přerušit a rychle vystřídat.
51:45
Sedláček se nyní pohotově vrátil a zachytil krosovou přihrávkou. Kdyby se tak nestalo, troufám si tvrdit, že by to skončilo gólem na 5:5.
50:24
Mühlfait své krátké solíčko zakončil střelou na přední, která končí za Hanušovými zády.
50:23
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #16 Jakub Mühlfait, asistoval #26 Michael Wertheim (5:4).
50:10
Bláha milimetrovou přihrávkou našel Čermáka, ten byl hned dostoupen a snažil se vrátit zpátky na Bláhu. Boleslavská obrana toto ale pokryla.
49:03
Hejna v leže pokryl střelu a hned v zápětí se Šimek postaral o dorážku.
47:21
Korych zkusil z pravého mantinelu střelu backhandem. Hned na to rozhodčí přerušili hru za hru vysokou holí a Korych dává najevo, že s tímto verdiktem nesouhlasí.
43:30
Více ze hry ve třetí třetině mají zatím domácí, avšak nevymysleli zatím nic extra nebezpečného.
42:20
Hra byla přerušena kvůli dlouho se nezvedajícímu Šimkovi. Vypadá to ale, že to není nic vážného a Šimek bude pokračovat v zápase.
41:01
Václavík a Mühlfait. To je dvojice s chemistry 100. Jejich sehranost ale zastavil skvělým zákrokem Hanuš.
40:01
Úvodní buly třetí třetiny pro domácí Spartu.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:6
40:00
39:57
Poslední akci 2. třetiny měl na svědomí Wertheim. Jeho střela mu ale sjela a skončila v rohu hřiště.
39:40
Šourek zachytil přihrávku domácích a vydal se do útoku. Jeho střelu však bez větších potíží vyrazil Hejna.
38:40
První lajna domácích se několika přesnými přihrávkami pohodlně dostala z obrané poloviny do útoku.
36:51
Zoufalý vymetl pavučinky v levé šibenici. Hejna bezmocný.
36:50
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #39 Jan Zoufalý, asistoval #5 Michal Fišera (4:4).
36:05
Kuchynka se otočkou dostal ze sevření dvou boleslavkých hráčů a vyslal nebezpečnou střelu. Hanuš však připraven a helmou vyráží.
33:40
Fišer perfektně vypíchl míček Zmatlíkovi a zastavil tak nebezpečný útok hostů.
32:09
Sedláček nyní dostal trochu více prostoru a hned toho využil. Nekompromisně střelou z otočky trefil místo na zadní tyči.
32:08
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #53 Josef Sedláček, asistoval #26 Michael Wertheim (4:3).
31:10
Je vidět, že juniorský mistr světa Matěj Čermák dává svým presingem velmi zabrat boleslavské obraně.
29:31
Mladičký Sparťan Wertheim nyní vyslal projektil z půlky. Střela ale letěla doprostřed brány a Hanuš bez problémů chytá.
27:20
Hra byla nyní velmi aktivní a plná šancí na obou stranách, vše nakonec uklidnil brankář domácích Viktor Hejna chycením míčku do své ruky.
25:07
Trenér domácích Marek Vojta velmi důrazně sděloval rozhodčím, aby si dali pozor, kde hostí střídají. Jeden hráč Boleslavi totiž naběhl na střídačku přes trestnou lavici.
23:31
Lukáš Mervart si nyní poslal 2 boleslavské hráče na párek.
21:30
Marek Korych promarnil velkou šanci a nyní se z jeho úst na střídačce nese: Ty pi*o, to je škoda.
20:42
Juniorksý reprezentant Adam Kuchynka ukázkovým blokem zastavil šanci hostí.
20:01
Úvodní buly 2. třetiny vyhrála Boleslav.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:13
20:00
19:57
Hejna si nyní zahrál na Petra Čecha a obětavým skokem chytá nepovedenou střelu hostí.
19:11
Kocián překvapivou střelou srovnává skóre na 3:3.
19:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #74 Adam Kocián, asistoval #81 Matěj Čermák (3:3).
17:35
Korych se nyní diví, proč rozhodčí přerušují jeho útočnou akci. Ale i nevidomý by poznal, že toto byla vysoká hůl.
15:39
Tak toto byla lambáda v podání domácích. Dvě rychlé krosové přihrávky a Fišerovi stačilo pouze zamést do prázdné branky. Hanuš bezmocný.
15:38
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #36 Daniel Fišer, asistoval #74 Adam Kocián (2:3).
14:27
Hejna nyní rychlým přesunem chytil střelu Korycha.
13:20
Vyloučen hráč #23 Martin Zeman družstva ACEMA Sparta Praha UNYP na 2 minuty za hrubost.
13:11
Krupička nyní perfektně zachytil situaci 2na1 a Hejnovi pouze stačilo sebrat pomalu se kutálející míček.
10:42
Střelu a dorážku dokázal Hejna zachytit, na druhou dorážku byl ale krátký.
10:41
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #82 Martin Feigl, asistoval #48 Jakub Hart (1:3).
09:04
Adam Kocián měl před sebou odkrytou bránu po křižné přihrávce od Čermáka. Střela mu ale nesedla a trefila V.I.P. tribunu nad Hanušovou bránou.
07:30
Až Hejnovi se podařilo zastavit únik Zoufalého. Skóre je tedy stále 1:2.
06:11
Jakub Čech nyní vyslal prudkou ránu od půlky, naneštěstí pro domácí letěla lehce nad.
05:20
První lajna Sparty si s obranou hostí dělá co se jim zachce.
03:35
Boleslav nyní měla k dispozici dvě standartky u střídačky domacích. Ani jedna však neskončila gólem.
02:45
Oba týmy vlétly do zápasu s velkým nasazením. Zdá se, že nás čeká dlouhý večer.
02:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha UNYP vstřelil #81 Matěj Čermák, asistoval #6 Adam Kuchynka (1:2).
02:00
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #13 Jakub Seibert, asistoval #5 Michal Fišera (0:2).
01:30
Hra se nám přelévá ze strany na stranu.
00:35
Branku družstva Předvýběr.CZ Florbal MB vstřelil #24 Marek Korych, asistoval #5 Michal Fišera (0:1).
00:01
Úvodní buly pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brejcha a Lukáš Husák.
00:00
00:00
Line-up hostů Předvýběr.CZ Florbal MB: brankář: Dominik Hanuš; hráči v poli: Michal Fišera, Štěpán Hendrych, Tomáš Červinka, Marek Korych, Jan Zoufalý
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha UNYP: brankář: Viktor Hejna; hráči v poli: Adam Kuchynka, Daniel Fišer, Adam Šimek, Adam Kocián, Matěj Čermák