2:3
3:0
0:1

FB Hurrican Karlovy Vary - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 5:6p
32. Michal Klápa, 35. Michal Strachota, 46. Ondřej Hurt, 50. Michal Klápa, 53. Daniel Nicklas - 1. Václav Černoch, 9. David Novák, 24. Jan Videman, 36. Ondřej Bílek, 39. Adam Bouška, 61. Jan Videman; rozhodčí: Tomáš Kapr - Michal Tichý; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 110; zásahy brankářů: Daniel Váradi 21 - Matyáš Krupa 19; po třetinách: 0:2, 2:3, 3:0, 0:1;
Komentář domácích Závora Miroslav (Trenér):
Komentář hostů Carda Vítězslav (Trenér):
65:00
Střely v prodloužení: 1:1
60:53
60:53
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #33 Jan Videman, asistoval #12 Martin Ulman (5:6).
52:37
Máme vyrovnáno, Klápa našel na středu Nicklase a ten se z podobných pozic málokdy mílí
52:36
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Daniel Nicklas, asistoval #44 Michal Klápa (5:5).
49:17
Domácí jsou v kontaktu, Klápa si našel míček na malém brankovišti a snižuje na rozdíl jediné branky
49:16
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #78 Michal Strachota (4:5).
45:43
Lang vybojoval míček, který naservíroval Hurtovi, který bombou z první snižuje
45:42
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #93 Ondřej Hurt, asistoval #94 Jan Lang (3:5).
38:21
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #11 Adam Bouška, asistoval #23 Václav Černoch (2:5).
38:01
PRobíhají poslední dvě minuty druhé třetiny
36:50
Výborný dvojzákrok Váradiho
35:01
Už to vypadalo, že se domácí dostali na dostřel, Bílek však zůstal nehlídaný na levém křídle a zvyšuje na 4:2
35:00
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #17 Ondřej Bílek, asistoval #70 Lukáš Dvořák (2:4).
34:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #78 Michal Strachota, asistoval #10 Daniel Nicklas (2:3).
32:51
Vyloučen hráč #75 Radek Novotný družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hrubost.
31:24
Ježek nastřelil míček před branku, kde ho tečoval Klápa a domácí se konečně prosazují
31:23
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #44 Michal Klápa, asistoval #53 Vojtěch Ježek (1:3).
27:50
Střela Klápy pouze do náruče Krupy
25:00
Domácí jsou všude pozdě
23:13
Zavadil trefil prvního hráče před sebou a z následného protiútoku zvyšuje Ulman už na 3:0
23:12
22:18
Domácí překombinovávají a tím se připravují o šance
20:14
Domácí mohli opět velmi rychle inkasovat. zachránil je však rozhodčí, který odpískal vysokou hůl
16:30
Hosté jsou zatím hodně nebezpeční a při každé šanci vysí gól ve vzduchu. Váradimu zatím spoluhráči vůbec nepomáhají
11:40
Trestné střílení družstva FB Hurrican Karlovy Vary neproměnil #78 Michal Strachota.
10:42
Vyloučen hráč #70 Lukáš Dvořák družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za sekání.
09:49
Zapletal se mohl při svém prvním startu v karlovarském dresu velmi rychle zapsat mezi střelce. I on však branku těsně minul
08:35
Domácím se zatím vůbec nedaří a navíc podruhé v zápase kapitulují
08:34
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil #71 David Novák, asistoval #21 Jiří Suchomel (0:2).
05:00
Vyloučen hráč #17 Ondřej Bílek družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers na 2 minuty za hra na zemi.