2:2
0:0
0:0

FB Hurrican Karlovy Vary - FBŠ SLAVIA Plzeň 3:4pn
12. Jan Mašát, 25. Adam Zahraj, 39. Adam Zahraj - 6. Jiří Čížek, 25. Jakub Šedivý, 32. Jiří Čížek, N Matyáš Moller; rozhodčí: Luděk Lejba - Lukáš Tomášek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 43; zásahy brankářů: Tomáš Heimerle 26 - Patrik Urban 23; po třetinách: 1:1, 2:2, 0:0, 0:0;
Komentář domácích Smolka Jan (Vedoucí):
Velice vyrovnané utkání ve vysokém tempu až do samého konce. Dnešní zápas rozhodnul soupeřův brankář, který nám chytil spoustu šancí. Děkujeme soupeři za utkání a přejeme šťastnou cestu.
Komentář hostů Kubinec Lukáš (Trenér):
První dvě třetiny byly dost stojaté, třetí třetina už z naší strany byla lepší. Každopádně náš výkon nebyl optimální a vyhrát mohl dneska kdokoliv. Děkuji za zápas.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #8 Matěj Korbel , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč #47 Matěj Švácha , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #19 Adam Zahraj , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč #19 Patrik Med , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FB Hurrican Karlovy Vary hráč #79 Tomáš Smolka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBŠ SLAVIA Plzeň hráč #44 Matyáš Moller a vstřelil rozhodující gól (3:4).
38:37
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #19 Adam Zahraj bez asistence (3:3).
37:18
Hosté hrají v plném počtu
35:18
Vyloučen hráč #12 Martin Benda družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
33:10
Heimerle si hezky vyjel a parádním zákrokem udržel jednobrankový rozdíl
31:04
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #98 Jiří Čížek, asistoval #37 Adam Stejskal (2:3).
28:02
Hosté jsou teď více na míčku a snaží se kombinovat
24:18
Zahraj obral o míček jednoho z obránců a rychle tak opět srovnává
24:17
24:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #67 Jakub Šedivý, asistoval #47 Matěj Švácha (1:2).
23:21
Domácí hrají v plném počtu
22:55
Domácí zatím dobře blokují
21:21
Vyloučen hráč #95 Ondřej Kalach družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
11:24
Mašát si vyběhl od mantinelu do ideální střelecké pozice a tvrdou ranou nedal gólmanovi šanci
11:23
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #10 Jan Mašát bez asistence (1:1).