4:1
4:2
- : -

FB Hurrican Karlovy Vary - TJ Sokol Královské Vinohrady 9:4
17. Matěj Korbel, 26. Martin Tvrdek, 30. Tomáš Smolka, 34. Petr Nöbauer, 40. Ondřej Ančinec, 42. Daniel Grulich, 46. Matěj Korbel, 49. Martin Tvrdek, 56. Ondřej Ančinec - 16. Tomáš Petr Martan, 25. Matěj Šaroch, 58. Denis Dvořáček, 59. František Urbánek; rozhodčí: Luděk Lejba - Miroslav Tomeš; vyloučení: 4:4; využití: 2:3; diváků: 46; zásahy brankářů: Martin Mičiak 20 - Jiří Trojan 22; po třetinách: 1:1, 4:1, 4:2;
Komentář domácích Smolka Jan (Asistent trenéra):
Vlažnější vstup do do utkání pustil soupeře do hry, kde nás hodně podržel náš brankář. Ve druhé třetině jsme jasně převzali iniciativu. Od té chvíle jsme ovládali utkání a nepustili soupeře do výraznějšího tlaku. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Purkrábek Miroslav (Trenér):
Dnes soupeř plně využil skvělé domácí prostředí a na hřišti nás úplně vymazal. Byli jsme horší především v aktivitě a nic než prohru jsme nezasloužili. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům
60:00
Střely ve 3. části: 12:8
60:00
58:58
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #40 František Urbánek, asistoval #77 Filip Píše (9:4).
58:15
Vyloučen hráč #71 Martin Krejčí družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
57:39
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #10 Denis Dvořáček, asistoval #12 František Jílek (9:3).
55:54
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Ondřej Ančinec, asistoval #8 Matěj Korbel (9:2).
55:40
Vyloučen hráč #12 František Jílek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za bránění ve hře.
54:00
Dobrý zákrok Mičiaka
51:50
Korbel těsně minul branku
48:48
Domácí kontrolují zápas a navyšují vedení, tentokrát si zopakovala spolupráci dvojice Prokopec-Tvrdek
48:47
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #4 Martin Tvrdek, asistoval #7 Martin Prokopec (8:2).
45:18
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #8 Matěj Korbel bez asistence (7:2).
41:33
Grulich z celkem nevýhodné pozice vymetl přesně šibenici
41:32
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #21 Daniel Grulich, asistoval #7 Martin Prokopec (6:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 10:8
40:00
39:21
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Ondřej Ančinec, asistoval #17 Petr Nöbauer (5:2).
38:45
Dlouho teď čekáme na nějaké vážnější ohrožení branky
33:54
Vyloučen hráč #57 Marian Geťko družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za bránění ve hře.
33:19
Mašát z rohu našel Nöbauera a proti jeho střele už se gólman nestihl přesunout
33:18
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #17 Petr Nöbauer, asistoval #10 Jan Mašát (4:2).
29:59
Domácí se konečně také prosazují v početní výhodě, Korbel rozehrál na Šťovíčka, který sice promáchl, naštěstí pro domácí byl za ním Smolka, který nekompromisně posílá domácí poprvé do vedení
29:58
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #79 Tomáš Smolka, asistoval #8 Matěj Korbel (3:2).
29:55
Vyloučen hráč #92 Jakub Pekárek družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
25:58
Vyloučen hráč #87 Matěj Šaroch družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
25:14
Znovu velmi rychlé srovnání, Tvrdek zůstal volný na středu a po přesné přihrávce Prokopce srovnává
25:13
24:18
Domácí opět pykají za svou nedisciplinovanost
24:17
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #87 Matěj Šaroch, asistoval #40 František Urbánek (1:2).
23:40
Dvořáček trefuje tyč
22:53
Vyloučen hráč #57 Marian Geťko družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
16:50
Máme vyrovnáno, Zahrajovo střelu ještě obránce zablokoval, míček se však dostal ke Korbelovi, který míček poslal pod padajícím gólmanem do sítě
16:49
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #8 Matěj Korbel, asistoval #19 Adam Zahraj (1:1).
15:58
Domácí špatně vyhodili, Vinohrady se dostaly do přečíslení 4 na 2 a otevírají skóre
15:57
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil #98 Tomáš Petr Martan, asistoval #77 Filip Píše (0:1).
14:15
Vyloučen hráč #17 Petr Nöbauer družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.