1:3
- : -
FBC Hranice

FBC Hranice - SK K2 Prostějov 5:6
2. Karolína Pospíšilová, 7. Karolína Pospíšilová, 17. Kamila Posoldová, 22. Karolína Pospíšilová, 34. Jakub Bitter - 11. Filip Chyba, 12. Jan Mlčoch, 14. Kryštof Vrána, 25. Filip Zips, 29. Filip Zips, 30. Filip Chyba; rozhodčí: Stanislav Kosek - Marek Pavlovský; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 30; zásahy brankářů: Natálie Pospíšilová ? - Vojtěch Coufal 17; po třetinách: 2:2, 2:1, 1:3;
33:16
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #99 Jakub Bitter bez asistence (5:6).
33:16
TAK POZOR
33:02
Účetní Stach vyprášil prach ze šroubků u masky hranické golmanky
29:20
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #68 Filip Chyba, asistoval #24 Filip Zips (4:6).
29:20
Chyba se svým velmi odvážným číslem na zádech z mezikruží neomylný
28:03
Timeout FBC Hranice
28:03
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #24 Filip Zips, asistoval #64 Denis Jašurek (4:5).
28:03
Druhý gól Zipáčka.
26:47
Vyloučen hráč #4 Petr Juřica družstva FBC Hranice na 2 minuty za hrubost.
26:47
Přesilovka pro modré
26:00
Reklamní okénko: všechny zveme zítra od 18 hodin na medovinku na prostějovském náměstí u Masaryka a poté pokračujeme do Čižma baru až do 22:00, kdy se rozejdeme podle nařízení domů. Zve Vás Pavel Beza a jeho kočky
25:10
Anblívbl sejf od Coufala, taky moja práca
24:34
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #24 Filip Zips bez asistence (4:4).
21:19
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #32 Karolína Pospíšilová, asistoval #2 Jiří Hotař (4:3).
21:19
No tak to sem neviděl, skandál
19:40
Vyloučen hráč #24 Filip Zips družstva SK K2 Prostějov na 2 minuty za bránění ve hře.
16:23
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #14 Kamila Posoldová bez asistence (3:3).
16:23
Takhle brání standardku přípravka chlapci, smutné vyrovnání
15:50
Lasíčko to poslal z kruhu jak Saša Ovečkin, ale gólmanka je proti
13:33
Vyloučen hráč #18 Simona Hradilová družstva FBC Hranice na 2 minuty za sekání.
13:33
Hranice lehká sekačka a následuje odpočinek v chládku
13:21
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #54 Kryštof Vrána, asistoval #23 Jan Mlčoch (2:3).
13:21
Kryštůfek Vrána prochází po manťáku jako Jarda za mlada, zakončení zápěstíčkem ještě jako Jarda nemá, ale teď to stačilo na vstřelení pěkného gólu, Prostějov ve vedení!
12:00
12:00
Kapitán Lasíčko reklamuje sporné situace u sudích, nýbrž asi neuspěje.
12:00
Střely v 1. části: 6:8
12:00
11:29
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #23 Jan Mlčoch, asistoval #24 Filip Zips (2:2).
11:29
Před koncem třetiny máme srovnáno! Mlčoch napřáhl na půli a prorval vše, co mu stálo v cestě, jak mladej Hrouzek
10:10
Branku družstva SK K2 Prostějov vstřelil #68 Filip Chyba, asistoval #54 Kryštof Vrána (2:1).
10:10
Nahození na přední tyč od Chybičky končí v síťce! VAMOS
06:20
06:20
Druhý gól Pospíšilové, která si dělá co chce, smekáme klobouček. Hanba a čas na vzpamatování pro prostějovské.
05:45
Samozvaný "tvořič akcí" Stach nyní neuspěl a akce u něj rychle skončila
05:00
Místní golmanská legenda Huryta koučuje mohutně své svěřence a vede je k lepším zítřkům
01:10
Branku družstva FBC Hranice vstřelil #32 Karolína Pospíšilová, asistoval #84 Eliška Skálová (1:0).
01:10
AHA
01:10
Holčičí lajna Hranic zesměšňuje domácí chlapce a střílí první gól
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Stanislav Kosek a Marek Pavlovský.
00:00
00:00
Line-up hostů SK K2 Prostějov: brankář: Vojtěch Coufal; hráči v poli: Lukáš Krejčí, Jan Mlčoch, Filip Chyba, Filip Zips, Lukáš Dvorský
00:00
Line-up domácích FBC Hranice:
00:00
Dobrý večer všem milým příznivcům prostějovského flokeja. U legendárního onlajnu Vás vítá Vajpinkr a mladičká Pařenička mává od časomíry.
00:00
Představení dnešních soupeřů: Prostějovští chasníci se nacházejí na sedmém místě s luxusním ziskem šesti bodů, produktivitě vévodí starší žák Filda Zipsík, který zároveň vede produktivitu celé dorostenecké ligy, nevídané. V brance dnes začne opora Vojtík Coufalů. Hranice se nachází hned o místečko za Prostějovem na osmém místě s třemi body. Ať vyhraje ten lepší! VAMOS!