1:2
1:1
- : -

Torpedo Havířov - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 4:3
3. Tomasz Grycz, 10. Tomasz Grycz, 20. Tomasz Grycz, 44. Samuel Řezáč - 16. Matěj Vrátný, 20. Matěj Vrátný, 33. Lukáš Jež; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 4:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Kryštof Rusz ? - Martin Staněk ?; po třetinách: 2:0, 1:2, 1:1;
Komentář domácích Mattivi David (Asistent trenéra):
Škoda, že jsme zápas nerozhodli už v první třetině, kdy jsme měli herní převahu. Zápas plný zbytečných vyloučení a zákroků. Děkuji soupeři za utkání a divákům za podporu.
Komentář hostů Fielek Martin (Trenér):
Trenér FBC Ostrava komentář neposkytl.
45:00
43:35
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
43:35
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #58 Tomáš Poruba (4:3).
37:35
Timeout Torpedo Havířov
32:55
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #71 Lukáš Jež, asistoval #12 Jan Punčochář (3:3).
30:00
30:00
25:57
Vyloučen hráč #43 Dominik Ryška družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
22:44
Vyloučen hráč #11 Samuel Řezáč družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
20:39
Vyloučen hráč #42 Jindřich Žalud družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za bránění ve hře.
19:29
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz, asistoval #4 Jan Warcholek (3:2).
19:20
Vyloučen hráč #10 Ondřej Waliczek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
19:12
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #34 Matěj Vrátný, asistoval #65 Marek Zabral (2:2).
15:25
15:00
15:00
12:41
Vyloučen hráč #91 Ondřej Chwalek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
11:08
Vyloučen hráč #50 Petr Skála družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
09:09
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #52 Tomasz Grycz bez asistence (2:0).
02:36
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Martin Staněk; hráči v poli: Jan Chmelař, Jindřich Žalud, Lukáš Jež, Ondřej Chwalek, Jan Punčochář
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Kryštof Rusz; hráči v poli: Tomáš Poruba, Dominik Ryška, Ondřej Waliczek, Jan Warcholek, Tomasz Grycz