0:2
- : -
36:00
35:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #64 Ondřej Pastorek, asistoval #45 Josef Slavík (1:4).
29:40
Timeout FBC ORCA KRNOV
27:36
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #41 Kryštof Minárik, asistoval #7 Jakub Kalous (1:3).
24:00
24:00
Přestřelka pokračovala i ve druhé třetině, na góly je to 1:2, na vyloučení 2:1 a na tyčky tak 3:3
24:00
15:44
Vyloučen hráč #5 Ondřej Stuchlík družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B na 2 minuty za sekání.
14:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #64 Ondřej Pastorek, asistoval #9 Vojtěch Bombač (1:2).
13:54
Vyloučen hráč #27 Martin Juroška družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
Tak po brutální přestřelce v 1. třetině je stav 1:1
12:00
10:28
Branku družstva FBC ORCA KRNOV vstřelil #4 Čeněk Kohut, asistoval #14 Denis Petkovský (1:1).
05:09
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice B vstřelil #41 Kryštof Minárik, asistoval #5 Ondřej Stuchlík (0:1).
03:53
Vyloučen hráč #77 František Šuly družstva FBC ORCA KRNOV na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Adam Kiovský a Lukáš Vaněk.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice B: brankář: Adam Strážnický; hráči v poli: Ondřej Stuchlík, Richard Květák, Vojtěch Bombač, Jan Sitora, Martin Tioka
00:00
Line-up domácích FBC ORCA KRNOV: brankář: Marián Mrukvia; hráči v poli: Sebastian Tököli, Štěpán Imrich, František Šuly, Martin Juroška, Adam Hlušíček
00:00
Dobrý den. Zapomeňte na Mistrovství světa, Dopravka hall hostí megazápas dorostenců mezi Vítkovicemi a Krnovem!!!