2:3
3:1
- : -

SPORT CLUB Klatovy - FBC ROKYCANY 6:4
14. Václav Kolář, 17. Matěj Chod, 20. Nikolas Kresl, 32. Patrik Hrubý, 33. Tomáš Joachimsthaler, 34. Patrik Hrubý - 19. Ondřej Váně, 26. Lukáš Mašek, 28. Sebastian Wolff, 39. Lukáš Mašek; rozhodčí: Matyáš Ehm - Dominik Bartoš; vyloučení: 1 + Nikolas Kresl 5:1 + Richard Bastl 5 + ČK1; využití: 1:0; diváků: 30; zásahy brankářů: David Vácha 11 - Jakub Svoboda 8; po třetinách: 1:0, 2:3, 3:1;
45:00
Střely ve 3. části: 4:6
45:00
41:44
Timeout FBC ROKYCANY
38:45
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #20 Lukáš Mašek, asistoval #17 Ondřej Váně (6:4).
38:39
Vyloučen hráč #44 Richard Bastl družstva FBC ROKYCANY na 5 minut za hrubost.
38:39
Vyloučen hráč #15 Nikolas Kresl družstva SPORT CLUB Klatovy na 5 minut za hrubost.
38:39
Vyloučen hráč #44 Richard Bastl družstva FBC ROKYCANY do konce utkání.
33:01
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #94 Adam Žežula (6:3).
32:53
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #29 Tomáš Joachimsthaler, asistoval #91 Patrik Hrubý (5:3).
31:20
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #91 Patrik Hrubý, asistoval #93 Lukáš Joachimsthaler (4:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 6:5
30:00
27:44
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #15 Sebastian Wolff, asistoval #44 Richard Bastl (3:3).
27:04
Vyloučen hráč #86 Václav Kolář družstva SPORT CLUB Klatovy na 2 minuty za nedovolené vrážení.
25:07
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #20 Lukáš Mašek bez asistence (3:2).
19:20
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #15 Nikolas Kresl, asistoval #67 Matěj Chod (3:1).
18:12
Branku družstva FBC ROKYCANY vstřelil #17 Ondřej Váně, asistoval #44 Richard Bastl (2:1).
16:10
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #67 Matěj Chod, asistoval #39 Eduard Bastl (2:0).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:4
15:00
14:46
Vyloučen hráč #69 Michal Ernest družstva FBC ROKYCANY na 2 minuty za nedovolené vrážení.
13:58
Branku družstva SPORT CLUB Klatovy vstřelil #86 Václav Kolář, asistoval #15 Nikolas Kresl (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matyáš Ehm a Dominik Bartoš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ROKYCANY:
00:00
Line-up domácích SPORT CLUB Klatovy: brankář: David Vácha; hráči v poli: Tomáš Joachimsthaler, Štěpán Žežula, Patrik Hrubý, Lukáš Joachimsthaler, Adam Žežula