4:0
- : -
FD Teplice

Florbal Ústí B - FD Teplice 13:6
8. Hynek Nikolič, 10. Vladimír Štorek, 15. Jan Dobosz, 20. Vladimír Štorek, 20. Filip Kučaba, 23. Jindřich Grosse, 28. Hynek Nikolič, 31. Hynek Nikolič, 32. David Stummer, 41. Hynek Nikolič, 43. Jindřich Grosse, 56. Filip Kučaba, 60. Vladimír Štorek - 5. David Gebhardt, 14. Richard Strejcovský, 14. Richard Strejcovský, 21. Vojtěch Strejcovský, 24. Adam Betka, 32. Lukáš Mucha; rozhodčí: Robert Kusek - Lukáš Kešner; vyloučení: 1:1 + Jan Doležal 5 + ČK3; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Hrstka 40 - Lukáš Topš 28; po třetinách: 5:3, 4:3, 4:0;
Komentář domácích Grosse Jindřich (Vedoucí):
"Po třech týdnech bez tréninku=bez zápasu jsme se rozjížděli pomaleji. Od druhé třetiny jsme se chytli a i když to bylo nahoru dolů, tak 3 body vezem domů, to je hlavní. Díky všem a hezký večer."
60:00
Střely ve 3. části: 12:18
60:00
59:30
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #24 Vladimír Štorek, asistoval #19 Jindřich Grosse (13:6).
58:30
Vyloučen hráč #32 Jan Doležal družstva FD Teplice na 5 minut za nesportovní chování.
58:30
Vyloučen hráč #32 Jan Doležal družstva FD Teplice do konce utkání.
55:19
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #14 Filip Kučaba, asistoval #28 Leoš Nergl (12:6).
45:04
Vyloučen hráč #64 Ondřej Kus družstva FD Teplice na 2 minuty za vysoká hokejka.
42:11
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #19 Jindřich Grosse, asistoval #7 Adam Nikolič (11:6).
40:36
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #24 Vladimír Štorek (10:6).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 11:15
40:00
35:12
Trestné střílení družstva FD Teplice neproměnil #13 David Gebhardt.
31:55
Branku družstva FD Teplice vstřelil #24 Lukáš Mucha, asistoval #2 Ondřej Brabec (9:6).
31:48
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #13 David Stummer, asistoval #14 Filip Kučaba (9:5).
30:44
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #19 Jindřich Grosse (8:5).
27:46
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #10 Hynek Nikolič, asistoval #14 Filip Kučaba (7:5).
23:15
Branku družstva FD Teplice vstřelil #51 Adam Betka, asistoval #41 Jan Karafiát (6:5).
22:05
20:30
Branku družstva FD Teplice vstřelil #15 Vojtěch Strejcovský, asistoval #17 Lukáš Fiala (5:4).
14:29
Branku družstva Florbal Ústí B vstřelil #63 Jan Dobosz, asistoval #14 Filip Kučaba (3:3).
13:35
Branku družstva FD Teplice vstřelil #80 Richard Strejcovský, asistoval #17 Lukáš Fiala (2:3).
13:19
Branku družstva FD Teplice vstřelil #80 Richard Strejcovský, asistoval #13 David Gebhardt (2:2).
09:18
07:12
04:27
Branku družstva FD Teplice vstřelil #13 David Gebhardt, asistoval #64 Ondřej Kus (0:1).
04:08
Vyloučen hráč #10 Hynek Nikolič družstva Florbal Ústí B na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Robert Kusek a Lukáš Kešner.
00:00
00:00
Line-up hostů FD Teplice: brankář: Lukáš Topš; hráči v poli: Tomáš Rudolf, Lukáš Fiala, Ondřej Kus, Richard Strejcovský, David Gebhardt
00:00
Line-up domácích Florbal Ústí B: brankář: Jan Hrstka; hráči v poli: Adam Nikolič, Jiří Horák, Vladimír Štorek, Jindřich Grosse, Hynek Nikolič