1:5
1:0
FBS Olomouc

Torpedo Havířov - FBS Olomouc 7:6p
1. Martin Kutáček, 11. Samuel Řezáč, 13. Jan Warcholek, 19. Vojtěch Petřík, 30. Ondřej Urbančík, 47. Štěpán Graf, 63. Martin Kutáček - 21. Tomáš Jelínek, 46. Jakub Jurkulák, 48. Antonín Mikulík, 49. Jan Mádr, 56. Jakub Jurkulák, 60. Lukáš Vachutka; rozhodčí: Radek Vybíhal - Ondřej Vašíček; vyloučení: 2:3; využití: 1:2; diváků: 47; zásahy brankářů: Ondřej Kelnar 20 - Jiří Kvapil 18; po třetinách: 4:0, 1:1, 1:5, 1:0;
Komentář domácích Pěgřimek Lukáš (Vedoucí):
Tímto prosím vedení klubu aby zainvestovalo do pana Jelínka protože to co se odehrává v našich hlavách je něco neskutečného. První třetina z naší strany super. V útočném pásmu se objevovalo spoustu dobrých návyků, které řešíme v tréninku. Byli jsme i poměrně produktivní. Pak jakobychom dostali strach z toho, že můžeme vyhrát za 3 body a 2 za mě sporné vyloučení dostaly soupeře do hry. Díky soupeři za fér utkání a dívákům za návštěvu.
Komentář hostů Hruška Tomáš (Trenér):
První třetinu jsme byli hlavami ještě někde na D1 a to nás stálo 3 body. Pozitivní je, že jsme se do zápasu dokázali vrátit. Prodloužení je už jen o štěstí. Děkuji soupeři za utkání a přeji krásné Vánoce.
65:00
Střely v prodloužení: 1:2
62:41
62:41
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Martin Kutáček, asistoval #6 Martin Šulc (7:6).
62:41
Kutáček si pohrál s obranou Olomouce a individuální akcí rozhoduje tento zápas.
62:00
Míček zatím drží jen Olomouc, ale žádná velká šance nebyla.
60:56
Kutáček trefuje břevno.
60:01
Prodloužení začíná volným úderem domácich.
60:00
60:00
Střely ve 3. části: 6:14
60:00
59:59
Otřesná třetina v podání Torpeda, půjdeme do prodloužení.
59:18
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #17 Lukáš Vachutka, asistoval #33 Matěj Pecha (6:6).
59:18
Vachutka střelou z první vyrovnává. Torpedo v poslední třetině úplně zkolabovalo.
59:00
Olomouc to zkouší bez brankáře.
58:23
Všechny střely Torpeda v přesilovce byly zblokovány.
57:45
Domácí se nikam neženou, Olomouc v pohodě brání.
56:35
Vyloučen hráč #5 Jan Procházka družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
56:35
Zbytečný faul Olomouce na útočné polovině, Torpedo bude moct konečně delší dobu podržet míček.
56:15
Třetí třetina se hraje opravdu ve velkém nasazení.
55:36
Torpedo mohl uklidnit Grycz, ale v dobré pozici minul.
55:05
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #82 Jakub Jurkulák, asistoval #87 Tomáš Jelínek (6:5).
55:05
Domácí obrana úplně zaspala, před Kelnarem zůstal osamocený Jurkulák, který bez problému zakončil.
54:11
Torpedo stále pod velkým tlakem.
53:16
Před prázdnou bránou promáchl útočník Olomouce.
52:20
Ojedinělá akce Torpeda ve třetí části skončila zblokovanou střelou.
52:00
Domácí neví kam dříve, vůbec se nemůžou dostat z obranné poloviny.
50:30
Na střely ve třetí třetině to je momentálně 3:10 z pohledu Torpeda.
50:00
Na hřišti je nyní jen jeden tým a tím je Olomouc, domácí si byli až moc jistí slibně vypadajícím náskokem a zybtečně si komplikují cestu za třemi body.
48:49
Timeout Torpedo Havířov
48:49
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #6 Jan Mádr, asistoval #17 Lukáš Vachutka (6:4).
48:49
Olomouc rychle dává dva góly v řadě a pomalu snižuje náskok domácich z první třetiny.
47:00
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #41 Antonín Mikulík, asistoval #17 Lukáš Vachutka (6:3).
47:00
Střela z volného úderu propadla Kelnarovi mezi rukou a tělem, míček poskakoval kolem brankové čáry, ale i přes protesty domácích je gól uznán.
46:58
Vyloučen hráč #88 Vojtěch Petřík družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za hrubost.
46:58
Na vyloučení máme vyrovnáno, Olomouc bude mít šanci snížit.
46:31
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #62 Štěpán Graf, asistoval #88 Vojtěch Petřík (6:2).
46:31
Přečíslení 2 na 1 končí šestým gólem domácich.
45:46
Grycz se ocitl úplně sám před Kvapilem, ale zakončení se mu vůbec nepovedlo. Kvapil nemusel ani zasahovat.
45:00
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #82 Jakub Jurkulák, asistoval #2 Petr Marghold (5:2).
45:00
Přesilovka využita, Jurkulák zavěsil nechytatelně pod víko.
44:11
Vyloučen hráč #4 Jan Warcholek družstva Torpedo Havířov na 2 minuty za sekání.
44:11
První přesilovka pro Olomouc, opět za sekání.
41:58
Trojice Šulc - Graf - Urbančik teď točila obranu Olomouce, akce skončila zblokovanou střelou.
40:28
Poruba zblokoval střelu z první, kterou vyslal Jelínek.
39:59
Zbytek druhé třetiny už se odehrál v klidném režimu, nic zajímavého jsme neviděli.
35:59
Druhá přesilovka nevyužita.
34:50
Kvapil nohou vykopl střelu Šulce.
33:59
Vyloučen hráč #53 Dominik Papica družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
33:59
I druhou přesilovku zápasu si zahrají domácí.
31:33
Osamocený Vachutka přestřelil.
29:18
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #44 Ondřej Urbančík, asistoval #6 Martin Šulc (5:1).
29:18
Urbančík dává do prázdné brány po další luxusní přihrávce Šulce.
28:40
Warcholek v zajímavé situaci promáchl, velká šance pro Torpedo.
27:02
Kelnar maskou vyrazil nebezpečnou střelu Jelínka.
26:00
Magera zablokoval střelu, která mířila do poloprázdné brány.
25:17
Kvapil vychytal unikajicího Škůrka.
24:32
Další zákrok Kelnara.
23:24
Kelnar koněčky prstů vyrazil nebezpečnou střelu Jurkuláka.
21:45
Kelnarovi pomohla tyčka, do druhé třetiny vstoupila Olomouc o poznání lépe.
20:42
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil #87 Tomáš Jelínek, asistoval #82 Jakub Jurkulák (4:1).
20:42
Jurkulák odebral míček na polovině hřiště, nahrál Jelínkovi a ten od pravého mantinelu střelou nad ruku Kelnara dává první olomoucký gól.
18:48
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #88 Vojtěch Petřík, asistoval #6 Martin Šulc (4:0).
18:48
Šulc přihrávkou přes šířku hřiště našel volného Petříka a ten bez problému dává další domácí branku.
18:31
Urbančik minul prázndou bránu po přihrávce Warcholka.
17:12
Další zákrok Kvapila po rychlém protiútoku. V první třetině se golman Olomouce rozhodně nenudí.
15:55
Kvapil maskou vyrazil backhandovou střelu Grafa.
15:00
Na hřišti je stále jen jeden tým, Olomouc by se měla zvednout, jinak to pro ně neskončí dobře.
12:46
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #4 Jan Warcholek, asistoval #52 Tomasz Grycz (3:0).
12:46
Krásná akce domácích,Grycz odebral míček olomouckému hráči, nahrál uplně volnému Warcholkovi, který zavěsil do prázdné brány. Torpedo vede již o 3 branky.
11:42
První velká šance na straně Olomouce, Jurkulák minul poloodkrytou branku.
10:58
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #11 Samuel Řezáč, asistoval #52 Tomasz Grycz (2:0).
10:58
Přesilovka bleskově využita, Řezáč z půlky prostřelil vše co mu stálo v cestě.
10:33
Vyloučen hráč #33 Matěj Pecha družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
10:33
První přesilovku zápasu si zahrají domácí.
10:00
Olomouc se po deseti minutách zápasu stále k ničemu pořádnému nedostala.
09:42
Šulc hledal volného Grafa, který by zakončoval do prázdné brány, ale přihrávka přes obránce neprošla.
08:30
Útočníci Torpeda napadají hodně vysoko, Olomouc má problém se dostat na útočnou polovinu.
07:15
Škůrek na hraně pravidel odebral míček a vyzkoušel pozornost Kvapila, ten v pohodě zasahuje.
05:27
Řezáč za brankou čistě odebral míček a následně střílel od pravého mantinelu. Kvapil si připisuje první zákrok.
03:15
První střela Olomouce v zápasu byla zblokována domácím obráncem.
03:00
Míček zatím drží jen domácí, Olomouc se k ničemu nedostala.
00:54
Branku družstva Torpedo Havířov vstřelil #16 Martin Kutáček bez asistence (1:0).
00:54
Kutáček první střelou dnešního zápasu prostřelil Kvapila a Torpedo se rychle ujímá vedení.
00:01
Úvodní buly dnešního zápasu vyhrála Olomouc.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Jiří Kvapil; hráči v poli: Antonín Mikulík, Tomáš Jelínek, Jan Procházka, Jakub Jurkulák, Lukáš Vachutka
00:00
Line-up domácích Torpedo Havířov: brankář: Ondřej Kelnar; hráči v poli: Tomáš Poruba, Jan Warcholek, Tomasz Grycz, Samuel Řezáč, Tobiáš Zipser