0:0
4:0
- : -

Kanonýři Kladno - Z.F.K. Petrovice 6:0
2. Ondřej Riebauer, 6. Dušan Přívara, 41. Dušan Přívara, 43. Matyáš Bachmaier, 56. Ondřej Riebauer, 57. Matyáš Bachmaier; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 68; zásahy brankářů: Marek Macík 16 - Petr Maláč 20; po třetinách: 2:0, 0:0, 4:0;
60:01
Nejlepšími hráči se stali: za tým domácích # 19 Ondřej Riebauer a za tým hostí # 46 Roman Ochodek
58:00
Firda zkoušel dvakrát prostřelit Macíka, ani jeden z jeho nadějných pokusů ale nenašel prostor mezi třemi tyčemi
57:00
Petrovický Jágr Ochodek si skvěle povodil dva protihráče a rozehral
56:19
Bachmaier obdobně jako Marek Beneš navyšuje - po zemi na zadní tyč
56:18
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #14 Tomáš Chroust (6:0).
55:30
Hned po buly před prázdnou branku nabil Pixovi Hübner, kladenský snajpr ale míček vůbec netrefil
55:22
V jedinečné šanci nejprve selhal hostující Horák, následně Riebauer vymetá pavučinky ze šibenice Maláčovy branky
55:21
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Ondřej Riebauer, asistoval #28 Aleš Höffer (5:0).
51:21
Vyloučen hráč #3 Ondřej Papoušek družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za sekání.
50:00
Na závěr přesilovky vyzkoušel štěstí z první Češek, Macík připraven
49:30
Bachmaier se v oslabení efektně protáhl kolem protihráče, následně byl zastaven faulem
49:10
Kašparovu střela z první blokuje Novák
48:30
Slabá a nepřesná střela ze střední vzdálenosti neměla šanci na úspěch
48:03
Už to vypadalo, že hosté přesilovku vyzkouší v šesti, nakonec je brankář zpět na místě
48:02
Vyloučen hráč #11 Matěj Stůj družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:20
Přívarova střela Maláčovi propadla, na poslední chvíli jej ale na brankové čáře zastoupil spoluhráč
46:05
Hosté se nyní zlobí, že si Riebauer nejde po tvrdším zákroku odpočinout na trestnou lavici, zůstává ale jen u standardky
44:55
Trestuhodně volného prostoru dostal k dispozici Chvastek, hostům ale dnes zakončení příliš nesedí
44:00
Čášek se pokoušel o souboj s Pixou, místo něj ale vrazil do svého spoluhráče
43:20
Za necelých tři a půl minuty si Kladenští připsali už tolik střel na branku, co za celou druhou třetinu dohromady
42:35
Po souboji před brankou se míček odrazil ke Stůjovi, který ještě vylepšil pozici pro Bachmaiera. Ten do odkryté branky v klidu uklidil
42:34
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #10 Matyáš Bachmaier, asistoval #11 Matěj Stůj (4:0).
41:30
Höffer se dobře obtočil kolem soupeře a natlačil před brankáře, ten si s jjeho střelou nakonec poradil
40:49
Přesilovkový gól Kladna svou zvláštností vystihuje dnešní zápas, Přívara při střele zlomil hokejku, jejíž dolní část skončila za mantinelem dříve než míček v brance.
40:48
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Dušan Přívara, asistoval #14 Tomáš Chroust (3:0).
39:57
Vyloučen hráč #71 Petr Kašpar družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
39:25
Po faulu Kašpara opět míří ruce rozhodčích vzhůru
39:00
Češek přitvrdil v rohu, standardka pro Kladno
38:25
Po téměř deseti minutách jsme se málem dočkali střely na branku, pokus svého spoluhráče ale zablokoval tentokrát Novák
37:40
Ochodek už je zpět na hřišti a efektní přihrávkou oklamal Přívaru
36:25
K zajímavé standardce se nyní dostaly Petrovice, Chvastek ale opět netrefil prostor vykrývaný Macíkem
35:45
Během druhé třetiny jsme zatím byli svědky pouhých sedmi střel na branku, zápas postrádá tempo a je plný nepřesností
35:20
Pixova rána po standardce končí na zdi za brankou
34:55
Firda při střele zezadu zablokován, vše ale proběhlo v souladu s pravidly
33:55
Po souboji s Jandovou hokejkou se k zemi skácel Ochodek, domácí útočník může být rád, že nevyfasoval trest za hru vysokou holí
33:30
Zajímavý bekendový pokus Kašpara končí nad brankou
32:25
Po standardce zkoušel své štěstí Firda, střela mu ale sjela
31:30
Rozšlápnutý míček v rohu. Mnoho zajímavějšího se tu v posledních minutách nestalo
29:55
Už po skončení přesilovky pálil po křížné příhravce Riebauera Pixa, ani tentokrát se však skóre nepohnulo
27:43
Vyloučen hráč #3 Filip Žák družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
27:00
Rozhodčí zvedají ruku, Kladno má výhodu
26:10
Další kladenskou chybu v útočném pásmu si připsal Höffer, ani tentokrát však hosté nedokázali následné přečíslení přetavit v kontaktní branku
24:40
Ani přebíhající Kašpar Macíka nerozhodil, a ten tak nahozený balonek pohodlně stáhl
23:55
Trestuhodně mnoho prostoru dostal na levé straně Stůj, který ale těsně přestřeluje
19:30
Petrovice se v posledních pár minutách prezentují sympatickým výkonem, ke snížení jim ale stále kousek chybí
18:45
Hosté nyní míček do branky zvládli dopravit, z důvodu jejího posunutí ale rozhodčí gól neuznávají
18:15
Třetí přečíslení hostů 2 na 1 během půlminuty, ani jednou však neskončilo v síti
17:45
Veselý v rozehrávce opět chyboval, Macík musel jeho zaváhání s obtížemi napravit
16:50
Kladno i dnes chybuje, Slezanům se toho ale zatím nedaří využít
16:00
Přívarova tažený střela míjí tři tyče
14:40
Stejná dvojice si to zopakovala, přestože Firda pálil nyní lépe, Macík opět likviduje
13:55
Po Veselého chybě se vpřed hnal Firda, jeho slabá přízemní střela ale Macíkovi nenadělala problémy
13:20
Neurovnaná pasáž hry končí ztlumením míčku na holích Kanonýrů
12:00
Hosté se poprvé v zápase pokusili i o presink, bez valného výsledku
11:00
Na útočnou polovinu se po delší odmlce dostali i Petrovičtí, jejich střely ale byly sraženy mimo Macíka
09:10
Bachmaier na sebe skvěle natáhl pozornost několika bránících hráčů a krosem našel spoluhráče, který ale trefuje pouze boční síťku
08:20
Tři hráči Kanonýrů se objevili před brankou a již osamoceným obráncem, Stůjova přihrávka ale byla sražena
07:30
Stůjovu ránu Maláč odrazil k Pfaurovi, který dorážku do branky nevměstnal
06:10
Po dobré kombinaci se na ose objevil Veselý, branku míjí
05:40
Přívara na vlastní polovině natáhl, proběhl až na polovinu soupeře a přesnou střelou nad rameno zvyšuje
05:39
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #9 Dušan Přívara, asistoval #11 Matěj Stůj (2:0).
05:25
V šavločce před brankou uspěl Pixa, následně ale přestřelil
04:40
Od mantinelu pokoušel štěstí Horák, jeho střela ale nebyla přesná a končí vedle
04:00
Nyní se pokusily zahrozit i Petrovice, s ranou ze střední vzdálenosti si Macík poradil, následná dorážka míří nad
02:30
Hosté v hlubokém bloku na vlastní polovině vyčkávají, co vymyslí Kanonýři. Janda v dobré pozici nedokázal zpracovat
01:48
Riebauer po výběhu z levého mantinelu střelou na bližší tyč otevírá skóre
01:47
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #19 Ondřej Riebauer bez asistence (1:0).
01:25
Kašpar se objevil po odraženém balonku sám před brankou, Novák zablokoval
00:20
Rychlou ztrátu domácích se snažil vytrestat Firda, Bachmaier se ale včas vrátil do obrany
00:01
Úvodní buly zápasu pro hosty
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. Petrovice: brankář: Petr Maláč; hráči v poli: Daniel Flašar, Petr Horák, Ondřej Firda, Jakub Češek, Filip Žák
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Matěj Stůj, Matyáš Bachmaier, Dušan Přívara, Dominik Janda, Tomáš Chroust
00:00
Hezký sobotní podvečer z Kladna, kde se za malou chvíli v rámci 18. kola 1. ligy mužů střetnou domácí Kanonýři s hosty z Petrovic. Ani jeden tým se aktuálně nenachází zrovna v ideálním rozpoložení. Domácí tým ztratil poslední dvě utkání, nejprve v prodloužení podlehl brněnským Buldokům, následně jej ve čtvrtek 8 góly vyprovodilo Znojmo. To Slezanům náleží s 12 body až 11. příčka a chtějí-li se vyhnout ošemetným bojům o záchranu, budou muset zabrat a body začít sbírat i proti favoritům, kterými Kanonýři dnes jsou. Přeji příjemnou zábavu!