2:1
- : -
TJ Turnov

TJ Turnov - Florbal Primátor Náchod 4:3
9. Štěpán Matěcha, 29. Štěpán Matěcha, 53. Emil Hejduk, 59. Štěpán Matěcha - 8. Daniel Kříž, 40. Jiří Vlček, 50. Daniel Kříž; rozhodčí: Daniel Fišer - Lukáš Recht; vyloučení: 3:5; využití: 1:1; diváků: 28; zásahy brankářů: Jan Král 22 - Brandon Bulis 17; po třetinách: 1:1, 1:1, 2:1;
Komentář domácích Záleský František (Trenér):
Dnes jsme předvedli koncentrovaný výkon po celou dobu zápasu, hráli jsme trpělivě s balonkem a dobře bránili. Díky tomu všemu jsme si dnes konečně dokázali připsat tolik potřebné tři body. Teď se můžeme trochu nadechnout a připravit se na pátek. Děkuji soupeři za utkání.
Komentář hostů Třešňák Tomáš (Trenér):
Vyrovnané utkání, které rozhodli dvě naše hrubé chyby a nepohlídání jediného hráče soupeře. Bohužel pro nás ztráta bodů. Musíme se dát dohromady před posledním zápasem v letošním roce, který nás čeká příští týden. Tento výkon by nám na body nestačil. Díky soupeři za utkání.
58:51
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha bez asistence (4:3).
58:03
Rázl zpátky na hřišti, čekají nás poslední dvě minuty základní hrací doby. Dočkáme se prodloužení nebo jeden z týmů stihne rozhodnout před třetí sirénou?
57:15
Míček rotuje okolo bránící čtveřice, ale Bulis opět bez práce.
56:03
Vyloučen hráč #24 Lukáš Rázl družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za sekání.
56:03
Nezbývá mi, než jen citovat pana rozhodčího "24 - 2 minuty - sekec mazec".
55:52
Náchodu se nechce do prodloužení a jeho hráči drží Turnov v zámku.
55:17
Rozhodčí ukončuje akci Turnova z důvodu postavení jednoho z útočníků Turnova v malém brankovišti.
54:39
Další dvě šance pro Náchod. Král předvádí jeden jistý zákrok za druhým.
53:40
Krásný výhoz Krále až na Maršíka, který z voleje těsně míjí branku Bulise.
53:28
Král teď během pár vteřin čelil dvěma nebezpečným situacím, v obou si ale dokázal bravurně poradit a podržel svůj tým!
52:14
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #22 Emil Hejduk, asistoval #97 Šimon Janoušek (3:3).
52:14
Skvělá dorážka Emila Hejduka a máme vyrovnáno! 3:3
49:14
Kříž si položil Krále a dokázal těsně mězi maskou a tyčí procpat míček za jeho záda.
49:13
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž z trestného střílení (2:3).
49:13
Nájezd pro Náchod!
49:13
Trestné střílení provede Kříž.
48:31
Střela J. Janouška, Bulis drží míček někde pod sebou mezi nohama.
47:59
Dlouhý chop Ptáčníka sbírá Bulis do svých rukou.
47:38
Střela Cejnara těsně nad Královu branku.
46:53
Hlavnička nezkrotil přihrávku od Ptáčníka a míček se tak stěhuje na hole hostujících hráčů.
44:43
Tak ani hostům se nepovedlo přesně zakončit. Pokračujeme v pěti na obou stranách.
43:18
Král si našel střelu Svobody a vyráží před sebe kde se o vše už postaral Ptáčník.
42:43
Vyloučen hráč #3 Filip Dědek družstva TJ Turnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:43
A početní výhodu si vyzkouší i hosté z Náchoda. Dědek si není svého faulu vědom, ale rozhodčí je o něm přesvědčen a posílá Dědka na trestnou lavici.
42:41
Velmi bídná přesilová hra domácích, ve které nebyla k vidění jediná střela na branku.
40:41
Vyloučen hráč #21 Dalibor Vlášek družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:41
Po úvodní akci hostů se míček dostal k domácím. Vlášek se nažil napadat, bohužel pro něj to přehnal s agresí a dává Turnovu možnost přesilové hry.
40:01
Do poslední části vstupujeme za vyrovaného stavu, čeká nás tedy opravdu napínavý konec utkání.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:9
40:00
39:35
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #17 Jiří Vlček, asistoval #58 Marek Svoboda (2:2).
39:35
Vlček nekompromisní ranou do šibenice nedal Královi sebemenší šanci. Chvíli před koncem třetiny se nám tedy stav vyrovnává. 2:2
38:46
Vyloučen hráč #22 Emil Hejduk družstva TJ Turnov na 2 minuty za sekání.
38:46
Velká příležitost pro Náchod v podobě přesilové hry takto na závěr třetiny.
38:05
Bulis zůstal ledově klidný a vychytal Matěchu!
38:04
Trestné střílení družstva TJ Turnov neproměnil #17 Štěpán Matěcha.
38:04
Nájezd pro domácí po faulu na Maršíka!
38:04
Nájezd provede Matěcha!
36:50
Střela Kříže div nerozpůlila tyč nebo nezdeformovala míček. Velká porce štěstí pro Turnov, ale jak se říká, i to štěstí ke sportu patří.
35:50
Švitorka vyslal Hlavničku do úniku, turnovský mladík ale se střlou váhal až se mu do ní vložil obránce Náchoda.
35:00
Na míčku se aktuálně drží domácí. Nakonec nahazují dopředu na Maršíka.
35:00
Informace pro novináře. Dnešní utkání sleduje 28 skvělých diváků. Děkujeme!
34:32
Matěcha vyváží po mantinelu až do rohu hřiště, kde získává standartní situaci pro svůj tým.
33:59
Skvěle Král proti Cejnarovi!
33:13
Střelu Cejnara zblokoval Havlín, následnou střelu kryje Král a osvobozuje své spoluhráče od tlaku.
30:00
Oddíl TJ Turnov na dálku gratuluje České reprezentaci k zisku bronzových medailí na MS ve Florbale v Helsinkách!!!
30:00
Turnov se snažil o rychlou odpověď, ale zatím marně.
28:54
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #9 Lukáš Maršík (2:1).
28:54
Maršík vybojoval balonek a posunul ho Matěchovi na střed. Turnovská "sedmnáctka" se napřáhla a s trochou štěstí propálila Bulise. 2:1
28:10
J. Janoušek uklidňuje hru a dává možnost svému týmu dostřídat.
26:45
Kříž na hřišti. Oba týmy v plném počtu.
26:25
Matěcha zablokobán. Následně nabil Hejdukovi, ten netrefil ideálně.
26:00
J. Janoušek netrefuje a Náchod se následně osvobozuje.
25:06
Ptáčník spěchá na střídačku a pouští do hry Dědka. Turnovu právě začíná lehce zkrácená početní výhoda.
24:45
Vyloučen hráč #12 Daniel Kříž družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za blokování hokejky.
24:45
Síly na hřišti se nám na 21 vteřin vyrovnají, následovat bude přesilová hra domácích.
24:17
Vlček z bezprostřední blízkosti Královy branky míjí branku svou dorážkou.
23:45
Svoboda míjí branku Krále a dává Turnovu možnost vystřídat.
23:06
Vyloučen hráč #66 Jiří Ptáčník družstva TJ Turnov na 2 minuty za bránění ve hře.
21:46
Hejduk vybojoval míček pro Hlavničku. Avšak jeho následná střela byla sražena vysoko nad branku Bulise.
20:30
Hrubka při rozehrávce od J. Janouška nebyla potrestána.
20:01
Vše je připraveno, druhé dějství právě započalo.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:8
20:00
19:55
Velká šance pro Náchod! Král si střelu Macháčka srazil pod sebe a na poslední chvíli míček zalehl a zabránil případné dorážce. Důležitý zákrok před koncem třetiny!
19:01
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:45
Střela Matěchy jen těsně prosvištěla kolem Bulisovy branky.
17:55
Švitorka dostal nabito od Primáska ale jeho střela byla sražena za mantinel.
16:45
Maršík končí po tvrdém hitu za mantinelem, ale vypadá v pořádku a hned se zapojuje do hry.
15:10
Dědek nyní napravil skvělým návratem svou hrubku při rozehrávce.
13:52
Donaj se dostal ke střele a skoro na brankové čáře ji nohou vykopává Král.
13:20
Střelu Dědka srazil holí Cejnar.
12:00
Maršík ukradl míček obraně Náchoda a vydal se sám na Bulise. Zkušený gólman Náchoda si povyjel a zmenšil úhel Maršíkovi, který se pokusil Bulise prostřelit, neúspěšně.
11:49
Nepřesná rozehrávka Matěchy vrací míček na hole Náchoda.
11:24
Vlček přestřeluje branku Krále.
09:35
Na hřišti se přiostřuje, střídačka Náchoda volá po vyloučení turnovského hráče, kdy bylo na hřišti k vidění pár ostřejších zákroků.
08:30
Branku družstva TJ Turnov vstřelil #17 Štěpán Matěcha, asistoval #65 Lukáš Švitorka (1:1).
08:30
Krásně obehraná hra při přesilovce, kde tomu chyběla pouze střela. Té se nakonec ujal Matěcha a trefuje přesně! 1:1
08:00
Vyloučen hráč #96 Filip Čáp družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za bránění ve hře.
07:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil #12 Daniel Kříž, asistoval #47 Ondřej Macháček (0:1).
07:24
A po nevyužité přesilovce domácích přichází rychlá odpověď v podobě souhry Macháčka s Křížem a Náchod jde do vedení. 0:1
06:10
Matěcha se snažil zakončovat, ale žádná z jeho střel mu ideálně nesedla. Pak přišla sehrávka na Švitorku, ale ani tomu nesedla střela ideálně. K míčku se dostávají hosté.
05:09
Vyloučen hráč #68 David Cejnar družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
05:09
Cejnar sice protestuje, ale rozhodčí mají o jeho prohřešku jasno a posílají ho na trestnou lavici.
04:35
Zmatečná situace před brankou Náchoda, nejdřív se balonek odrazil od nohy Havlína na malé brankoviště, kde se Maršík snažil nadvakrát dorazit, bohužel neúspěšně.
04:05
Vlášek zůstal po souboji ležet u střídačky Turnova, snad to nebude nic vážného. Zdravotník si ho doslova bere pod svá křídla.
03:41
Švitorka napomínán za zdržování hry, prozatím bez trestu.
03:22
Střelu Cejnara odneslo Janouškovo koleno.
02:35
K míčku se a možnosti postupného útoku se dostávají také domácí.
01:58
Skrytou střelu Vlčka viděl Král na poslední chvíli a skvělým reflexem chytá. Následná dorážka mimo ohrožení domácího gólmana.
01:35
Další pokus Donaje, tentokrát sražen do rohu hřiště.
00:35
Pokus o střelu Donaje skončil na bloku turnovské obrany.
00:30
Úvodní akce Náchoda zastavena Dědkem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Lukáš Recht.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Brandon Bulis; hráči v poli: Jiří Vlček, Filip Čáp, Daniel Kříž, Ondřej Macháček, David Cejnar
00:00
Line-up domácích TJ Turnov: brankář: Jan Král; hráči v poli: Jan Havlín, Jakub Janoušek, Filip Dědek, Lukáš Maršík, Štěpán Matěcha
00:00
Vážení diváci, dovolte mi Vás přivítat u sledování online přenosu ze zápasu 14. kola Národní ligy - západ, ve kterém se nám utká domácí tým TJ Turnov a hostující celek Florbal Primátor Náchod.
00:00
Oba týmy odchází na poslední poradu před úvodním buly do šaten, takže se pohodlně usaďte a utkání za 10 minut započne.
00:00
Na plochu nastupuje domácí tým TJ Turnov!!! A hned za nimi hosté Florbal Primátor Náchod.