0:2
- : -
TROOPERS

FAT PIPE Aligators Klobouky - TROOPERS 3:6
9. Viktor Kejík, 23. Pavel Zbořil, 27. Pavel Zbořil - 9. Petr Voltner, 10. Petr Voltner, 30. Daniel Budík, 31. Vojtěch Potáček, 43. Daniel Budík, 55. Jan Daler; rozhodčí: Filip Drápal - Jan Saňka; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 19; zásahy brankářů: Patrik Rychlý 23 - Jan Chrást 22; po třetinách: 1:2, 2:2, 0:2;
Komentář domácích Gremmel Jakub (Trenér):
Dnes to mrzí, zápas jsme měli dát na 4:2 a vývoji zápasu by to jedině pomohlo. Takhle si Troopers dokráčelo pro pohodlnou výhru, jejich kvalitou zakončení. Byli jsme o 100% lepší než proti Ostravě, ale bohužel střelecky naprosto tristní. Nezbývá nic jiného, jak zabrat na trénincích a pokračovat v nastaveném tempu a trefit prázdnou bránu. Děkuji klukům za odmakání, Troopers za lekci. Vrátili jsme se zpátky na cestu. HOU HOU ALI.
Komentář hostů Bartek Ivo (Trenér):
Soupeř byl dvě třetiny lepší, byl daleko lepší na nohách. V zápase jsme byli jen díky kvalitnímu výkonu brankáře. Ve třetí třetině jsme zápas díky zkušenostem a okénkům v obraně soupeře dokázali kontrolovat až k vítězství. Ale potřebujeme začít lépe pracovat. Děkujeme soupeři, rozhodčím a divákům za velmi kvalitní zápas.
58:03
Vyloučen hráč #24 Ondřej Beránek družstva TROOPERS na 2 minuty za bránění ve hře.
55:22
Svoboda M.c právě výborně vystřelil na Chrásta, ten velice se štěstím vyráží a míček letí za mantinely
54:12
Branku družstva TROOPERS vstřelil #19 Jan Daler, asistoval #10 David Mati (3:6).
46:32
Vyloučen hráč #33 František Chmela družstva FAT PIPE Aligators Klobouky na 2 minuty za bránění ve hře.
46:32
Jakoby to domácím nestačilo, Chmela zařizuje oslabení.
45:43
Aligátoři se stále hledají na hřišti, jsou jako ryby na souši.
42:51
Branku družstva TROOPERS vstřelil #21 Daniel Budík, asistoval #28 Jiří Knotek (3:5).
42:51
Budík dává první branku třetí třetiny. Od mantinelu mu přiletěla skvělá přihrávka Knotka, kterou skvěle umístil pod horní víko.
34:37
Hosté nevyužili standartní situace přímo před prázdnou bránou. Rozehrávat budou domácí
30:58
Branku družstva TROOPERS vstřelil #15 Vojtěch Potáček, asistoval #27 Petr Kadlec (3:4).
26:00
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #3 Matyáš Zouhar (3:2).
26:00
Zouhar skvěle založil akci, prošel hřiště a nalezl Zbořila, který si připisuje dnes již druhý gól.
24:27
Šmerák se vyborně uvolnil před bránou, ale Chrást vyráží helmou
22:49
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #40 Pavel Zbořil, asistoval #17 Filip Konstant (2:2).
22:49
Konstant svými konstatními výkony neustále překvapuje, teď sehrál velkou roli v akci se Zbořilem, který později zakončil.
22:02
Veselý nerpoměnil tutovou šanci po nahrávce Jedličky, chlapec opravdu nemá svůj den
21:17
Konstant i Šmerák výborně překvapili Chrásta, ten se ale nevzdal a obě šance eliminoval
18:42
Horáček si parádně počíhal před bránou Rychlého, jeho pokus, ale končí za mantinely
17:05
Obrana domácího týmu je velmi špatná, předbrankový prostor si vůbec nehlídá a soupeř stále hrozí pokusy ohrozit bránu
14:06
Zbořil krásnou individuální akci zakončil střelou pro diváky.
12:24
Beránek výborně rozehrál akci, kterou zkusil zakončit Potáček, Rychlý stihl zakročit
11:07
Trestné střílení družstva FAT PIPE Aligators Klobouky neproměnil #89 Tomáš Jedlička.
11:07
Zouhar pěkně unikl a dostal pro svůj tým šanci v podobě trestného střílení.
11:07
Jedlička pěkně rozhíbal Chrásta, ale ten jeho přesnou střelu vychytal perfektním zákrokem pravou rukou
09:40
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #10 David Mati (1:2).
09:40
Voltner dostal od Mati laserově přesnou přihrávku a neměl problém zakončit
08:57
Branku družstva FAT PIPE Aligators Klobouky vstřelil #35 Viktor Kejík, asistoval #66 Martin Veselý (1:1).
08:57
Kejík se výborně postavil k odraženému balónku a dává tak první branku domácího týmu
08:09
Branku družstva TROOPERS vstřelil #29 Petr Voltner, asistoval #34 Jakub Gregor (0:1).
08:09
Voltner otevírá dnešní utkání parádním zakončením
07:20
Budík po vyběhnutí z trestné lavice hned založil akci, ale náhrávku pouze promáchl
06:23
Zbořil výborně vypálil z první, ale Chrást měl více stěstí a míček končí na jeho kalhotách
05:21
Cink cink zvoní Budík a domácí jdou do přesilové hry
05:18
Vyloučen hráč #21 Daniel Budík družstva TROOPERS na 2 minuty za vysoká hokejka.