3:2
1:0
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - FbŠ Bohemians 6:4
10. Malwina Zagórska, 11. Linda Pudišová, 25. Paulína Hudáková, 39. Malwina Zagórska, 40. Michaela Mlejnková, 52. Radka Niemczyková - 5. Lucie Veselá, 20. Kateřina Strnadová, 29. Simona Pálková, 35. Gabriela Vaníčková; rozhodčí: Jana Lišková - Monika Zamazalová; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Veronika Tomšová 17 - Martina Franková 26; po třetinách: 2:2, 3:2, 1:0;
57:12
Ostrava po dobrém bránění získává míček.
53:00
Zagórska šla sama na Frankovou, nakonec ji však nedokázala přemoci.
52:28
Vyloučen hráč #88 Kristina Hudáková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
51:30
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
51:30
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Radka Niemczyková, asistoval #88 Kristina Hudáková (6:4).
50:11
Mlejnková se dostala k míčku v celkem dobré pozici na střelu, bohužel míjí bránu.
48:21
Nyní není převaha ani na jedné straně a hra je velmi vyrovnaná.
47:03
Hra se přelévá za strany na stranu.
45:23
Vatahová označkovala tyč domácí brány.
44:39
Niemczyková vyslala nečekanou střelu, která Frankovou sice překvapila, ale nerozhodila.
44:23
Dnešní utkání sleduje 28 diváků, děkujeme.
43:07
FBC uzamklo Bohemians na jejich polovině.
39:46
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #66 Michaela Mlejnková, asistoval #12 Natálie Hurníková (5:4).
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:08
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #66 Michaela Mlejnková (4:4).
37:42
Bohemians na míčku na útočné polovině.
36:23
Fousová vyslala zajímavou střelu, kterou Tomšová nakonec vyráží.
35:47
Domácí začaly hrát trochu nervózně a dělají hodně chyb.
34:54
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #48 Gabriela Vaníčková, asistoval #2 Kateřina Strnadová (3:4).
33:13
Hraje se nahoru dolů.
31:41
Zagórska perfektně na Mlejnkovou, ta však nakonec byla o balónek obrána Bočanovou.
29:54
Další nebezečná situace před domácí bránou, nakonec to končí dobře pro domácí.
28:57
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #3 Simona Pálková, asistoval #7 Veronika Mandíková (3:3).
27:46
Bohemians párkrát ohrozily bránu Tomšové, ta však vše perfektně chytá.
25:10
Gálová šla s Blažkovou 2na1, ale první jmenovaná tuto situaci nevyřešila dobře a přichází o míček.
24:31
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #99 Paulína Hudáková, asistoval #66 Michaela Mlejnková (3:2).
24:03
Hudáková P. z první míří úplně mimo bránu.
23:19
Vyloučen hráč #3 Simona Pálková družstva FbŠ Bohemians na 2 minuty za blokování hokejky.
21:41
Niemczyková z výjezdu střílí mimo.
20:52
Krásná kombinace Zagórske, Rybičkové a Mlejnkové jen tak tak nekončí gólem. Tato souhra by však gól zasloužila.
19:39
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #2 Kateřina Strnadová bez asistence (2:2).
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
18:12
Bočanová v úniku nedokázala Tomšovou překonat.
17:23
Hosté dostaly třetí ostravskou lajnu pod tlak.
15:12
Bohemians se dostávají k míčku pouze po chybách domácích hráček, někdy se dostanou až k bráně, ale nakonec střílí buď do bloku nebo mimo.
13:23
Po nepřesné přihrávce Niemczykové ztrácí Ostrava míč a hosté jdou do rychlého protiútoku.
11:43
Ostrava opět na míčku, Bohemka je občas jako na kolotoči.
10:07
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #42 Linda Pudišová, asistoval #88 Kristina Hudáková (2:1).
10:07
Pudišová neomylně míří a zvyšuje na 2:1.
09:09
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #7 Malwina Zagórska, asistoval #32 Alena Zuzaníková (1:1).
09:09
Zagórska prolomuje zatím nedobytou bránu Frankové a vyrovnává skóre.
07:02
Domácí uzavřeli Bohemku na útočné polovoně.
05:21
Zagórska parádně z otočky, Franková vyráží rukou.
04:22
Branku družstva FbŠ Bohemians vstřelil #85 Lucie Veselá, asistoval #4 Kateřina Fousová (0:1).
03:19
Ani třetí domácí lajna není pozadu a také nebezpečně ohrožují bránu. Ostrava má zatím jasnou převahu.
02:04
Pudišová vyslala celkem jedovku, Franková sice ztěží, ale chytá.
00:23
První střelu zápasu vypustila ze své hole Hudáková K., ale Franková vyráží.
00:01
Úvodní buly pro domácí tým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jana Lišková a Monika Zamazalová.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians: brankář: Martina Franková; hráči v poli: Eliška Císařová, Kateřina Fousová, Tereza Šípková, Klára Minářová, Lucie Veselá
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Veronika Tomšová; hráči v poli: Karolína Bínová, Karolína Sigmundová, Kristina Hudáková, Paulína Hudáková, Linda Pudišová