3:4
2:1
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - Florbal Ústí 6:8
5. Patrik Holý, 30. Tomáš Brožek, 30. Patrik Holý, 33. Michal Matějček, 43. Tomáš Hanák, 60. Tomáš Hanák - 5. Tomáš Pšenička, 14. Radek Kužel, 15. Martin Čermák, 22. Martin Čermák, 24. Ondřej Kawulok, 26. Jan Sattler, 39. Vladimír Trčka, 47. Martin Fuchsig; rozhodčí: Milan Baloun - Tomáš Sommer; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 126; zásahy brankářů: Tomáš Švehla 22 - Dominik Hrabě 13; po třetinách: 1:3, 3:4, 2:1;
59:11
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák z trestného střílení (6:8).
59:11
Hanák proměnil střelou trestné střílení nařízení za faul na něj.
57:33
Budějovice svírají Ústí.
56:25
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
56:25
Pauza před závěrečným dramatem. Švehla zůstává na střídačce.
56:05
Čas se domácím krátí.
54:22
Brožek mohl snížit, ale míček mu sjel. Hodně se teď na sebe zlobí na střídačce.
53:30
Trenér Malý už si zřejmě píše na tabulku sestavu pro power play... Mezitím Švehla vychytal Pavelku.
52:10
Ústí čeká na brejky. Budějovice se snaží dostat do šancí, ale moc jim to nejde.
51:05
Domácí ten osmý gól dost opařil, Ústí má v posledních minutách víc šancí.
50:00
Švehla doslova sebral gól Esterkovi.
47:35
Peška fatálně minul odkrytou branku, mohlo být asi hotovo.
46:24
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #52 Martin Fuchsig, asistoval #11 Ondřej Kawulok (5:8).
46:24
Standardka Ústí od domácí střídačky skončila se štěstím až v brance.
45:34
Hrabě na poslední chvíli vyškrábnul Kudláčkovu tečovanou střelu.
44:41
Domácí hrají na dvě lajny a jsou nyní víc na míčku.
44:05
Procházkovi střela sjela, Hanák netrefil přesně.
43:32
Králík z úhlu zkusil překvapit Hraběho. Pak Holý vybojoval faul.
42:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #77 Tomáš Hanák, asistoval #8 Michael Kudláček (5:7).
42:57
Nahození Kudláčka uklidil do branky Hanák. Domácí mají lepší vstup do třetiny než hosté.
42:02
Patrik Holý maká dozadu i dopředu a dělá hostů asi největší problémy z domácí sestavy.
40:01
V přestávkové soutěži se společností FINOVO se tří střelci pokoušeli trefit brnaku přes celé hřiště a odnést si 10 tisíc Kč. Bude se teď domácím střelcům dařit lépe a vystřelí si body?
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 7:10
40:00
39:59
Ústí bylo prvních deseti minut druhé třetiny lepší, pak se Budějovice vrátily do zápasu, ale poslední tři minuty zase patřily Ústí. Uvidíme co posledních 20 minut.
38:02
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #17 Vladimír Trčka, asistoval #3 Jan Peška (4:7).
38:02
Trčka z nenápadné akce proměnil do horního rohu Švehlovy branky.
36:45
Ústí drží míček na vlastní polovině a snaží se vyvést domácí z tempa.
35:34
Králík si prodloužil střídání, dobře zaclonil, ale Hejplíkova střelu z půlky nakonec Hrabě vyrazil.
34:25
Vypadá to, že i Kuželovi (Ústí) dochází dech, teď ho obral o míček Drobiš, z následné akce trefil jen blok.
33:12
Štíři převzali otěže zápasu, ale stále prohrávají o dva góly.
32:03
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Michal Matějček, asistoval #6 Jan Králík (4:6).
32:03
Králík v brejku 3 na 2 krásně na Matějčka, který se střelou zprvní nemýlil.
31:18
Domácí špatně pokryli brejk hostů, ale Pavelka z úhlu nedal.
29:57
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #20 Patrik Holý, asistoval #93 Tomáš Švehla (3:6).
29:57
Holý po levém mantinelu obešel Trčku, natlačil se před brankáře a nadvakrát ho překonal.
29:10
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #75 Tomáš Brožek, asistoval #77 Tomáš Hanák (2:6).
29:10
Brožkova střela z dálky prošla až za Hraběho.
27:19
Na hřišti se poprvé objevuje domácí Camrda a hned chystal šanci pro Slepičku.
27:00
Domácí budou muset něco změnit, pokud chtějí dnes bodovat. Hrabě se v brance vyloženě nudí.
25:18
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #65 Jan Sattler, asistoval #67 Pavel Vlček (1:6).
25:18
Chyba v domácí rozehrávce a Jan Sattler střílí šestý gól Ústí a zřejmě svůj první v mužích, protože si vzal míček na památku.
23:02
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #11 Ondřej Kawulok, asistoval #4 Radek Kužel (1:5).
23:02
Kužel na Kawuloka na středu, který z otočky trefil přesně.
22:45
Domácí Procházka dnes poprvé v pěkné individuální akci, ale střela šla nad.
21:47
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #71 Martin Čermák, asistoval #17 Vladimír Trčka (1:4).
21:47
Čermák obelstil dva hráče a chytře zakončil na přední tyč.
21:10
Švehla vychytal Esterku ve velké šanci.
20:10
Ústí už má ve druhé třetině střelu na branku.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 4:13
20:00
19:59
Skončila první třetina, ve které mělo více ze hry Ústí a skóre tomu odpovídá.
17:34
Ústí teď je lepší, poslední střela však končí nad a na balonku jsou domácí.
16:32
Hanák vybojoval míček pro domácí.
15:53
Hosté mají ještě necelou minutu přesilovky.
14:42
Vyloučen hráč #21 Petr Žáček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
14:29
Trčkova nepřesná střela skončila na zadní tyči na Čermákovi, který ji pohotově dorazil. Hosté odskakují o dva góly.
14:21
13:29
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #4 Radek Kužel bez asistence (1:2).
13:29
Po dobré pasáži Budějovic se míčku zmocnil Kužel, přeběhl hřiště a zakončil na zadní tyč.
11:30
Střela Drobiše skákala na brankové čáře, Hrabě ji napodruhé vyrazil.
10:12
Kužel drží obranu Ústí, na domácí straně se činí Švehla. Ústí má víc ze hry.
09:53
Bubem hostujícího fanouška je opravdu výrazný. Nevíme, zda to hráčům Ústí pomáhá, spíš bych řekl, že to všechny obtěžuje.
06:57
Švehla (ČB) už se v brance zahřívá, zatímco Hrabě (Ústí) práci nemá.
05:40
Kawulok dvakrát vyzkoušel Švehlu, oba souboje vyhrál domácí gólman.
04:40
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #20 Patrik Holý, asistoval #75 Tomáš Brožek (1:1).
04:40
Rychlá odpověď. Holého projektil na teploměr se zastavil až v síti.
04:25
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil #23 Tomáš Pšenička, asistoval #18 Jakub Fuchsig (0:1).
04:25
Nakonec ji vyslal Pšenička a ta propadla na přední tyči do branky.
03:45
Hostující Kužel překazil šanci Hanáka. Na první střelu stále čekáme.
02:05
Zatím sledujeme opatrnou hru.
00:45
Úvodní buly pro hosty, ale teď drží míček domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Milan Baloun a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Dominik Hrabě; hráči v poli: Vojtěch Esterka, Martin Fuchsig, Vít Pavelka, Ondřej Kawulok, Radek Kužel
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Tomáš Švehla; hráči v poli: Václav Hejplík, Ondřej Veselý, Marek Slepička, Vít Strouhal, Jan Králík