3:3
3:2
- : -

Panthers Praha - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 7:10
8. Zdeněk Prokůpek, 26. Petr Havel, 26. Michael Kočandrle, 31. Lukáš Vejlupek, 46. Ondřej Suchánek, 50. Jaroslav Petrák, 53. Michael Kočandrle - 4. Martin Stibor, 7. Martin Stibor, 15. Šimon Soukup, 17. Daniel Chatrný, 18. Lukáš Pobořil, 25. Daniel Chatrný, 27. Daniel Chatrný, 28. Lukáš Pobořil, 47. Lukáš Pobořil, 51. Martin Stibor; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 4:5; využití: 2:2; diváků: 29; zásahy brankářů: Kristián Ulrych 27 - Patrik Antoniazi 17; po třetinách: 1:5, 3:3, 3:2;
Komentář domácích Hrma Ladislav (Trenér):
I když jsme věděli co nás čeká, nedokázali jsme na to reagovat. Opět nás první třetina stála zápas. Ale i tak jsme měli spoustu času utkání otočit, ale proti silnému soupeři to bylo těžké. Určitě musím pochválit mladé hráče za super výkon v celém zápase. Musíme tyto zkušenosti vstřebat a poučit se z nich. Děkujeme soupeři za zápas a fanouškům za podporu až do poslední vteřiny.
Komentář hostů Svačinka Tomáš (Trenér):
Na dnešní zápas jsme se hodně těšili, protože soupeř má velice kvalitní kádr a šikovné kluky. Celou první třetinu nám trvalo, než jsme se srovnali s nastavením parametru od rozhodčích. Ve druhé a třetí třetině to bylo lepší, ale zbytečně jsme inkasovali góly po našich chybách z brejků. I tak jsem rád za tři body, musím kluky pochválit, že to zvládli. Díky rozhodčím, divákům a soupeři za zápas.
60:00
Střely ve 3. části: 9:12
60:00
56:00
Domácí zkouší hru v šesti.
52:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #64 Michael Petráň (7:10).
52:36
Panthers se v přesilovkách zlepšují. Znovu snižují na rozdíl tří branek.
51:01
Vyloučen hráč #92 Martin Tomek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za špatné střídání.
51:01
Hosté trvají na tom, že jich na hřišti bylo pět. Rozhodčí ale napočítali hráčů více a Panthers si zahrají přesilovku.
50:53
Petrák zajímavou přihrávkou našel před bránu nabíhajícího Kočandrleho. Golmana neprostřelil.
50:11
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #85 Lukáš Pobořil (6:10).
50:11
Ostrava se dostává gólově do dvouciferných čísel.
49:00
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #64 Michael Petráň (6:9).
49:00
Petrák po krátkém rozmýšlení vystřelil přesně k tyči.
48:49
Vyloučen hráč #44 Martin Sedláček družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za vysoká hokejka.
46:07
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil, asistoval #64 Matěj Sedláček (5:9).
45:55
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #54 Ondřej Suchánek bez asistence (5:8).
45:55
Suchánek nejdříve vyškolil protihráče ve svém rohu a následně vyrazil s míčkem dopředu. Za půlkou vypálil raketu pod víko snižuje tak na rozdíl pouhých tří branek.
44:20
Zelinka nedosáhl na přihrávku do prázdné brány.
43:52
Útok Panthers zneškodnil až poslední obránce.
40:55
Petrák po skvělé individuální akci našel volného Kočandrleho. Toho vychytal rychle se přesouvající golman Ostravy.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 9:15
40:00
39:08
Panthers v tlaku, ale výrazně ohrozit bránu se jim nedaří.
37:00
Hrubý a následně i Chatrný na druhé straně selhali v gólvých příležitostech.
34:15
Urban si na lajně vymíchal Chatrného, z následného úniku se mu ale nepodařilo skórovat.
32:53
Vyloučen hráč #79 Lukáš Vejlupek družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
32:53
Vejlupek se dnes asi rozhodl sbírat tresty. Oslabuje svůj tým dnes již potřetí.
32:26
Vavroušek obětavým blokem zastavil střelu do prázdné brány.
30:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek bez asistence (4:8).
30:51
Vejlupek natáhl ke střele z dálky a trefil se přesně do levého dolního růžku.
29:55
Petrák znovu v šanci, bránu těsně míjí.
29:43
Petrák z první vypálil jen do tyče.
29:00
Grzymek v gólové šanci netrefuje balonek.
27:37
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #85 Lukáš Pobořil bez asistence (3:8).
27:37
Pobořil využívá chybu v rozehrávce a zvyšuje na rozdíl pěti branek.
26:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #45 Daniel Chatrný, asistoval #20 Adam Mikoláš (3:7).
26:13
Oba týmy nasadily větší tempo a během dvou minut padly dva góly na každé straně.
25:54
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #81 Michael Kočandrle, asistoval #65 Matěj Vavroušek (3:6).
25:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #95 Petr Havel, asistoval #82 Vojtěch Petráň (2:6).
24:31
24:13
Malina v protiútoku netrefuje odkrytou bránu.
20:42
Panthers i v druhé třetině pokračují v nedůrazu před bránou. Tentokrát je zachránil Ulrych pohotovým zákrokem proti dorážce.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:10
20:00
17:35
17:35
Pobořil měl před bránou spoustu času na dorážku, překonat Ulrycha mu tak nedělalo problém.
16:58
16:58
Chatrný ke svým dvěma asistencím přidává gól po přízemní střele k tyči.
16:26
Vyloučen hráč #79 Lukáš Vejlupek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
16:26
Hráčů je na trestné lavici víc a víc.
15:52
Vyloučen hráč #44 Martin Sedláček družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za držení.
14:39
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #15 Šimon Soukup, asistoval #45 Daniel Chatrný (1:3).
12:44
Vyloučen hráč #35 Filip Šubert družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:44
Po podobném souboji se na trestnou lavici podívá i Šubert.
09:41
Vyloučen hráč #79 Lukáš Vejlupek družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:41
U mantinelu zachytil přihrávku Zdrubecký a okamžitě nahrál na volného spoluhráče na středu. Jeho střela skončila v bloku a v následném souoji o míček, který se dostal k mantinelu si příliš agresivně počínal Vejlupek. Zatímco jeho soupeř končí za mantinelem, on končí na trestné lavici.
07:51
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #92 Zdeněk Prokůpek bez asistence (1:2).
07:51
Po skvělé individuální akci se prosazuje Prokůpek. Kotel domácích ožívá.
06:53
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #45 Daniel Chatrný (0:2).
06:53
Hosté v přesilovce nevymýšleli nic složitého a po dvaceti sekundách se prosazují.
06:31
Vyloučen hráč #94 Marek Urban družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
06:31
Urban nezpracoval skákavou přihrávku u mantinelu a rozjíždějící se protiútok musel hasit nedovoleným zákrokem.
06:09
Tomek od mantinelu trefuje boční síť.
03:24
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #76 Martin Stibor, asistoval #20 Adam Mikoláš (0:1).
03:24
Mikoláš z trestné lavice naběhl rovnou do útoku a zpoza brány naservíroval ne střed neobsazenému Stiborovi. 0:1
01:08
Vyloučen hráč #20 Adam Mikoláš družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za opakované přestupky.
01:08
Panthers si vyzkouší přesilovku poté, co Mikoláš v rohu opakovaně sesekal Eliáše.
00:04
Kočandrle na nic nečeká a pokouší se ohrozit bránu hostí hned v prvních vteřinách hry.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Hejzlar a Martin Kněžík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Patrik Antoniazi; hráči v poli: Richard Pum, Petr Vítovec, Martin Stibor, Matěj Sedláček, Lukáš Pobořil
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Kristián Ulrych; hráči v poli: Kryštof Novotný, Michael Kočandrle, Michael Petráň, Jaroslav Petrák, Matěj Vavroušek