1:1
5:1
- : -

Florbal Chomutov - FB Hurrican Karlovy Vary 7:2
12. Jan Ibl, 28. Vít Sobek, 34. Martin Pretl, 34. Matěj Dolejší, 37. Jan Ibl, 38. Ondřej Penk, 45. Jan Ibl - 26. David Pudil, 37. Petr Koco; rozhodčí: Jaroslav Tichý - Daniel Castrillo; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Bolha 11 - Jan Kolínek 14; po třetinách: 1:0, 1:1, 5:1;
45:00
Střely ve 3. části: 6:6
45:00
44:05
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #19 Jan Holovej (7:2).
37:21
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #5 Ondřej Penk bez asistence (6:2).
36:40
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #34 Jan Ibl, asistoval #93 Matěj Dolejší (5:2).
36:29
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #54 Petr Koco bez asistence (4:2).
33:34
Timeout FB Hurrican Karlovy Vary
33:34
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #93 Matěj Dolejší, asistoval #34 Jan Ibl (4:1).
33:06
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #7 Martin Pretl, asistoval #53 Adam Bolha (3:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 7:5
30:00
27:02
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil #29 Vít Sobek bez asistence (2:1).
27:02
Vyloučen hráč #1 Jan Kolínek družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za nesportovní chování.
26:13
Vyloučen hráč #32 Tomáš Podubecký družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za blokování hokejky.
25:59
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #38 David Pudil, asistoval #98 Jakub Ďurian (1:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 8:2
15:00
11:45
08:08
Vyloučen hráč #24 Mikuláš Novotný družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jaroslav Tichý a Daniel Castrillo.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary:
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Adam Bolha; hráči v poli: Martin Pretl, Tomáš Podubecký, Matěj Dolejší, Jan Ibl, Jan Holovej