0:1
1:0
- : -

TJ Znojmo LAUFEN CZ - 1. SC TEMPISH Vítkovice 1:3
34. Vítek Marušík - 6. Lukáš Fukala, 14. Jan Skalník, 20. David Slončík; rozhodčí: Marek Loskot - Zdeněk Mlčoušek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; diváků: 47; zásahy brankářů: Ondřej Málek ? - Ondřej Glogar ?; po třetinách: 0:2, 0:1, 1:0;
45:00
42:44
Timeout TJ Znojmo LAUFEN CZ
33:59
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil #16 Vítek Marušík, asistoval #81 Tomáš Světlík (1:3).
30:00
30:00
19:53
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #66 David Slončík, asistoval #42 Matěj Gabriel (0:3).
18:27
Vyloučen hráč #28 Vilém Bednařík družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
13:47
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #63 Jan Skalník bez asistence (0:2).
10:40
Vyloučen hráč #76 Jan Blecha družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
05:28
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #20 Jan Bura (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Loskot a Zdeněk Mlčoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice:
00:00
Line-up domácích TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Ondřej Málek; hráči v poli: Dennis Šťastník, Daniel Málek, David Přibil, Vítek Marušík, Tomáš Světlík