1:0
0:1
- : -

1. SC TEMPISH Vítkovice - Bulldogs Brno 4:1
8. Jan Bura, 10. Jakub Továrek, 15. Lukáš Fukala, 27. Lukáš Fukala - 45. Jan Morávek; rozhodčí: Filip Volgemut - Matěj Kroča; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Ondřej Glogar ? - Filip Prokeš ?; po třetinách: 3:0, 1:0, 0:1;
45:00
44:29
Branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #69 Jan Morávek, asistoval #24 Jakub Hanzelka (4:1).
43:56
Vyloučen hráč #29 Radim Švábík družstva Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
43:35
Vyloučen hráč #14 Lukáš Fukala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
41:31
Vyloučen hráč #11 Jan Drozd družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
38:27
Trestné střílení družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice neproměnil #14 Lukáš Fukala.
30:29
Vyloučen hráč #14 Lukáš Fukala družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
26:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala bez asistence (4:0).
15:00
15:00
14:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #14 Lukáš Fukala, asistoval #20 Jan Bura (3:0).
09:48
Vlastní branku družstva Bulldogs Brno vstřelil #91 Jakub Továrek (2:0).
07:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jan Bura, asistoval #66 David Slončík (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Volgemut a Matěj Kroča.
00:00
00:00
Line-up hostů Bulldogs Brno: brankář: Filip Prokeš; hráči v poli: Jakub Hanzelka, Vojtěch Kutý, Radim Švábík, Adam Doupovec, Ondřej Fritz