0:4
2:1
- : -

FbC Hradec Králové - SOKOLI Pardubice 6:8
2. Elliot Festa, 7. Filip Rathouský, 12. Elliot Festa, 14. Přemek Hanzlík, 41. Jakub Wolf, 44. Prokop Hanzlík - 2. Michal Puchner, 4. Adam Černý, 11. Jan Pek, 16. Michal Puchner, 18. Jan Buben, 21. Adam Černý, 26. Michal Jeřáb, 45. Adam Černý; rozhodčí: Martin Preclík - David Kozlík; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Jakub Musil 8 - Vojtěch Ujec 6; po třetinách: 4:3, 0:4, 2:1;
45:00
44:44
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý bez asistence (6:8).
43:29
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #98 Prokop Hanzlík, asistoval #95 Matěj Kremeník (6:7).
40:22
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #89 Jakub Wolf, asistoval #95 Matěj Kremeník (5:7).
39:39
Vyloučen hráč #31 Jan Buben družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:9
30:00
27:24
Vyloučen hráč #82 Vítek Ryba družstva FbC Hradec Králové na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
25:11
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #60 Michal Jeřáb, asistoval #67 Jan Pek (4:7).
22:40
Vyloučen hráč #67 Jan Pek družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:39
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý bez asistence (4:6).
17:39
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #31 Jan Buben, asistoval #73 Tommi Fiala (4:5).
15:48
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #7 Michal Puchner, asistoval #20 Adam Černý (4:4).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:6
15:00
13:20
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #97 Přemek Hanzlík, asistoval #43 Adam Fedor (4:3).
11:19
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #13 Elliot Festa, asistoval #42 Filip Rathouský (3:3).
10:55
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #67 Jan Pek, asistoval #37 Vojtěch Král (2:3).
06:11
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #42 Filip Rathouský, asistoval #89 Jakub Wolf (2:2).
03:36
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #20 Adam Černý, asistoval #37 Vojtěch Král (1:2).
01:40
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #7 Michal Puchner, asistoval #9 Filip Záhrobský (1:1).
01:18
Branku družstva FbC Hradec Králové vstřelil #13 Elliot Festa, asistoval #5 Andrej Janda (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Preclík a David Kozlík.
00:00
00:00
Line-up hostů SOKOLI Pardubice: brankář: Vojtěch Ujec; hráči v poli: Jakub Šimák, Adam Černý, Michal Puchner, Sebastian Ševeček, Filip Záhrobský
00:00
Line-up domácích FbC Hradec Králové : brankář: Jakub Musil; hráči v poli: Šimon Bezpalec, Prokop Hanzlík, Filip Brejcha, Matěj Kremeník, Vítek Ryba