1:4
2:1
- : -

T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B - IBK Kubánský Klan 4:6
11. Daniel Škvor, 29. Martin Eliáš, 37. Lukáš Jirásek, 37. Martin Eliáš - 3. Pavel Šusta, 16. Matěj Halouska, 17. Roman Šauer, 22. Roman Šauer, 28. David Čermák, 42. David Čermák; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 5:3; využití: 1:1; diváků: 3; zásahy brankářů: David Křeček ? - Martin Pastyřík ?; po třetinách: 1:1, 1:4, 2:1;
45:00
44:50
Vyloučen hráč #29 Martin Eliáš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
41:16
Timeout T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B
41:16
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #16 David Čermák, asistoval #66 Petr Kminiak (4:6).
37:27
Vyloučen hráč #18 Jiří Dolejš družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B na 2 minuty za sekání.
36:46
Timeout IBK Kubánský Klan
36:46
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil #29 Martin Eliáš, asistoval #60 Daniel Škvor (4:5).
36:19
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil #3 Lukáš Jirásek, asistoval #60 Daniel Škvor (3:5).
30:57
Trestné střílení družstva IBK Kubánský Klan neproměnil #19 Matěj Halouska.
30:00
30:00
28:09
27:37
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #16 David Čermák, asistoval #92 Roman Šauer (1:5).
25:26
Vyloučen hráč #3 Lukáš Jirásek družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B na 2 minuty za sekání.
21:12
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #92 Roman Šauer, asistoval #22 Filip Dotlačil (1:4).
20:35
Vyloučen hráč #2 Pavel Zít družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B na 2 minuty za blokování hokejky.
20:19
Vyloučen hráč #60 Daniel Škvor družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B na 2 minuty za sekání.
16:25
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #92 Roman Šauer, asistoval #66 Petr Kminiak (1:3).
15:47
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #19 Matěj Halouska, asistoval #24 Pavel Šusta (1:2).
15:00
15:00
11:15
Vyloučen hráč #23 Lukáš Fiala družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za sekání.
10:25
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil #60 Daniel Škvor, asistoval #29 Martin Eliáš (1:1).
09:12
Vyloučen hráč #28 Adam Rýdl družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za sekání.
04:10
Vyloučen hráč #24 Pavel Šusta družstva IBK Kubánský Klan na 2 minuty za blokování hokejky.
02:05
Branku družstva IBK Kubánský Klan vstřelil #24 Pavel Šusta, asistoval #23 Lukáš Fiala (0:1).
01:33
Trestné střílení družstva IBK Kubánský Klan neproměnil #24 Pavel Šusta.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů IBK Kubánský Klan:
00:00
Line-up domácích T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B: brankář: David Křeček; hráči v poli: Patrik Vavruška, Tomáš Balej, Martin Eliáš, Daniel Škvor, Jan Podhorník