1:0
3:1
- : -

TJ Sokol Královské Vinohrady C - T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B 6:1
7. Jan Slezák, 10. Vojtěch Máca, 28. Jan Svoboda, 37. Petr Blažej, 41. Jan Svoboda, 45. Jan Svoboda - 31. Martin Eliáš; rozhodčí: David Kozlík - Jan Přibyl; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 10; zásahy brankářů: Jakub Záhora ? - David Křeček ?; po třetinách: 2:0, 1:0, 3:1;
45:00
44:44
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #46 Jan Slezák (6:1).
40:42
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady C
40:42
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #76 Jan Svoboda, asistoval #78 Vojtěch Máca (5:1).
37:14
Vyloučen hráč #3 Lukáš Jirásek družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B na 2 minuty za sekání.
36:32
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #83 Petr Blažej, asistoval #76 Jan Svoboda (4:1).
30:59
Branku družstva T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B vstřelil #29 Martin Eliáš, asistoval #90 Roman Major (3:1).
30:00
30:00
27:59
17:55
Vyloučen hráč #46 Jan Slezák družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:16
13:38
Vyloučen hráč #77 Michal Bajus družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C na 2 minuty za sekání.
09:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #78 Vojtěch Máca, asistoval #83 Petr Blažej (2:0).
06:12
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady C vstřelil #46 Jan Slezák, asistoval #29 Jonáš Sigl (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kozlík a Jan Přibyl.
00:00
00:00
Line-up hostů T.B.C. LUCERN Králův Dvůr B: brankář: David Křeček; hráči v poli: Tomáš Balej, Jan Podhorník, Martin Eliáš, Daniel Škvor