2:2
3:2
- : -

OLYMP FLORBAL - BLACK ANGELS B BENFICA 5:6pn
23. Šimon Černý, 29. Tomáš Jirát, 31. Šimon Černý, 36. Matyáš Sokol, 43. Tomáš Jirát - 11. Matěj Boček, 26. Lukáš Tichý, 28. Marek Hausmann, 38. Tadeáš Velechovský, 45. Jakub Votruba, N Marek Hausmann; rozhodčí: Antonín Keprta - Filip Bollardt; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 3; zásahy brankářů: Lukáš Rašovský ? - Petr Pajer ?; po třetinách: 0:1, 2:2, 3:2;

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B BENFICA hráč #4 Marek Hausmann a vstřelil rozhodující gól (5:6).

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS B BENFICA hráč #3 Tadeáš Velechovský a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč #83 Šimon Černý , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva OLYMP FLORBAL hráč #49 Dominik Obermajer , ale gól nevstřelil.
45:00
Zahájena trestná střílení.
45:00
44:48
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #92 Jakub Votruba, asistoval #3 Tadeáš Velechovský (5:5).
43:57
Timeout BLACK ANGELS B BENFICA
42:47
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #96 Tomáš Jirát bez asistence (5:4).
39:59
Vyloučen hráč #69 Přemysl Machek družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:20
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #3 Tadeáš Velechovský bez asistence (4:4).
35:37
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #39 Matyáš Sokol, asistoval #69 Přemysl Machek (4:3).
31:46
Vyloučen hráč #3 Tadeáš Velechovský družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za sekání.
30:45
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #83 Šimon Černý, asistoval #57 Matyáš Prchlík (3:3).
30:00
30:00
28:20
Branku družstva OLYMP FLORBAL vstřelil #96 Tomáš Jirát, asistoval #57 Matyáš Prchlík (2:3).
27:50
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #4 Marek Hausmann, asistoval #91 Jaromír Sedmík (1:3).
25:14
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #43 Lukáš Tichý, asistoval #29 Martin Halama (1:2).
22:38
15:00
15:00
13:26
Vyloučen hráč #55 Martin Pavelek družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za sekání.
10:42
Branku družstva BLACK ANGELS B BENFICA vstřelil #7 Matěj Boček, asistoval #34 Tomáš Čáslava (0:1).
03:53
Vyloučen hráč #12 David Smetana družstva OLYMP FLORBAL na 2 minuty za špatné střídání.
03:11
Vyloučen hráč #55 Martin Pavelek družstva BLACK ANGELS B BENFICA na 2 minuty za bránění ve hře.