1:0
0:3
- : -

FBK Štajgřy Ostrava - FK Gůfuň Nový Jičín 2:3
10. Petr Moravec, 24. Petr Popelka - 28. Martin Hýnar, 30. Lukáš Drda, 36. Tomáš Kluska; rozhodčí: Radek Vybíhal - Viktor Kubala; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 6; zásahy brankářů: Marián Lachman ? - Andrej Krkoška ?; po třetinách: 1:0, 1:0, 0:3;
36:00
35:59
A je tady konec dámy a páni. Hosté slaví a fanoušci skandují.
35:00
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #17 Tomáš Kluska, asistoval #97 Oliver Rusev (2:3).
35:00
Tak to je fantazie. Po skvělém zisku míčku Rusev přeběhl celé hřiště a přihrál Kluskovi, který definitvně odčinil své předchozí zaváhání.
34:50
Timeout FK Gůfuň Nový Jičín
34:50
Poslední taktické úpravy ve hře GFŇ.
34:00
Poslední 2 minuty tohoto nervydrásajícího utkání.
33:33
O  Kluskovi se totéž bohužel říct nedá.
33:03
Rád bych zde pochválil Drdu, který dnes hraje vskutku fantasticky.
31:20
Všichni fanoušci Štajgrů, tedy celí 2 lidé si teď určitě zhluboka oddychli, jelikož se míček potuloval po brankové čáře jejich týmu.
30:41
GFŇ nyní předvádí neskutečné kombinace.
29:10
Timeout FBK Štajgřy Ostrava
29:10
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #9 Lukáš Drda, asistoval #44 Petr Žlebek (2:2).
29:10
Tak to je neskutečné dámy a páni. GFŇ vyrovnává a tribuny praskají ve švech.
29:10
Štajgřy se snaží takticky zastavit rozjetou mašinu, ve kterou se teď GFŇ bezpochyby proměnil. Bude jejich taktika úspěšná?
27:21
Branku družstva FK Gůfuň Nový Jičín vstřelil #42 Martin Hýnar, asistoval #16 Milan Němeček (2:1).
27:21
Hosté asi vycítili mou frustraci z jejich výkonu, jelikož Hýnar snižuje náskok domácích.
26:38
Vojcku a Štěpo, ještě, že tu nejste a nemusíte trpět.
25:59
Muka, lapálie mizérie v podání GFŇ.
25:14
Oba týmy nyní hrají v plném počtu. Prolomí Gůfuň svůj střelecký půst?
24:00
24:00
23:49
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil #85 Petr Popelka, asistoval #12 Lukáš Václavík (2:0).
23:14
Vyloučen hráč #97 Oliver Rusev družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za hrubost.
23:00
Vyloučen hráč #81 Tomáš Škatulár družstva FBK Štajgřy Ostrava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:49
Hosté dostanou možnost další přesilové hry.
21:40
Kluska předvedl neskutečný sprint zpět do obrany. Asi se snaží odčinit svou minelu z předchozí třetiny.
21:02
Gůfuň zintenzivnil napadání a dále se dere do šancí.
19:54
Hosté celou přesilovku prokombinovali na útočné třetině, ale skóre je stále stejné.
17:21
Vyloučen hráč #79 Martin Cahel družstva FBK Štajgřy Ostrava na 2 minuty za nesportovní chování.
16:50
Z lavičky hostí se ozývají první nářky zoufalství.
16:19
Hosté dále kombinují, ale jejich hra je velmi statická .
15:42
Střelecké trápení hostů pokračuje, Žlebek přestřeluje bránu.
14:29
Rusev je zatím jednoznačně nejlepším hráčem na hřišti. Soupeře motá svými kličkami a spoluhráče zásobuje kvalitními přihrávkami.
13:09
Smůla se jen lepí Gůfuni na paty. Táborský zlomil hůl a odebral se do útrob stadionu, hledaje svou náhradní střelku.
12:00
12:00
11:59
A máme tady konec první třetiny. Tým z Nového Jičíná má herně navrch, ale Štajgřy jsou efektivnější v zakončení. Všichni u komentátorského stolu věříme, že Gůfuň prolomí svou střeleckou smůlu a nasype tam nějaké fíky.
11:19
Gůfuň pálí na branku domácích ze všech stran, ale gól stále nepřichází.
10:24
A další skvělé vyšprcnutí míčku v podání Hýni. Ten se pak prodral přes dva bránící hráče k zakončení, ale bohužel pro něj přestřelil bránu.
09:37
Branku družstva FBK Štajgřy Ostrava vstřelil #10 Petr Moravec, asistoval #23 Petr Knap (1:0).
09:37
To mu ale přišlo vniveč, jelikož domácí se ujímají vedení.
08:59
Excelentní vypíchnutí balónku v podání Martina "Hýni" Hýnara.
07:37
Skvělý souboj rameno na rameno předvedl Bienek s Knapem. Snad takových soubojů uvidíme více.
05:59
Pudík naservíroval Kluskovi gól na zlatém podnose, ten ale předvedl klasickou Kluskovinu a ze dvou metrů netrefil prázdnou bránu.
05:08
Nasazení Novojíčínského celku je opravdu úchvatné. Z Němečka ta energie jenom čiší.
04:21
Vyloučen hráč #44 Petr Žlebek družstva FK Gůfuň Nový Jičín na 2 minuty za sekání.
04:21
Nepříjemnost v podobě oslabení na straně hostí. Předvedou Štajgřy své umění a využijí této situace?
04:08
A další neskutečná pumelice v podání Ruseva. Tentokrát se ale svělým zákrokem blýskl brankář domácích.