0:1
1:1
- : -

FBŠ Gorily Plzeň - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 2:2
10. Jakub Vojíř, 43. Tadeáš Tobiáš - 17. Patrik Fialka, 42. Adam Zán; rozhodčí: Marek Jeřábek - Alexander McIntosh; vyloučení: 6:0; využití: 0:1; diváků: 12; zásahy brankářů: Filip Šrámek 12 - Jan Tobiáš Petřina 15; po třetinách: 1:0, 0:1, 1:1;
Komentář hostů Pochop Jiří (Trenér):
V tomto zápase jsme jednoznačně měli vyhrát. Spoustu nepřoměněných šancí na naší straně, nechali jsme vyniknout brankáře soupeře. To co domácí dnes předvedli za destrukci hry a nesportovní, občas až nenávistné chování raději ponechám bez komentáře. Díky pořadatelům a divákům za zápas.
45:00
Střely ve 3. části: 6:5
45:00
42:15
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #42 Tadeáš Tobiáš, asistoval #7 Ar Ngo Phuc (2:2).
41:50
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #47 Adam Zán, asistoval #33 Jindřich Lego (1:2).
41:37
Vyloučen hráč #30 Jan Šveňha družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:12
Vyloučen hráč #14 Adam Čech družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:5
30:00
29:50
Vyloučen hráč #77 Václav Müller družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:09
Vyloučen hráč #40 Vojtěch Bartsch družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za sekání.
16:13
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #24 Patrik Fialka, asistoval #8 Matyáš Kýr (1:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 6:4
15:00
09:00
Branku družstva FBŠ Gorily Plzeň vstřelil #17 Jakub Vojíř, asistoval #27 Marek Grasu (1:0).
06:40
Vyloučen hráč #17 Jakub Vojíř družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
02:06
Vyloučen hráč #54 Vlastimil Pinčák družstva FBŠ Gorily Plzeň na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Jeřábek a Alexander McIntosh.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Tobiáš Petřina; hráči v poli: Matěj Bezpalec, Jindřich Lego, David Štantejský, Marek Navrátil, Adam Zán