2:1
0:2
- : -

TJ Sokol Dobříš - Kanonýři Kladno bílí  2:4
13. Matěj Vršecký, 14. Jiří Brožík - 3. Ondřej Zábranský, 15. Tomáš Hollmann, 27. Filip Kovář, 28. Tomáš Bém; rozhodčí: Vladimír Buzický - Matyáš Ehm; vyloučení: 1:3; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Tobias Baláž ? - Matěj Adamec ?; po třetinách: 0:1, 2:1, 0:2;
36:00
35:59
Dobříští bojovníci to dnes krásně odmakali a bylo z toho hezké utkání.
35:33
Dominik Vávra teď perfektně našel Matěje Vršeckého, který bohužel netrefil bránu.
33:14
Vyloučen hráč #95 Vojtěch Teplárek družstva Kanonýři Kladno bílí na 2 minuty za bránění ve hře.
33:14
Hráč hostí teď nebezpečně fauloval opět Dominika Plase a tentokrát to bylo za jasné dvě minuty.
31:30
Pepa Doležal teď po hezké individuální akci se dostal do zakončení, ale nakonec z toho nebylo nic vážnějšího.
27:04
Timeout TJ Sokol Dobříš
27:04
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil #41 Tomáš Bém, asistoval #18 Tomáš Hollmann (2:4).
27:04
Dva rychlé góly Kladna za sebou. Kladno bohužel odskakuje.
26:26
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil #85 Filip Kovář, asistoval #92 Filip Churý (2:3).
24:26
Matěj Vršecký teď pěkně střílel a Jirka Brožík se snažil rychle dorážet, ale brankář hostů dobře pokryl míček.
24:00
24:00
23:13
Dominik Plas teď hbitě vyvážel míček podél mantinelu, ale soupeř mu znemožnil se prosmýknout podél mantinelu a celkem nebezpečně ho fauloval. Naštěstí se nic nestalo.
19:45
Tobias opět drží domácí naděje. Krásné dva zákroky v rychlém sledu.
17:22
Vyloučen hráč #18 Tomáš Hollmann družstva Kanonýři Kladno bílí na 2 minuty za sekání.
16:02
Začíná tu být horko. Kladno začalo solidně zatápět našim bojovníkům.
14:39
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil #18 Tomáš Hollmann, asistoval #22 Daniel Hrdlička (2:2).
14:39
Kladno bohužel rychle vyrovnává po dobré kombinaci.
13:45
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #10 Jiří Brožík, asistoval #9 Matěj Vršecký (2:1).
13:45
Rychle proměněná přesilovka. Dobříš se ujímá vedení!
13:30
Vyloučen hráč #14 Vojtěch Vaňous družstva Kanonýři Kladno bílí na 2 minuty za sekání.
12:15
Branku družstva TJ Sokol Dobříš vstřelil #9 Matěj Vršecký, asistoval #21 Vojtěch Kulhavý (1:1).
12:15
Tak tohle byl dobříšský orchestr. Krásný protiútok 3 na 2, kde si kluci krásně poradili a dvě krásné přihrávky a pěkná střela z první.
12:00
12:00
09:35
Vyloučen hráč #16 Lukáš Pavrovský družstva TJ Sokol Dobříš na 2 minuty za sekání.
09:11
Jsou to hrozné nervy. Kluci bojují jako lvi.
06:12
Brankář domácích Tobias Baláž teď dvakrát podržel domácí. Skvělé zákroky, Tobi!
02:12
Branku družstva Kanonýři Kladno bílí vstřelil #26 Ondřej Zábranský, asistoval #41 Tomáš Bém (0:1).
02:12
Hosté se bohužel ujímají vedení. Pěkná přihrávka před domácí branku a úplně neobsazený hráč měl již snadnou práci.