2:2
- : -
FbC Plzeň

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - FbC Plzeň 5:4
15. David Štantejský, 21. Adam Zán, 23. Marek Navrátil, 34. Marek Navrátil, 38. Tomáš Koptiš - 2. Patrik Hájek, 16. Matěj Sobek, 40. Matěj Sobek, 44. Vítek Vyčíchlo; rozhodčí: Alexander McIntosh - Martin Mašín; vyloučení: 4:3; využití: 2:1; diváků: 20; zásahy brankářů: Jan Tobiáš Petřina 12 - Filip Beran 11; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:2;
Komentář domácích Pochop Jiří (Trenér):
Tento zápas opět o nás...měli jsme vyhrát jednoznačným a přesvědčivým výkonem, to se bohužel nestalo. Naše omlazená sestava zde dnes posbírala cenné zkušenosti. Musíme se do příštích zápasů rapidně zlepšit, protože touto hrou se rozhodně prezentovat nechceme. Díky soupeři, rozhdodčím, divákům a pořadatelům za zápas!
45:00
Střely ve 3. části: 8:6
45:00
43:32
Timeout FbC Plzeň
43:32
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #32 Vítek Vyčíchlo bez asistence (5:4).
42:04
Vyloučen hráč #21 Tomáš Exner družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za špatné střídání.
39:23
Vyloučen hráč #9 Jan Adamčík družstva FbC Plzeň na 2 minuty za bránění ve hře.
39:19
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek bez asistence (5:3).
37:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #23 Tomáš Koptiš, asistoval #9 Jan Evžen Růžanský (5:2).
35:42
Vyloučen hráč #58 Matěj Sobek družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
35:27
Vyloučen hráč #23 Tomáš Koptiš družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
33:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil bez asistence (4:2).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 5:5
30:00
22:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #88 Marek Navrátil, asistoval #96 David Štantejský (3:2).
20:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #47 Adam Zán, asistoval #94 Jan Tobiáš Petřina (2:2).
18:28
Vyloučen hráč #47 Adam Zán družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
15:30
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #58 Matěj Sobek, asistoval #20 Jan Šik (1:2).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 3:5
15:00
14:14
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil #96 David Štantejský, asistoval #88 Marek Navrátil (1:1).
13:50
Vyloučen hráč #71 Pavel Souček družstva FbC Plzeň na 2 minuty za sekání.
06:20
Vyloučen hráč #8 Matyáš Kýr družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
01:48
Branku družstva FbC Plzeň vstřelil #91 Patrik Hájek bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Alexander McIntosh a Martin Mašín.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Plzeň: brankář: Filip Beran; hráči v poli: David Janovský, Patrik Hájek, Matěj Sobek, Vítek Vyčíchlo, Jan Šik
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Tobiáš Petřina; hráči v poli: Matěj Bezpalec, Jindřich Lego, David Štantejský, Marek Navrátil, Adam Zán