2:1
2:0
- : -

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - FAT PIPE Start98 Kunratice 5:2
5. Dominik Bürger, 17. Dominik Bláha, 26. Jakub Ruml, 44. Jakub Ruml, 45. Eliáš Lux - 15. František Kavka, 28. Vilém Špinka; rozhodčí: Filip Novák - Tomáš Tóth; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: František Stárek ? - Matěj Marian ?; po třetinách: 1:1, 2:1, 2:0;
45:00
44:08
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #9 Eliáš Lux, asistoval #97 Dominik Bürger (5:2).
43:22
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #88 Maxim Grega (4:2).
42:07
Trestné střílení družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 neproměnil #97 Dominik Bürger.
39:09
Timeout FAT PIPE Start98 Kunratice
30:00
30:00
27:27
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #56 Vilém Špinka, asistoval #86 Samuel Zajíc (3:2).
25:50
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #77 Jakub Ruml, asistoval #46 Lukáš Trnka (3:1).
20:42
Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Kunratice neproměnil #92 Jindřich Anderle.
18:38
Vyloučen hráč #56 Vilém Špinka družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
16:47
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #86 Dominik Bláha, asistoval #96 Daniel Grézl (2:1).
15:00
15:00
14:36
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #44 František Kavka bez asistence (1:1).
04:15
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil #97 Dominik Bürger, asistoval #93 Tomáš Kadlec (1:0).
03:40
Vyloučen hráč #86 Samuel Zajíc družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Novák a Tomáš Tóth.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Kunratice:
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: František Stárek; hráči v poli: Maxim Grega, Jakub Ruml, Filip Brynda, Tomáš Trnka, Lukáš Trnka