4:2
3:1
- : -

FBC Česká Lípa - FB Hurrican Karlovy Vary 10:3
3. Ondřej Kopič, 4. Ladislav Pekárek, 11. Ondřej Kopič, 23. Ondřej Kopič, 27. Ladislav Pekárek, 31. Martin Tejnor, 40. Ondřej Kopič, 42. Filip Cobl, 43. Ladislav Pekárek, 54. Ladislav Pekárek - 27. Petr Jedlička, 36. Ondřej Ančinec, 56. Petr Jedlička; rozhodčí: Lukáš Mucha - David Scholz; vyloučení: 4:1; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Vojtěch Jirka 35 - Tomáš Heimerle 44; po třetinách: 3:0, 4:2, 3:1;
Komentář domácích Bartošová Lenka (Trenér):
Dnes se nám podařilo začít konečně hrát týmovou hru směrem do obrany a díky tomu jsme soupeři nedali prostor na protiútoky ani na hru na útočné polovině. Díky soupeři, rozhodčím i divákům.
Komentář hostů Horák Patrik (Trenér):
Dnes to z naší strany rozhodně nebyl dobrý výkon, v první třetině jsme vyrobili velké množství individuálních chyb a soupeře tak pustili do vedení. Lípu to nakoplo, zbytek zápasu měla pod kontrolou. My jsme chtěli od druhé třetinu hru více zjednodušit, rychleji se dostávat do útočného pásma, ale kvalita dnes na naší straně chyběla. Toho soupeř plně využil a zaslouženě získal tři body. Děkujeme za zápas a doufáme, že v dalších kolech budeme silnější.
60:00
Střely ve 3. části: 19:16
60:00
58:25
Kouba nahazuje na Poláka, který je sám na útočné polovině, ale netrefuje.
58:03
Vyloučen hráč #5 Ladislav Pekárek družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za sekání.
55:31
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #51 Petr Jedlička z trestného střílení (10:3).
55:31
Bylo nařízeno trestné střílení pro tým hostí.
53:39
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #20 Antonín Stárek (10:2).
50:09
Vyloučen hráč #21 Albert Kouba družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
50:09
Kouba fauluje u mantinelu a jde si opět sednout.
47:48
Vyloučen hráč #10 Jan Mašát družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za hrubost.
47:40
Cobl nahazuje na Moravíka, který střílí.
46:15
Vyloučen hráč #21 Albert Kouba družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za blokování hokejky.
46:05
Moravík přihrává na Tejnora a ten střílí z výjezdu, střelu chytá brankář.
42:39
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #29 Ondřej Kopič (9:2).
42:10
Pekárek nahodil na Kopiče, který byl sám před bránou, ale netrefuje.
41:44
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #25 Filip Cobl, asistoval #78 Jiří Moravík (8:2).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 20:11
40:00
39:30
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #5 Ladislav Pekárek (7:2).
39:30
Přihrávka Pekárka na Kopiče končí golem do pravého rohu branky.
38:21
Dalekonosná střela Ulmana ohrozila jen okna do přilehlé tělocvičny.
36:40
Domácí presují.
35:23
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil #55 Ondřej Ančinec, asistoval #25 Michal Szappanos (6:2).
33:11
Prudká střela Stárka z obranné poloviny končí v rukou brankáře.
31:55
Domácí presují před bránou a získávají balon.
30:31
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #26 Martin Tejnor, asistoval #78 Jiří Moravík (6:1).
26:42
26:42
Je nařízeno trestné střílení pro tým hostí.
26:42
Jedlička se dostal až na hranu malého brankoviště, odkud se mu podařilo domácího gólmana Jirku přehodit a přidat na jeho účet první branku.
26:23
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek, asistoval #37 Matyáš Flekl (5:0).
23:30
Hosté ztrácí na středu hřiště a do útoku se žene Tejnor.
22:42
22:15
Stárek fauluje , budou rozehrávat hosté.
20:45
Na hřišti se objevuje i Matěj Ulman, který do první třetiny utkání nezasáhl.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 15:11
20:00
18:02
Pekárek přihrává z rohu na Kopiče, ale ten před bránou trefuje golmana.
15:37
Vynikající zákrok Jirky, ted udržel domácím čisté konto.
11:25
Stárek si vyjíždí na střed a přihrává Pekárkovi, který z první střílí.
10:32
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #29 Ondřej Kopič, asistoval #78 Jiří Moravík (3:0).
10:15
Na míčku hosté, kteří opatrně rozehrávají.
08:45
Pekárek ztrácí balon, ale stihl se vrátit.
07:37
Vyloučen hráč #10 Jan Polák družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
06:55
Kopič, Pekárek a Stárek kombinují, ale golem to nekončí.
04:35
Výborná střela Poláka.
03:47
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #5 Ladislav Pekárek bez asistence (2:0).
03:47
Pekárek získavá míček v polovině hřiště a dává gol.
02:21
02:21
Domácí rozehrávají na útočné polovině a dávají gol.
01:35
Hosté zůstavají v obranné polovině.
00:24
Hosté rozehrávají v útočném rohu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Mucha a David Scholz.
00:00
00:00
Line-up hostů FB Hurrican Karlovy Vary: brankář: Tomáš Heimerle; hráči v poli: Michal Szappanos, Ondřej Ančinec, Marian Geťko, Jan Mašát, Petr Jedlička
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa: brankář: Vojtěch Jirka; hráči v poli: Antonín Stárek, Jakub Horák, Ladislav Pekárek, Ondřej Kopič, Matyáš Flekl