4:2
3:2
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - FbC Jazzmani Žatec 7:4
3. Jakub Lučan, 4. Jakub Brejcha, 5. Vilém Chaloupka, 5. Vít Blahník, 17. Vojtěch Diepold, 20. Vít Blahník, 23. Vojtěch Diepold - 1. Štěpán Herold, 10. Štěpán Herold, 20. Michal Nápravník, 24. Šimon Týř; rozhodčí: Michal Kurťák - Tomáš Novotný; vyloučení: 0:1 + Alexandr Wágner OS; využití: 0:0; diváků: 26; zásahy brankářů: Jiří Grund ? - Daniel Cilc ?; po třetinách: 4:2, 3:2;
24:00
23:23
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #9 Šimon Týř, asistoval #88 Šimon Novák (7:4).
22:23
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #33 Vojtěch Diepold, asistoval #95 Štěpán Rapek (7:3).
19:59
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #86 Vít Blahník bez asistence (6:3).
19:59
Vyloučen hráč #78 Alexandr Wágner družstva FbC Jazzmani Žatec na 2 minuty za nesportovní chování.
19:59
Vyloučen hráč #78 Alexandr Wágner družstva FbC Jazzmani Žatec - osobní trest.
19:17
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #56 Michal Nápravník, asistoval #51 Radim Pernet (5:3).
16:53
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #33 Vojtěch Diepold, asistoval #93 Jakub Lučan (5:2).
12:00
12:00
09:07
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #20 Štěpán Herold, asistoval #11 Adam Šole (4:2).
04:58
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #86 Vít Blahník, asistoval #9 Dominik Kožnar (4:1).
04:07
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #44 Vilém Chaloupka, asistoval #86 Vít Blahník (3:1).
03:52
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #14 Jakub Brejcha, asistoval #95 Štěpán Rapek (2:1).
02:35
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil #93 Jakub Lučan, asistoval #8 Jonáš Cicko (1:1).
00:25
Branku družstva FbC Jazzmani Žatec vstřelil #20 Štěpán Herold, asistoval #56 Michal Nápravník (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Kurťák a Tomáš Novotný.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Jazzmani Žatec:
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jiří Grund; hráči v poli: Jonáš Cicko, Milan Zápach, Vít Blahník, Jakub Brejcha, Vilém Chaloupka