0:5
2:4
- : -

Florbal Vsetín - 1. SFK Havířov 2:9
31. Jan Legát, 43. Marek Polách - 17. Samuel Strakoš, 19. Vít Magera, 21. Vojtěch Petřík, 28. Ondřej Pluhař, 30. Lukáš Galla, 33. Martin Döhner, 37. Vojtěch Sasin, 38. Tomáš Šurik, 39. Jan Chudoba; rozhodčí: Jan Saňka - Jan Frýdek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Ondřej Mikeš ? - René Nieslanik ?, Erik Beza ?; po třetinách: 0:0, 0:5, 2:4;
45:00
42:13
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #11 Marek Polách, asistoval #30 Alexandr Studeník (2:9).
38:22
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #61 Jan Chudoba, asistoval #34 Samuel Strakoš (1:9).
37:47
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #84 Tomáš Šurik, asistoval #88 Vojtěch Petřík (1:8).
37:10
Vyloučen hráč #31 Michael Dudek družstva Florbal Vsetín na 2 minuty za bránění ve hře.
36:31
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #90 Vojtěch Sasin, asistoval #10 Šimon Jandák (1:7).
36:31
Střídání brankáře. Nový brankář #73 Erik Beza družstva 1. SFK Havířov
32:50
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #67 Martin Döhner, asistoval #7 Alex Foltyn (1:6).
31:50
Vyloučen hráč #3 Adam Hlušíček družstva 1. SFK Havířov na 2 minuty za hra rukou.
30:21
Branku družstva Florbal Vsetín vstřelil #23 Jan Legát bez asistence (1:5).
30:00
30:00
29:24
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #9 Lukáš Galla, asistoval #10 Šimon Jandák (0:5).
27:40
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #44 Ondřej Pluhař, asistoval #73 Erik Beza (0:4).
20:53
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #88 Vojtěch Petřík, asistoval #66 Jan Zaoralek (0:3).
18:11
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #78 Vít Magera, asistoval #88 Vojtěch Petřík (0:2).
16:47
Branku družstva 1. SFK Havířov vstřelil #34 Samuel Strakoš, asistoval #90 Vojtěch Sasin (0:1).
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Saňka a Jan Frýdek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SFK Havířov: brankář: René Nieslanik; hráči v poli: Jan Zaoralek, Vojtěch Petřík, Alex Foltyn, Martin Döhner, Jakub Kos