1:3
1:3
- : -

BLACK ANGELS YONEX - Tatran Střešovice 2:11
29. Robin Bělík, 41. Ondřej Pecka - 1. Adam Carvan, 7. Adam Carvan, 8. Matěj Čelakovský, 12. Adam Karel, 15. Matěj Čelakovský, 16. Michal Malhocký, 21. Kryštof Klement, 29. Matěj Hejzlar, 34. Michal Malhocký, 38. Jakub Lisa, 40. Ondřej Vázler; rozhodčí: Jakub Tázler - Martin Mašín; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Vojtěch Havrda ? - Tomáš Týc ?; po třetinách: 0:5, 1:3, 1:3;
45:00
40:51
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #53 Ondřej Pecka, asistoval #81 Tomáš Vinkler (2:11).
39:11
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #79 Ondřej Vázler z trestného střílení (1:11).
37:05
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #7 Jakub Lisa bez asistence (1:10).
33:51
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Michal Malhocký, asistoval #7 Jakub Lisa (1:9).
30:00
30:00
29:59
Vyloučen hráč #88 Kryštof Pitoňák družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
28:57
Branku družstva BLACK ANGELS YONEX vstřelil #60 Robin Bělík bez asistence (1:8).
28:25
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #10 Matěj Hejzlar, asistoval #46 Marek Jurkulák (0:8).
22:18
Vyloučen hráč #14 Kryštof Klement družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
20:00
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #14 Kryštof Klement, asistoval #20 Adam Karel (0:7).
15:46
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #6 Michal Malhocký, asistoval #46 Marek Jurkulák (0:6).
15:26
Vyloučen hráč #81 Tomáš Vinkler družstva BLACK ANGELS YONEX na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:26
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský, asistoval #9 Adam Carvan (0:5).
11:58
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #20 Adam Karel, asistoval #14 Kryštof Klement (0:4).
07:37
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #92 Matěj Čelakovský bez asistence (0:3).
06:36
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil #9 Adam Carvan, asistoval #92 Matěj Čelakovský (0:2).
00:53
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Tázler a Martin Mašín.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice: brankář: Tomáš Týc; hráči v poli: David Kriegler, Kryštof Klement, Matyáš Hrdlička, Adam Karel, Matěj Hejzlar