2:0
0:3
- : -

FAT PIPE TJ Slovan Havířov - FAT PIPE Start98 Kunratice 2:3
32. Quang Mink Nguyen, 39. Quang Mink Nguyen - 41. Daniel Senko, 41. Kryštof Šejnost, 43. Daniel Senko; rozhodčí: Radek Vybíhal - Jiří Večerek; vyloučení: 1:4; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Lukáš Vernarský 17 - Ondřej Hnátek 29; po třetinách: 0:0, 2:0, 0:3;
Komentář domácích Erbs Matěj (Trenér):
Nevím co k tomu říci, řekl bych, že jsme byli lepším týmem, soupeře jsme přestříleli, v obranné fázi 2 třetiny na výbornou. Na třetí třetinu nástup s úsměvem a už se to s námi vezlo. Nekoncentrace nás opět stála body. Škoda, že neplníme pokyny všech 60 minut utkání.
Komentář hostů Matoulek Tomáš (Trenér):
Dnes velmi vyrovnané utkání, které působilo jako velké vyčkávání. Dvacetidvěma fanouškům nemohl dnešní zápas lahodit. Nás zachránil skvělý golman a třetí třetina, do které jsme nastoupili s odlišnou taktikou. I zítra se budeme muset velmi snažit, abychom soupeře čekajícího na body mohli přehrát a mít tak splněný víkendový cíl.
57:38
Domácí si před svou 4. přesilovou hrou vzali oddechový čas.
57:37
Timeout FAT PIPE TJ Slovan Havířov
57:37
Vyloučen hráč #50 Aleš Weigner družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
54:43
Kočí na polovině ztaril míček a hosté šli sami na Vernarského. Ten se nenechal přelstit a míček odráží.
53:46
Ani tato přesilová hra nepřinesla domácím ovoce.
51:47
Již třetí přesilová hra pro domácí.
51:46
Vyloučen hráč #7 Vojtěch Procházka družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za sekání.
51:20
Hnátek každou domácí střelu hatí. Stojí přibitý jako beton.
48:27
Charvát na Molina. Ten okamžitou střelou přestřeluje.
46:24
Po faulu Moudrého šel Peterka na nájezd proti Sikorovi. Ten s přehledem chytá a jde zpět na střídačku.
46:23
Trestné střílení družstva FAT PIPE Start98 Kunratice neproměnil #96 Ondřej Peterka.
44:29
Kolář proběhl Vernarskému v malém brankovišti a ohrozil ho při chytání.
42:49
Hosté využívají přesilovku a poprvé v dnešním utkání jdou do vedení.
42:48
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #18 Daniel Senko, asistoval #96 Ondřej Peterka (2:3).
42:06
Také Kunratice dostávají možnost přesilové hry po prohřešku Hodulíka.
42:05
Vyloučen hráč #91 Tomáš Hodulík družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
41:46
Domácí tvrdě dřeli 2 třetiny na 2 branky a teď během necelé půlminuty ztratili náskok.
40:55
Šejnost si vyjel do středu a od tyčky srovnává skóre.
40:54
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #74 Kryštof Šejnost, asistoval #48 Jakub Kuzma (2:2).
40:29
Senko vystřelil ze standardní situace a snižuje aktuální stav.
40:28
Branku družstva FAT PIPE Start98 Kunratice vstřelil #18 Daniel Senko bez asistence (2:1).
38:07
Opět duo Lasota Mink. Domácí se posouvají do dvoubrankového vedení.
38:06
Branku družstva FAT PIPE TJ Slovan Havířov vstřelil #23 Quang Mink Nguyen, asistoval #11 Pavel Lasota (2:0).
38:00
Brija na Minka, ten z první těsně míjí branku.
35:50
Hosté v plném počtu.
34:30
Hodulík to zkusil mezi nohy Hnátka. Ten míček zasednul a nepustil dále.
33:50
Domácí opět v přesile. Snad to tentokrát vyjde.
33:49
Vyloučen hráč #50 Aleš Weigner družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za vysoká hokejka.
31:30
Ruka rozhodčích opět nahoře. Opět výhoda pro domácí.
31:09
Mink dostal na paty skákavý míček od Lasoty. Nechal si ho proskočit před sebe a z voleje překonává Hnátka.
31:08
30:40
Pecháček nechtěně odstřelil míček za mantinel.
29:35
Kolář trefuje tyč. Ani Šejnost nedokázal míček dorazit za brankovou čáru.
28:37
Domácím dnes není přáno. Velká část akcí končí ztrátou míčku a následný útok soupeře.
26:25
Bezpalec sám na Vernarského. Domácí brankář dnes v neskutečné formě.
24:51
Hodulík poslal jedovku na Hnátka. Ten již po několikáte dnes vyráží helmou.
24:21
Rozhodčí nechtěně zasáhnul tělem do hry. Bude buly v rohu.
22:13
Brija natáhnul od poloviny. Jeho střela těsně minula pravý horní růžek.
18:55
Hodulík sám na branku. Nevýhoda cizího prostředí domácím nepomáhá.
18:13
Krušberský se pokusil přelstit Hnátka. Bohužel bez úspěchu.
16:41
Varnarský opět úžasný zákrok. Kolář se při oslabení dostal k míčku a jel sám na branku.
16:00
Bezpalec vybojoval rozehrávku v útočném pásmu.
15:09
Domácí došli k přesilové hře.
15:08
Vyloučen hráč #13 Jakub Kýr družstva FAT PIPE Start98 Kunratice na 2 minuty za blokování hokejky.
14:00
Pokud domácí nevstřelí branku budou hrát kunratice v oslabení.
13:20
Charvát na Pecháčka, který z první trefuje velice skákavý míček. Bohužel trefuje prvního hráče.
12:20
Domácí branka v ohrožení. Hosté tlačí. Zatím bez úspěchu.
10:37
Hra se velice rychlým tempem přesouvá ze strany na stranu.
08:45
Vernarský se skvěle přesouvá ve svém brankovišti a hatí Kunratickou šanci.
08:12
Kolář vystřelil přes několik hráčů. Vernarský vyráží helmou.
06:46
Lasota při své střele trefuje pouze helmu Kunratického brankáře.
05:00
Maxa trefuje pouze boční síťku.
02:50
Kyc si pohrál s obranou Kunratic a z oblouku vystřelil. Hnátek tělem vyráží.
01:26
Pecháček se pokusit překvapit Hnátka kličkou. Bohužel neúspěšně.
00:01
Úvodní buly pro Slovan.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Vybíhal a Jiří Večerek.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE Start98 Kunratice: brankář: Ondřej Hnátek; hráči v poli: Ondřej Peterka, Aleš Weigner, Filip Bezpalec, Daniel Senko, Lukáš Hamerník
00:00
Line-up domácích FAT PIPE TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vernarský; hráči v poli: Patrik Charvát, Tomáš Hodulík, Boleslav Moudrý, Jakub Molin, Radim Pecháček