5:0
3:4
- : -

FBC DOŠWICH MILEVSKO - FBC Štíři Č. Budějovice 9:6
20. Eduard Chalupa, 23. Lukáš Trojáček, 31. Lukáš Trojáček, 35. Lukáš Trojáček, 39. Jan Keyzlar, 40. Jan Keyzlar, 57. Lukáš Trojáček, 59. Lukáš Trojáček, 60. Daniel Hrůza - 7. Jan Poncar, 8. Jan Poncar, 41. Vojtěch Fišer, 44. Šimon Kaluža, 56. Jiří Dědič, 60. Jiří Dědič; rozhodčí: Štěpán Vyskočil - Vít Zápotočný; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Petr Šimák 14 - Martin Hanousek 11; po třetinách: 1:2, 5:0, 3:4;
Komentář domácích Dolejš Lukáš (Trenér):
Typický zápas se Štíry plný emocí a osobních soubojů. Utekl nám začátek zápasu, naštěstí druhá třetina rozhodla. Zbytečně vyhrocený závěr zápasu, ale zaslouženě jsme získali 3 body. Děkuji soupeři za zápas.
Komentář hostů Kratochvíl Jiří (Trenér):
Dramatický bojovný zápas jsme ztratili ve 2. třetině svojí nezodpovědností při bránění. V záverečné části jsme dotahovali, ale další chyba - tentokrát ne naše - prakticky zápas ukončila. Myslím, že aktéři utkání by měli přijíždět dříve než 15 minut před úvodní buly.
60:00
Střely ve 3. části: 6:8
60:00
59:42
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #38 Jiří Dědič bez asistence (9:6).
59:05
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #9 Daniel Hrůza bez asistence (9:5).
58:21
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček bez asistence (8:5).
58:04
Timeout FBC Štíři Č. Budějovice
56:22
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #5 Daniel Dolejš (7:5).
55:26
55:07
Výborný výběh Keyzlara do soupeřovi branky.
45:43
Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za sekání.
43:06
Dvěma rychlými goly, hosté domácí trochu rozhodili. Do změny skore ale mají stále daleko.
43:05
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #94 Šimon Kaluža, asistoval #18 Jan Poncar (6:4).
40:44
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #78 Vojtěch Fišer, asistoval #44 Matyáš Kříž (6:3).
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 6:5
40:00
39:10
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #23 Jakub Kotrba (6:2).
38:23
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #73 Jan Keyzlar, asistoval #5 Daniel Dolejš (5:2).
37:23
Došwich bohužel přesilovku nevyužil.
35:20
Vyloučen hráč #77 Patrik Matys družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
34:42
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #99 Marek Čáp (4:2).
30:10
Milevsko se vytáhlo v přesilovce přímým golem do branky.
30:09
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #15 Lukáš Trojáček, asistoval #73 Jan Keyzlar (3:2).
28:28
Vyloučen hráč #38 Jiří Dědič družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
27:55
Nepříjemná rozehrávka před domácí brankou končí v dáli za ní.
23:00
Došwich výbornou souhro před bránou vyrovnává skore.
22:59
22:40
Druhá třetina je zatím klidnější než předchozí.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 6:7
20:00
19:36
Branku družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO vstřelil #66 Eduard Chalupa, asistoval #15 Lukáš Trojáček (1:2).
18:28
Skvělá, ale neproměněná šance domácích.
13:51
Domácí výborně zvládli oslabení.
13:50
Vyloučen hráč #73 Jan Keyzlar družstva FBC DOŠWICH MILEVSKO na 2 minuty za nedovolené vrážení.
11:25
Domácí v obrovském pressu.
08:40
Na hřišti je situace velmi vypjatá. Domácím chyběl kousek se dostat do soupeřovi branky.
07:26
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Jan Poncar, asistoval #98 Marek Novotný (0:2).
06:23
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil #18 Jan Poncar, asistoval #4 Tomáš Drobiš (0:1).
06:05
Ve hře převládají osobní souboje a hra na tělo.
03:01
Kvůli potížemi s elektřinou je zápas na chvíli přerušen.
02:28
Golman Šimák skvěle zachraňuje situaci před brankou.
01:22
Nasazení obou týmu na začátku utkání je velké.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Štěpán Vyskočil a Vít Zápotočný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Štíři Č. Budějovice: brankář: Martin Hanousek; hráči v poli: Matyáš Kříž, Albert Smrž, Vojtěch Fišer, Jiří Dědič, Patrik Matys
00:00
Line-up domácích FBC DOŠWICH MILEVSKO: brankář: Petr Šimák; hráči v poli: Jakub Kotrba, Marek Čáp, Daniel Dolejš, Lukáš Trojáček, Jan Keyzlar