1:2
3:3
- : -

FBC ČPP Bystroň Group Ostrava - Fbc Topgal Šternberk 5:5
11. František Skořupa, 29. František Skořupa, 42. Adam Mazur, 43. Lukáš Holek, 45. Marek Zabral - 16. Petr Marghold, 30. Petr Marghold, 33. Jakub Repa, 36. Jakub Repa, 38. Jakub Repa; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 3:3; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Procházka ? - Pavel Kardaš ?; po třetinách: 1:0, 1:2, 3:3;
Komentář domácích Fielek Martin (Trenér):
Trenér FBC Ostrava komentář neposkytl.
Komentář hostů Papica Petr (Trenér):
Byli jsme lepším týmem, lepší kombinace, dostali jsme bohužel góly z předbrankového prostoru.
45:00
44:34
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #65 Marek Zabral, asistoval #34 Matěj Vrátný (5:5).
42:37
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #33 Lukáš Holek, asistoval #98 František Skořupa (4:5).
41:17
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #72 Adam Mazur, asistoval #12 Jan Punčochář (3:5).
37:58
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #20 Jakub Repa, asistoval #7 Martin Mikolajek (2:5).
35:35
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #20 Jakub Repa, asistoval #21 Petr Marghold (2:4).
34:08
Vyloučen hráč #34 Matěj Vrátný družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
34:08
Vyloučen hráč #7 Martin Mikolajek družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za hrubost.
32:17
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #20 Jakub Repa, asistoval #18 Matyáš Zbránek (2:3).
30:00
30:00
29:59
Trestné střílení družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava neproměnil #98 František Skořupa.
29:02
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #21 Petr Marghold, asistoval #8 Dominik Papica (2:2).
28:45
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #98 František Skořupa bez asistence (2:1).
28:08
Vyloučen hráč #91 Ondřej Chwalek družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za hrubost.
27:15
Vyloučen hráč #74 Patrik Altman družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
23:32
Vyloučen hráč #19 Martin Robert Horry družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
15:36
Branku družstva Fbc Topgal Šternberk vstřelil #21 Petr Marghold, asistoval #19 Martin Robert Horry (1:1).
15:00
15:00
10:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil #98 František Skořupa, asistoval #65 Marek Zabral (1:0).
00:20
Vyloučen hráč #7 Martin Mikolajek družstva Fbc Topgal Šternberk na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů Fbc Topgal Šternberk: brankář: Pavel Kardaš; hráči v poli: Dominik Papica, Martin Mikolajek, Petr Marghold, Roman Odstrčil, Martin Robert Horry
00:00
Line-up domácích FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Adam Procházka; hráči v poli: Jan Chmelař, Jindřich Žalud, Ondřej Chwalek, Michael Wobořil, Jan Punčochář