1:2
5:10
- : -

Panthers Praha - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:15
14. Lukáš Vejlupek, 30. Jaroslav Petrák, 48. Vojtěch Wojnar, 50. Zdeněk Prokůpek, 57. Kryštof Novotný, 59. Michael Petráň, 60. Petr Havel - 5. Adam Zubek, 6. Tomáš Abík, 7. Jakub Galia, 21. Adam Palčinský, 28. Martin Gattnar, 45. Martin Gattnar, 46. Jáchym Kuběna, 47. Martin Gattnar, 48. Ondřej Svoboda, 49. Jáchym Kuběna, 50. Viktor Karásek, 51. Jáchym Kuběna, 53. Adam Zubek, 53. Jáchym Kuběna, 56. Jáchym Kuběna; rozhodčí: David Rousek - Ondřej Sochůrek; vyloučení: 2 + Vojtěch Wojnar OS:5; využití: 1:2; diváků: 39; zásahy brankářů: Julius Šabler 18 - Michael Chalupecký 15; po třetinách: 1:3, 1:2, 5:10;
Komentář domácích Hrma Ladislav (Trenér):
Těžko se to hodnotí po divoké třetí třetině. Dneska rozhodly zkušenosti individuální kvalita na straně hostů. Byly to pro nás psychicky a fyzicky těžké dva zápasy, ale musíme to ustát a chtít se dále zlepšovat jako tým. Děkujeme soupěřům za zápas. Děkujeme za podporu fanouškům, která byla až do poslední vteřiny.
Komentář hostů Veselý Jaromír (Trenér):
Začátek a konec celkem s přehledem a držený v našich rukách. Pak to na nás zase přišlo, fauly jak z hororu. prostředních 30 minut bylo jen pro otrlé diváky. Myslím, že oslabení už máme potrénované až až, teď bude třeba zařadit jiné herní situace. Nicméně herní a hlavně střelecká kvalita rozhodla zápas pro nás.
60:00
Střely ve 3. části: 10:18
60:00
59:04
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #95 Petr Havel, asistoval #92 Zdeněk Prokůpek (7:15).
59:04
Panteři začínají svůj divoký comeback.
58:25
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #64 Michael Petráň, asistoval #79 Lukáš Vejlupek (6:15).
56:18
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #6 Kryštof Novotný, asistoval #76 Jan Waldhauser (5:15).
56:18
Novotný se prosazuje po rychlém přečíslení.
55:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #20 Jáchym Kuběna, asistoval #37 Tomáš Janek (4:15).
52:06
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #71 Adam Palčinský (4:13).
52:06
Další gól z protiútoku.
50:33
50:33
Duo Kuběna-Janek na střelecké listině potřetí.
49:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #92 Zdeněk Prokůpek, asistoval #6 Kryštof Novotný (4:11).
49:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #16 Viktor Karásek, asistoval #22 Nikolas Vizváry (3:11).
48:15
47:54
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #63 Ondřej Svoboda, asistoval #71 Adam Palčinský (3:9).
47:26
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #93 Vojtěch Wojnar, asistoval #76 Jan Waldhauser (3:8).
47:26
Vyloučen hráč #93 Vojtěch Wojnar družstva Panthers Praha - osobní trest.
47:26
Vyloučen hráč #93 Vojtěch Wojnar družstva Panthers Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
47:26
Wojnar po gólu místo na střídačku kráčí rovnou na trestnou lavici.
46:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #65 Adam Zubek (2:8).
46:24
Gattnar uzavírá hattrick.
46:03
Hrubý sice trefil bránu, ta ale byla mimo značky.
44:35
Gattnar se zapisuje podruhé na listinu střelců po střele ze středu hřiště.
42:19
Petrák končí po tvrdém souboji na mantinelu. Rozhodčí zůstávají klidnými.
38:22
Vejlupek se snažil schovat střelu za hráče. Brankář sice střelu neviděl, ale narazila přímo do něj.
36:39
Po rychlé kombinaci se k zakončení na hraně brankovišti dostal Wojnar. Střela mu nesedla a končí v rohu.
35:47
Vyloučen hráč #40 Dan Peterek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
35:47
Peterek si při snaze vybojovat míček nepočínal šikovně.
32:15
Petráň v brejku sice prošel přes dva obránce, střelu přes brankáře ale neprotlačil.
29:04
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #77 Jaroslav Petrák, asistoval #95 Petr Havel (2:5).
29:04
Prokůpek chytrou přihrávkou z vlastního rohu našel na středu rozeběhnutého Petráka, který po narážečce s Havlem akci zakončil do prázdné brány.
27:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #12 Martin Gattnar, asistoval #71 Adam Palčinský (1:5).
27:11
Přesilovka hostům vyšla tak, jak si ji trenér představoval.
26:16
Vyloučen hráč #76 Jan Waldhauser družstva Panthers Praha na 2 minuty za držení.
26:16
Waldhauser se snažil zachytit unikajícího protihráče. Zachytit ho se mu podařilo, ale ne v rámci pravidel.
23:10
Vyloučen hráč #81 Martin Ostárek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra rukou.
23:10
Ostárek sáhnul do přihrávky rukou a odsedí si dvě minuty na trestné lavici.
22:05
Prokůpek blokuje střelu od mantinelu.
20:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #71 Adam Palčinský, asistoval #65 Adam Zubek (1:4).
20:32
Vítkovice vyřešili přečíslení jednoduchou akcí, na jejíž konci byl Palčinský.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 5:6
20:00
19:05
Chalupecký skvělým zákrokem vychytal Havla v šanci.
17:23
Vyloučen hráč #81 Martin Ostárek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
17:23
Waldhauser znovu v šanci. Za záchranou brzdu zatáhl Ostárek.
17:18
Waldhauser vybojoval míček před bránou hostí. Střelu ale namířil vysoko nad.
16:42
Vejlupek z bezprostřední vzdálenosti netrefuje bránu.
15:45
Vyloučen hráč #16 Viktor Karásek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za opakované přestupky.
15:45
Jedna sekera, dvě sekery, tři...
14:52
Eliáš pokoupal dva protihráče na středu. Na přihrávkách by ale měl ještě zapracovat.
13:46
Branku družstva Panthers Praha vstřelil #79 Lukáš Vejlupek, asistoval #77 Jaroslav Petrák (1:3).
13:46
Vejlupek prudkou střelou z první snižuje.
13:40
Rána Petráka do tyče.
12:45
Vyloučen hráč #79 Jakub Galia družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hra na zemi.
12:45
Po souboji v rohu spadnul na zem Galia. Než se stihnul zvednout, odehrál míček vedle něj a rozhodčí ho tak posílá na trestnou lavici.
11:18
Panthers ubránili standartní situaci před bránou a vyrazili do rychlého protiútoku. Přihrávku Wojnara na Waldhausera zachytili ale brankář.
10:37
Zdrubecký vypálil skrz blok obránců. Netrefil prostor mezi třemi tyčemi.
06:58
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #79 Jakub Galia, asistoval #37 Tomáš Janek (0:3).
06:58
Galia namířil přesně k tyči a překonal tak golmana domácícg střelou z půlky.
06:49
Po krosovce Petráně vystřelil těsně nad bránu Prokůpek.
05:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #45 Tomáš Abík, asistoval #16 Viktor Karásek (0:2).
05:45
Vítkovice pokračují v tlaku a odskakují na rozdíl dvou gólů.
04:49
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil #65 Adam Zubek, asistoval #12 Martin Gattnar (0:1).
04:49
Chybu v rozehrávce domácích potrestal Zubek, který rychlou kličkou překonal obránce, položil si golmana a zakončil do prázdné brány.
02:20
Janek se po kombinaci hostí dostal k míčku před bránou. Ani z dorážky se mu skórovat nepodařilo.
00:06
Svoboda zkouší pozornost Šablera střelou z dálky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Rousek a Ondřej Sochůrek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Michael Chalupecký; hráči v poli: Ondřej Jankovský, Adam Palčinský, Ondřej Svoboda, Martin Gattnar, Adam Zubek
00:00
Line-up domácích Panthers Praha: brankář: Julius Šabler; hráči v poli: Jaroslav Petrák, Zdeněk Prokůpek, Petr Havel, Kryštof Novotný, Michael Petráň