1:0
2:1
- : -

Kanonýři Kladno - FBŠ SLAVIA Plzeň 3:2
18. Martin Čermák, 34. Štěpán Vlček, 37. Petr Burgr - 13. Ondřej Hrdonka, 44. Michal Fuchs; rozhodčí: Vladimír Buzický - Dominik Dolejš; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Lukáš Hekl 19 - Lukáš Šimeček 15; po třetinách: 0:1, 1:0, 2:1;
45:00
Střely ve 3. části: 6:7
45:00
44:46
Vyloučen hráč #36 Marek Fuchs družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nesportovní chování.
43:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #45 Michal Fuchs, asistoval #36 Marek Fuchs (3:2).
39:13
Timeout FBŠ SLAVIA Plzeň
36:32
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #60 Petr Burgr, asistoval #82 Dominik Horák (3:1).
33:08
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #80 Štěpán Vlček, asistoval #7 Jakub Kabourek (2:1).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:8
30:00
25:35
Vyloučen hráč #77 Adam Löwy družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:57
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #81 Martin Čermák, asistoval #37 Michal Dvořák (1:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 4:6
15:00
12:08
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil #76 Ondřej Hrdonka, asistoval #66 Jakub Černý (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vladimír Buzický a Dominik Dolejš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Lukáš Šimeček; hráči v poli: Michal Fuchs, Marek Fuchs, Adam Löwy, Matěj Rapp, Jakub Černý
00:00
Line-up domácích Kanonýři Kladno: brankář: Lukáš Hekl; hráči v poli: Michal Dvořák, Dominik Horák, Petr Burgr, Martin Čermák, Hynek Holakovský