1:3
4:1
- : -

Prague Tigers - Kanonýři Kladno 8:4
3. Robert Málek, 7. Matyáš Kallup, 8. Petr Kulvajt, 28. Adam Gere, 31. Robert Málek, 32. Matěj Gross, 33. Filip Snížek, 38. Slavomír Trepera - 21. Michal Douša, 28. Matěj Mach, 30. Jakub Kabourek, 39. Jakub Kabourek; rozhodčí: Václav Patera - Lukáš Hajšman; vyloučení: 2:2; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Filip Češner 19 - Martin Procházka 24; po třetinách: 3:0, 1:3, 4:1;
45:00
Střely ve 3. části: 13:7
45:00
44:46
Vyloučen hráč #87 Filip Snížek družstva Prague Tigers na 2 minuty za sekání.
44:00
Vyloučen hráč #65 Matěj Mach družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
38:29
Timeout Kanonýři Kladno
38:29
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Jakub Kabourek bez asistence (8:4).
37:25
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #91 Slavomír Trepera, asistoval #97 Robert Málek (8:3).
32:48
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #87 Filip Snížek, asistoval #8 Radek Šach (7:3).
32:17
Vyloučen hráč #60 Petr Burgr družstva Kanonýři Kladno na 2 minuty za bránění ve hře.
31:43
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #42 Matěj Gross bez asistence (6:3).
30:30
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #97 Robert Málek, asistoval #91 Slavomír Trepera (5:3).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:9
30:00
29:21
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #7 Jakub Kabourek, asistoval #31 Matěj Půček (4:3).
27:48
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #22 Adam Gere, asistoval #91 Slavomír Trepera (4:2).
27:12
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #65 Matěj Mach, asistoval #72 Michal Douša (3:2).
20:43
Vyloučen hráč #47 Josef Renda družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
20:00
Branku družstva Kanonýři Kladno vstřelil #72 Michal Douša, asistoval #65 Matěj Mach (3:1).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 11:7
15:00
07:14
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #60 Petr Kulvajt bez asistence (3:0).
06:00
Branku družstva Prague Tigers vstřelil #21 Matyáš Kallup, asistoval #60 Petr Kulvajt (2:0).
02:53
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Patera a Lukáš Hajšman.
00:00
00:00
Line-up hostů Kanonýři Kladno: brankář: Martin Procházka; hráči v poli: Michal Dvořák, Dominik Horák, Petr Burgr, Martin Čermák, Hynek Holakovský
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Filip Češner; hráči v poli: Radek Šach, Adam Gere, Slavomír Trepera, Robert Málek, Petr Kulvajt