3:3
2:2
0:0

Crazy girls FBC Liberec - FBC Česká Lípa 8:7pn
2. Karin Muchová, 20. Aneta Voříšková, 23. Markéta Šorfová, 27. Markéta Lenfeldová, 38. Markéta Lenfeldová, 45. Markéta Lenfeldová, 55. Markéta Lenfeldová, N Markéta Lenfeldová - 12. Šárka Minářová, 19. Šárka Minářová, 23. Tereza Seifrtová, 28. Petra Pavlíková, 29. Petra Pavlíková, 51. Tereza Seifrtová, 51. Eliška Mojteková; rozhodčí: Jakub Horák - Tadeáš Sidenberg; vyloučení: 2:3; využití: 1:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Kateřina Dlouhá 19 - Nikola Soukupová 43; po třetinách: 2:2, 3:3, 2:2, 0:0;
Komentář domácích Rondoš Vojtěch (Trenér):
Velice dobrý a vyrovnaný zápas, který jsme nečekali. Stále nás trápí tragická smůla v koncovce. Děkujeme za zápas.
Komentář hostů Procházka Petr (Vedoucí):
Dnes jsme konečně ukázali, to co umíme. Škoda jen, že jsem pustili zápas do prodloužení. Děkuju holkám za odmakaný zápas který měl vše. Zároveň děkujeme soupeři za férový zápas.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Česká Lípa hráč #5 Kateřina Boleslavová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Crazy girls FBC Liberec hráč #31 Markéta Lenfeldová a vstřelil rozhodující gól (8:7).

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Česká Lípa hráč #88 Petra Pavlíková a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva Crazy girls FBC Liberec hráč #86 Kateřina Novotná , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva FBC Česká Lípa hráč #13 Tereza Seifrtová , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva Crazy girls FBC Liberec hráč #13 Markéta Rumlová a vstřelil gól.
65:00
Zahájena trestná střílení.
65:00
Střely v prodloužení: 7:2
65:00
63:43
Výborná standartka Liberce, Soukupová se štěstím chytá.
62:11
Liberec stále na míčku, ale nedokáže si vytvořit žádnou dobrou šanci.
60:00
60:00
Liberec si na začátku prodloužení zahraje přesilovou hru.
60:00
Střely ve 3. části: 17:7
60:00
59:46
Vyloučen hráč #28 Leona Lahoda družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:42
Lenfeldová břevno.
58:34
Kozová se dobře vytočila, ale trefuje pouze blok.
56:34
Kabeláková ze standartky pouze do bloku.
55:27
Skvěla střela Müllerové končí bohužel mimo bránu.
54:01
Timeout FBC Česká Lípa
54:01
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová, asistoval #50 Aneta Voříšková (7:7).
54:01
Voříšková našla na středu volnou Lenfeldovou a ta krásně zakončuje k tyči.
52:56
Vyloučen hráč #82 Tran Thanh Phuong družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
51:58
Dobrá standartka Liberce, Kabeláková pouze do tyčky.
51:13
Dvě rychlé střely Kabelákové pouze do golmanky
50:30
Timeout Crazy girls FBC Liberec
50:30
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #73 Eliška Mojteková, asistoval #5 Kateřina Boleslavová (6:7).
50:22
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #13 Tereza Seifrtová, asistoval #88 Petra Pavlíková (6:6).
49:52
Rumlová teď hodně chytrým padáčkem trefuje spojnici.
47:04
Liberec si zatím v přesilovce nevytvořil žádnou větší šanci.
46:23
Vyloučen hráč #17 Aneta Pokorná družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
45:10
Povedená střela Kozové. Před brankou však chyběla clona.
44:24
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová bez asistence (6:5).
44:24
Lenfeldová si proběhla celé hřiště a nekompropisně zakončila.
43:24
Dlouhá s klidem likviduje další střelu České Lípy.
41:54
Lípa teď napadá hodně vysoko.
40:37
Dlouhá si připisuje první zákrok ve třetí třetině.
40:00
40:00
Střely ve 2. části: 14:11
40:00
39:55
Lenfeldová neměla komu a poslední minutu jen držela míček.
39:40
Nikdo nechápe, ale Liberec zkouší hru v šesti.
37:49
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová, asistoval #14 Marie Laurynová (5:5).
37:49
Lenfeldová chytře zakončuje k tyči.
36:55
Ani na jedné střaně nejsou vidět žádné větší šance.
35:17
Oba dva týmy se snaží do útoku hrát velive aktivně
34:13
Dlouhá si připisuje další skvělý zákrok.
31:35
Novotná se skvěle vrátila do obrany a zachránila situaci.
30:40
Šorfové na středu hřiště sjel míček.
30:00
Souupová Českou Lípu neskutečně drží.
28:53
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková z trestného střílení (4:5).
28:53
Lenfeldová se snažila zachránit situaci, rozhorčí však zákrok hodnotil jako nedovolený.
28:03
Liberecká obrana nabízí České Lípě opravdu velké množství gólových šancí.
27:16
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #88 Petra Pavlíková, asistoval #81 Lucie Smrčková (4:4).
27:16
Dlouhá se předvedla dalšími skvělými zákroky. Na poslední střelu už ale nedosáhla.
26:53
Dlouhá vytáhla další skvělý zákrok.
26:18
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #31 Markéta Lenfeldová, asistoval #6 Markéta Šorfová (4:3).
26:18
Lenfeldová luxusně z voleje uklízí backhandem míček do brány.
25:32
Liberci zatím nacvičené standartky moc nevychází.
24:42
Seifrtová ani na dvakrát Dlouhou neprostřelila.
23:41
Golmanka České Lípy teď předvedla pár důležitých zákroků.
22:49
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #6 Markéta Šorfová, asistoval #18 Karin Muchová (3:3).
22:49
Pěkná individuální šance Kozové a zakončuje Šorfová.
22:05
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #13 Tereza Seifrtová, asistoval #10 Markéta Cháberová (2:3).
22:05
Na přední tyč uklízela balónek Seifrtová.
20:31
Liberec opět vstoupil do třetiny velice aktivně.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 12:6
20:00
19:10
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #50 Aneta Voříšková, asistoval #31 Markéta Lenfeldová (2:2).
18:03
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #8 Šárka Minářová, asistoval #10 Markéta Cháberová (1:2).
18:03
Hráčky České Lípy potrestaly další chybu v liberecké obraně. Golmanka Liberce neměla šanci.
17:41
Vyloučen hráč #28 Leona Lahoda družstva FBC Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
17:03
Vyloučen hráč #30 Nicol Červenková družstva Crazy girls FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
16:15
Voříšková si proběhla celé hřiště, ale koncovka se jí moc nepovedla.
13:09
Dlouhá si zapisuje další důležité zákroky.
12:16
Další zaváhání v liberecké obraně. Dlouhá naštěstí zachraňuje situaci.
11:56
Branku družstva FBC Česká Lípa vstřelil #8 Šárka Minářová, asistoval #5 Kateřina Boleslavová (1:1).
11:40
Nádherná akce celé liberecké lajny, golmanka chytá
08:45
Krásná kombinace Lenfeldové a Kabelákové
06:30
Voříšková prohrála sprintový soubor. Hráčky České Lípy to však nedokázaly potrestat.
05:00
Po střele Lenfeldové z půlky zvoní tyčka.
03:07
Tvrdá střela Kabelákové z půlky končí za mantinelem.
02:20
Červenková s rozehrávce v problémech, naštěstí byla faulována.
01:45
Lenfeldová na středu hřiště zablokovaná.
01:19
Branku družstva Crazy girls FBC Liberec vstřelil #18 Karin Muchová bez asistence (1:0).
00:40
Liberec vstoupil do zápasu velice aktivně a hned si vytvořil dvě šance.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Horák a Tadeáš Sidenberg.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Česká Lípa: brankář: Nikola Soukupová; hráči v poli: Aneta Pokorná, Markéta Cháberová, Petra Pavlíková, Leona Lahoda, Tereza Seifrtová
00:00
Line-up domácích Crazy girls FBC Liberec: brankář: Kateřina Dlouhá; hráči v poli: Tran Thanh Phuong, Kateřina Novotná, Markéta Rumlová, Petra Müllerová, Nicol Červenková