3:4
3:2
0:0

BLACK ANGELS - SOKOLI Pardubice 8:7pn
18. Ondřej Auermüller, 31. Jan Michálek, 39. Vilém Doležal, 40. Matyáš Metoděj Krahulec, 42. Jan Michálek, 47. Jakub Hájek, 49. Vilém Doležal, N Matyáš Metoděj Krahulec - 5. Tomáš Macháček, 23. Matouš Sákra, 28. Tomáš Belej, 34. Lukáš Kučera, 35. Matyáš Mík, 44. Lukáš Kučera, 45. Jakub Prášek; rozhodčí: David Hejzlar - Martin Kněžík; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Jan Blaho 25 - Matěj Denemark 32; po třetinách: 1:1, 3:4, 3:2, 0:0;
Komentář domácích Tuček Leoš (Trenér):
Velmi vyrovnaný zápas, který nám začal během 2. třetiny unikat. Naštěstí se nám povedlo zvýšenou aktivitou utkání vyrovnat a dovést do prodloužení a vítězství v nájezdech. Děkujeme soupeři za zápas.
Komentář hostů Štancl Ladislav (Trenér):
Dneska od nás nepovedený výkon, který postraádal energii, nasazení, tempo, emoce a v neposlední řadě kvalitu ve hře na míčku nebo v zakončení. Zbytečně jsem přišli o náskok a v závěru už to bylo padesát na padesát.

Ukončena trestná střílení.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #28 Štěpán Kostrhún a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #55 Petr Křinka , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva BLACK ANGELS hráč #46 Matyáš Metoděj Krahulec a vstřelil rozhodující gól (8:7).

Nájezd na branku provedl z družstva SOKOLI Pardubice hráč #77 Vojtěch Rusin , ale gól nevstřelil.
55:13
Vyloučen hráč #81 Jan Slosiarik družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za špatné střídání.
50:00
Posledních 10 minut dneska musí ČakoSquarden být využita.
48:24
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #87 Marek Čejka (7:7).
48:24
Vilééééém Doležalllllllllll a utkání je vyrovnané.
47:33
Blaci by si minimálně zasloužili vítězství za dnešní výkon.
46:54
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #10 Jakub Hájek, asistoval #48 Jan Michálek (6:7).
46:32
Nutno podotknout, že Pardubice ženou svůj tým za výhrou.
45:48
Blaci nadále makají a snaží se vyrovnat.
45:02
Kocourek netrefuje prázdnou bránu.
44:30
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #70 Jakub Prášek bez asistence (5:7).
44:30
Blaci během 36 sekund dostali dva góly.
43:54
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #77 Vojtěch Rusin (5:6).
43:20
Utkání je vyrovnané
41:40
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #48 Jan Michálek, asistoval #87 Marek Čejka (5:5).
39:07
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #46 Matyáš Metoděj Krahulec bez asistence (4:5).
38:21
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #18 Vilém Doležal, asistoval #28 Štěpán Kostrhún (3:5).
38:17
Vyloučen hráč #74 Matyáš Mík družstva SOKOLI Pardubice na 2 minuty za bránění ve hře.
37:03
Burian nevyužil další šanci.
36:38
Blaci by do dalšího utkání měli zlepšit obranou činnost je to upřímně v obraně tragédie.
35:44
Konečný jen kolem branky Denemarka.
35:09
Burian přestřeluje branku Pardubic.
34:39
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #74 Matyáš Mík z trestného střílení (2:5).
33:56
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #18 Lukáš Kučera, asistoval #21 Jan Nezval (2:4).
33:48
Nejdříve Doležalova střela zneškodněna hráči Pardubic, poté Pardubice dávají čtvrtý gól.
33:19
Blaci dnes předvadí lepší přistup než proti Spartě, ale na vedení to zatím nestačí.
27:58
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #28 Tomáš Belej, asistoval #90 Jan Stuchlík (1:3).
27:58
Naprosto žalostná obrana Black Angels další protiútok a další gól v sítí Honzy Blaha.
27:22
Pardubice můžou děkovat Denemarkovi ten dnes podává famozní výkon.
26:39
Střela Konečného končí mimo branku.
26:30
Trestné střílení družstva SOKOLI Pardubice neproměnil #98 Matouš Sákra.
25:32
Matěj Denemark z týmu Pardubic zatím hvězdou utkání.
24:55
Kocourek s Konečným v šanci, ale bohužel jen gólman.
23:49
Střela Buriana zblokována Kostrhunem, ale pouze jen do náručí gólmana.
23:22
Šance BA končí na skvěle chytajícím Denemarkovi.
22:47
Branku družstva SOKOLI Pardubice vstřelil #98 Matouš Sákra, asistoval #28 Tomáš Belej (1:2).
22:10
V první šanci ve druhé třetině Michálek, ale pouze jen do gólmana.
21:47
První buly ve druhé třetině pro Pardubice.
18:43
Doležalova střela přímo do ruky Denemarka.
17:00
Branku družstva BLACK ANGELS vstřelil #33 Ondřej Auermüller, asistoval #77 Hugo Konečný (1:1).
17:00
Blaci vyrovnávají skóre.
15:54
Blaci skvěle ubránili své oslabení.
14:54
Nebezpečná standartka Sokolů končí mimo branku.
13:54
Vyloučen hráč #7 Lukáš Kunz družstva BLACK ANGELS na 2 minuty za bránění ve hře.
13:36
Pardubice budou mít přesilovou hru.
12:54
Blaho chytá pokus Stuchlíka.
12:00
Nezvykle se na pozici obránce, poprvé v zápase objevuje Matouš Burian.
10:40
Hájek po nahrávce Slosiarika netrefil prázdnou branku.
09:53
Krahulec nedokázal zasunout do prázdné po nahrávce Konečného.