2:2
2:6
- : -

KM automatik FBK Jičín - TD-IS IBK Holice 9:11
8. Vojtěch Sobotka, 9. Vít Černý, 11. Adam Chalupa, 15. Adam Chalupa, 15. Antonín Zikmund, 16. Vojtěch Linhart, 22. Antonín Zikmund, 41. Lukáš Patzelt, 43. Adam Chalupa - 14. Jakub Říha, 15. Viktor Pražák, 15. Matěj Krám, 17. Radek Nešetřil, 23. Radek Nešetřil, 33. Ondřej Zeman, 35. Jaroslav Tošovský, 35. Matěj Krám, 42. Radek Nešetřil, 44. Jakub Říha, 45. Viktor Pražák; rozhodčí: Martin Korunka - Filip Neumann; vyloučení: 5 + Vojtěch Linhart 5 + Michal Zikmund ČK2:3; využití: 0:3; zásahy brankářů: Matěj Slavík 15 - David Valenta 21; po třetinách: 5:3, 2:2, 2:6;
Komentář domácích Zikmund Michal (Trenér):
Gratulujeme soupeři k vítěsztví.
45:00
Střely ve 3. části: 11:11
45:00
44:13
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #22 Viktor Pražák, asistoval #30 Jakub Říha (9:11).
43:54
Timeout KM automatik FBK Jičín
43:54
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #30 Jakub Říha, asistoval #34 Vojtěch Maroši (9:10).
42:24
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #9 Adam Chalupa, asistoval #7 Antonín Zikmund (9:9).
41:54
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #38 Radek Nešetřil bez asistence (8:9).
40:03
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #8 Lukáš Patzelt, asistoval #5 Daniel Valeš (8:8).
38:36
Vyloučen hráč #51 Jaroslav Tošovský družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za hrubost.
35:28
Vyloučen hráč #7 Antonín Zikmund družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
34:47
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #36 Matěj Krám, asistoval #30 Jakub Říha (7:8).
34:22
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #51 Jaroslav Tošovský, asistoval #30 Jakub Říha (7:7).
32:36
Vyloučen hráč #7 Antonín Zikmund družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
32:36
Vyloučen hráč #43 Vojtěch Linhart družstva KM automatik FBK Jičín na 5 minut za nesportovní chování.
32:36
Vyloučen hráč #43 Vojtěch Linhart družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za nesportovní chování.
32:36
Vyloučen trenér Michal Zikmund družstva KM automatik FBK Jičín do konce utkání.
32:11
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #23 Ondřej Zeman, asistoval #34 Vojtěch Maroši (7:6).
30:00
30:00
Střely ve 2. části: 8:11
30:00
25:42
Vyloučen hráč #36 Matěj Krám družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za hrubost.
22:47
22:47
Krásná vymetená šibenice od hráče hostujícího týmu
21:51
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Antonín Zikmund z trestného střílení (7:4).
16:52
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #38 Radek Nešetřil, asistoval #30 Jakub Říha (6:4).
15:44
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #43 Vojtěch Linhart, asistoval #49 Matyáš Filip (6:3).
15:00
15:00
Střely v 1. části: 7:8
15:00
14:59
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #36 Matěj Krám, asistoval #22 Viktor Pražák (5:3).
14:35
14:28
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #7 Antonín Zikmund bez asistence (5:1).
14:15
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #9 Adam Chalupa, asistoval #31 Vít Černý (4:1).
13:30
Branku družstva TD-IS IBK Holice vstřelil #30 Jakub Říha, asistoval #22 Viktor Pražák (3:1).
12:43
Vyloučen hráč #18 Adam Sucharda družstva KM automatik FBK Jičín na 2 minuty za sekání.
10:48
08:12
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #31 Vít Černý, asistoval #7 Antonín Zikmund (2:0).
07:54
Branku družstva KM automatik FBK Jičín vstřelil #19 Vojtěch Sobotka, asistoval #49 Matyáš Filip (1:0).
04:53
03:38
Vyloučen hráč #22 Viktor Pražák družstva TD-IS IBK Holice na 2 minuty za blokování hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Korunka a Filip Neumann.
00:00
00:00
Line-up hostů TD-IS IBK Holice: brankář: David Valenta; hráči v poli: Matěj Krám, Radek Nešetřil, Jakub Říha, Viktor Pražák, Vojtěch Maroši