7:0
5:1
- : -

Kralupy Wolves - Panthers Praha B U23 13:3
10. Kristián Malík, 24. Jakub Manek, 25. Milan Kocián, 25. Jakub Manek, 30. Filip Janouch, 34. Kristián Malík, 39. Kristián Malík, 40. Tomáš Carvan, 41. Jan Řehák, 42. Jakub Manek, 47. Adam Kozel, 47. Jan Řehák, 50. Jakub Manek - 3. David Förster, 15. Marco Lombino, 50. David Mašát; rozhodčí: Filip Gaberdén - Lukáš Polanský; vyloučení: 3:3; využití: 1:0; diváků: 47; zásahy brankářů: David Kozel 27 - Ondřej Bárta 21, Julius Šabler 7; po třetinách: 1:2, 7:0, 5:1;
Komentář domácích Sop Tomáš (Asistent trenéra):
Zápas byl od začátku hrán ve vysokém tempu a byl plný šancí a hezkých kombinací. Dařilo se nám hrát naši hru a i když soupeř své šance proměnil, bylo utkání dohráno v naší režii. Dařilo se nám i střelecky a jsme rádi, že jsme dnešní důležitý boj zvládli a zvítězili.
Komentář hostů Hrma Ladislav (Trenér):
Spousta emocí, které bych chtěl napsat, ale nebudu zahlcovat čtenáře. Určitě jsme si dneska nezasloužili bodovat, ale o deset branek je to kruté. Škoda špatné druhé třetiny, která se nám hrubě nepovedla. K hale se nebudu vyjadřovat, protože to je kapitola sama pro sebe. I tak moc děkujeme domácím za zápas, skvělý servis a přestávkový program. Ostatní dojmy si nechám pro sebe. Přeji hezký zbytek neděle.
60:00
Střely ve 3. části: 13:10
60:00
49:56
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #49 David Mašát, asistoval #92 Zdeněk Prokůpek (13:3).
49:56
Panthers snižují náskok Kralup..
49:42
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #55 Lukáš Carvan (13:2).
48:10
Hra už probíhá poklidněji.
46:10
Bylo to zajímavých 10s! Na míčku opět Kralupy!
46:09
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #48 Jan Řehák, asistoval #5 Adam Kozel (12:2).
46:02
Hráč 88 se nemusí bát, jeho asistence byla zaznamenána :)
46:01
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #5 Adam Kozel, asistoval #88 Daniel Štefl (11:2).
44:10
V rámci přerušení proběhla také veřejná gratulace manažerovi klubu Kralupy Wolves, Jirkovi Cimlerovi, k jeho narozeninám! Gratulujeme!
44:04
Kralupy hrají v plném počtu.
42:04
Vyloučen hráč #21 Jiří Horský družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:04
A po góóólu je to vylouuučení..
41:50
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #5 Adam Kozel (10:2).
41:39
Dvojnásobný zásah Adama Kozla! Míček končí mimo hřiště.
41:09
Vypadá to, že tahle třetina bude drsná.. oba týmy si počínají velmi aktivně.
39:39
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #8 Tomáš Carvan, asistoval #3 Milan Kocián (8:2).
39:39
Kralupská jízda pokračuje!
38:25
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #32 Jan Suk (7:2).
38:15
Kralupy hrají přesilovku posouvají si míček.. Suk přihrává Malíkovi a ten střelou z obrany umisťuje svůj dnešní třetí gól!
37:15
Vyloučen hráč #37 David Förster družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za nedovolené vrážení.
35:15
Zásah zdravotníka.. tentokrát to vypadá na kotník.. snad to bude v pořádku!
35:00
Na hale je přítomno 47 covid-negativních diváků! Děkujeme!
34:04
Řehák odpaluje míček z brankové čáry! To bylo těsné..
33:12
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík, asistoval #91 Lukáš Burián (6:2).
33:12
Kralupy se opět prosazují!
32:24
Kralupy střílí.. létá to sem tam sem tam sem tam.. dokonce i k pořádacímu stolu..
30:40
Mela před brankou Panthers.. golman zachraňuje situaci.
30:10
Malík střílí a je z toho tyčka. Halou se rozezněla nadávka..
30:00
Jsme v polovině zápasu :)
29:12
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #26 Filip Janouch, asistoval #81 Jakub Manek (5:2).
27:17
Kralupy si posouvají míček kolem dokola, zkouší střílet, ale buď zasahuje brankář, nebo míčky lítají mimo branku.
25:41
Vyloučen hráč #70 Tomáš Marhefka družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za sekání.
24:59
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #81 Jakub Manek, asistoval #26 Filip Janouch (4:2).
24:59
A hned přidávají další!
24:42
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #3 Milan Kocián, asistoval #8 Tomáš Carvan (3:2).
24:42
Po rozehrávce z rohu a nahrávce zpoza brány se Kralupy ujímají vedení!
21:49
Kralupy rozehrají z rohu hostí. Po neúspěšném pokusu se hra přesouvá na druhou stranu, Kocián vyváží a střílí mimo branku.
20:33
Opět se začíná na polovině hostí.
20:01
Druhá třetina dnešního utkání právě začala.
20:00
20:00
Střely v 1. části: 8:10
20:00
19:33
Hráč Panthers na střídačce domácích, vylučovat se nebude.. následně střela na golmana domácích - úspěšně vyražená, přihrávka do velkého brankoviště, kde naštěstí chyběl hráč.
19:11
Domácí na míčku, hraje se na straně hostí.
18:25
Suk si prohodil útočníka hostí a vystřelil na branku, brankář úspěšně chytá.
17:46
Kralupy v plném počtu. Přesilovky i hra 4na4 bez gólů.
16:57
Panthers v plném počtu a minutu si zahrají přesilovku.
15:46
Vyloučen hráč #55 Lukáš Carvan družstva Kralupy Wolves na 2 minuty za bránění ve hře.
15:46
Přesilovka netrvá dlouho.. vylučovat se bude i na straně Kralup.
14:57
Vyloučen hráč #92 Zdeněk Prokůpek družstva Panthers Praha B U23 na 2 minuty za držení.
14:57
A máme tu další vyloučení, přesilovku si zahrají Kralupy!
14:02
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #60 Marco Lombino z trestného střílení (1:2).
14:02
Lombino nájezd proměňuje a posouvá hosty opět do vedení.
14:01
Faul před brankou a hosté pojedou nájezd..
13:17
Hosté vytváří tlak na domácí. Hráč před brankou míjí míček, štěstí pro domácí.
10:24
Kralupy předvedly docela fajn akci, která skončila střelou na branku, golman hostí stihl zasáhnout.
09:24
Branku družstva Kralupy Wolves vstřelil #10 Kristián Malík bez asistence (1:1).
09:24
Scóre je vyrovnané!
09:08
Burián to zkouší, míček letí mimo branku.
08:03
Domácí jsou v plném počtu.
07:55
Hosté se snaží střílet, domácím se daří střely blokovat.
06:03
06:03
A máme tu první vyloučení..
05:05
Kozel nahrává Carvanovi před branku, ten trefuje golmana.
04:05
Malík a Kocián vepředu napadají, ani jednomu se ale nepodařilo míček hostím sebrat. Teď rozehrávka pro domácí.
02:22
Branku družstva Panthers Praha B U23 vstřelil #37 David Förster, asistoval #52 David Polcar (0:1).
02:22
První pokus hostí končí golem.
01:15
Hraje se na polovině hostí, Kralupy to zkouší z různých úhlů. Míček za zády golmana ale nekončí.
00:01
Vítáme Vás u dnešního utkání Kralupy Wolves a Panthers Praha B U23.
00:01
Úvodní buly vyhrávaljí hosté, chvíli se drží na míčku, ale první střela patří domácím!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Gaberdén a Lukáš Polanský.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha B U23: brankář: Ondřej Bárta; hráči v poli: Tomáš Mánek, Jiří Krůšek, Adam Šroubek, David Mašát, Zdeněk Prokůpek
00:00
Line-up domácích Kralupy Wolves: brankář: David Kozel; hráči v poli: Lukáš Carvan, Jakub Brož, Adam Kozel, Jan Řehák, Jakub Manek