0:4
1:10
- : -

FBC Šluknovsko Česká Lípa B - FLORBAL JABLONEC 1:20
37. Matyáš Korb - 6. Michal Blažek, 6. Denis Hušek, 7. Michal Blažek, 12. František Halama, 15. Martin Žilka, 15. Michal Blažek, 18. Denis Vanin, 19. Dominik Majer, 29. Michal Blažek, 30. Petr Faltus, 31. David Dupač, 32. František Halama, 33. Karel Hlavatý, 35. Dominik Majer, 38. Michal Blažek, 39. Denis Hušek, 41. Michal Blažek, 42. Denis Vanin, 45. Matyáš Petz, 45. Denis Vanin; rozhodčí: Tomáš Marek - Lukáš Filípek; vyloučení: 2:0; využití: 0:2; zásahy brankářů: Bohumil Šebestián ? - Jonáš Chvátal ?; po třetinách: 0:6, 0:4, 1:10;
45:00
44:53
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #88 Denis Vanin, asistoval #11 Dominik Majer (1:20).
44:42
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #8 Matyáš Petz, asistoval #72 František Halama (1:19).
41:24
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #88 Denis Vanin, asistoval #91 Denis Hušek (1:18).
40:26
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #5 Michal Blažek, asistoval #20 Martin Žilka (1:17).
38:06
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #91 Denis Hušek bez asistence (1:16).
37:47
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #5 Michal Blažek, asistoval #13 David Dupač (1:15).
37:15
Vyloučen hráč #16 Jiří Drahoňovský družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B na 2 minuty za blokování hokejky.
36:52
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B vstřelil #77 Matyáš Korb bez asistence (1:14).
34:56
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #11 Dominik Majer, asistoval #88 Denis Vanin (0:14).
32:16
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #19 Karel Hlavatý, asistoval #5 Michal Blažek (0:13).
31:28
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #72 František Halama, asistoval #6 Petr Faltus (0:12).
30:31
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #13 David Dupač, asistoval #5 Michal Blažek (0:11).
30:00
30:00
29:39
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #6 Petr Faltus, asistoval #88 Denis Vanin (0:10).
28:08
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #5 Michal Blažek bez asistence (0:9).
18:08
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #11 Dominik Majer bez asistence (0:8).
17:15
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #88 Denis Vanin, asistoval #6 Petr Faltus (0:7).
16:54
Vyloučen hráč #5 Matěj Barcal družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:56
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #5 Michal Blažek, asistoval #8 Matyáš Petz (0:6).
14:48
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #20 Martin Žilka bez asistence (0:5).
11:25
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #72 František Halama, asistoval #11 Dominik Majer (0:4).
06:12
05:59
Branku družstva FLORBAL JABLONEC vstřelil #91 Denis Hušek, asistoval #72 František Halama (0:2).
05:21
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Marek a Lukáš Filípek.
00:00
00:00
Line-up hostů FLORBAL JABLONEC:
00:00
Line-up domácích FBC Šluknovsko Česká Lípa B: brankář: Bohumil Šebestián; hráči v poli: Martin Sádovský, Matěj Barcal, Adam Dyntar, Dominik Lhoták, Matyáš Korb